فردوسی‌پور: از تئاتر جدید بی‌خبرم!
۸۸۸۲۹۰
۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۷
۳۴۱۹
عادل فردوسی‌پور و حذف برنامه ۹۰ از شبکه سوم سیما یک بار دیگر به سوژه اهالی تئاتر بدل شده است.

خبرورزشی : عادل فردوسی‌پور و حذف برنامه ۹۰ از شبکه سوم سیما یک بار دیگر به سوژه اهالی تئاتر بدل شده است.

همین چند ماه پیش، نمایش «آی‌راک» به کارگردانی محمد نیازی و تهیه‌کنندگی مسعود حکم‌آبادی با محوریت «مجری بعدی ممنوع‌التصویر چه کسی است؟» روی پرده رفت و البته عادل با این جمله که «حس و حالش را ندارم» از تماشای این نمایش عذر خواست.

فردوسی‌پور: از تئاتر جدید بی‌خبرم!

آن روزها تازه برنامه ۹۰ را از عادل گرفته بودند و فردوسی‌پور دل و دماغ کاری نداشت. البته «آی‌راک» بعد از چند روز به خاطر تیزرش توقیف شد. حالا این بار حسین حیدری‌پور نمایش «علیه من شهادت نده ۹۰» را با نویسندگی آرمان طیران روی صحنه می‌برد.

این نمایش که به دوری عادل از تلویزیون و حذف برنامه ۹۰، البته از زوایه‌ای متفاوت می‌پردازد، از اواسط مرداد در تماشاخانه سپند روی صحنه خواهد رفت. حیدری‌پور سال ۹۴ هم نمایش «چه می‌کنه این! عادل فردوسی‌پور» را در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه برده بود.

دیروز وقتی با عادل تماس گرفتیم تا بدانیم در جریان اجرای این نمایش جدید است هست یا نه؟ به خبرورزشی گفت: «از طریق خبری که در کانال‌ها خواندم در جریان این نمایش قرار گرفتم و هیچ اطلاعی از مضمون این تئاتر ندارم.»

عادل در پاسخ به این سؤال که اگر از طرف سازنده دعوت شوی علاقه داری به تماشای این نمایش بروی یا نه؟ گفت: «حالا که هنوز شروع نشده، در خبری که خواندم آمده بود از اواسط مرداد روی صحنه می‌رود!»

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج