واکنش محسن هاشمی به اعتراض کارکنان مترو
۸۸۸۵۹۳
۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۵
۸۶۱۱ 
محسن هاشمی در واکنش به تجمع و اعتراضات دیروز کارکنان مترو به خبرنگاران گفت: ملت بیکار شده‌اند و سر همدیگر را می‌خارانند، باید برای آنها کار ایجاد کرد.

خبرآنلاین: دیروز تعدادی از کارکنان مترو در اعتراض به تغییر وضعیت شغلی خود در محوطه شرکت مترو تهران تجمع کرده بودند و علیه محسن هاشمی شعار می دادند: « هاشمی هاشمی رای ما رو پس بده»، « مدیر بی لیاقت استعفا استعفا»

محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران امروز در میان خبرنگاران، درباره اعتراض کارکنان مترو، واکنش نشان داد و گفت: تذکری که امروز دادم ناشی از اعتراضات اخیر درباره تعدیل (اخراج) یا اعمال مدیریتی در مترو بود. عده ای از کارکنان اعتراض کرده بودند و شعار دادند. معمولا هم من را خطاب قرار می دهند چون تصور می کنند من چون قبلا مدیرعامل مترو بودم و حالا رئیس شورا هستم می توانم اعمال نظر کنم و چون به نفع کارکنان اعمال نظر نمی کنم آنها عصبانی می شوند و بعد می گویند هاشمی استعفا بده.

واکنش محسن هاشمی به اعتراض کارکنان مترو

او ادامه داد: من نمی توانم از اینجا اعمال نظر مدیریتی در دستگاه اجرایی کنم. در بخش بهره برداری مترو و تعداد مسافر مترو که باید افزایش مسافر پیدا می کردیم و درباره توسعه مترو حرف زیاد داریم. ما ۴ دستگاه TBM (حفاری تونل) داریم که فعال نیست. مترو جمعیت زیادی حدود ۱۱ هزار نیرو دارد.

محسن هاشمی با بیان اینکه کارکنان معترض احساس می کنند توسعه مترو کند شده، گفت: طبیعتا در این شرایط کم کاری پیش می آید. کار هم که کم شود، ملت بیکار می شوند و سر همدیگر را می خارانند. باید برای این نیروها کار ایجاد کرد و باید هر جا که می شود کمک گرفت تا سرعت توسعه در مترو بالا برود.

این اظهارات در حالی بیان می شود که آمار نشان داده است مردم تهران در ماه های اخیر از مترو کمتر استفاده کرده اند و عملکرد مترو به میزان سفرهای قابل پیش بینی نرسیده است. همچنین قوانین جدید مترو اجازه حضور به هر مسافر بیش از دو ساعت در مترو را نمی دهد.

محمود میرلوحی رئیس کمیته اقتصادی شورای شهر تهران گفته است قالیباف در آخرین ماههای حضور خود در شهرداری تهران، ۱۳ هزار نیروی غیر متخصص که عمدتا دارای تحصیلات زیردیپلم و دیپلم هستند، استخدام کرد.

گزارشهای متعدد نشان می دهد بسیاری از این اشخاص در شرکت مترو و سازمانهای زیرمجموعه آن به کار گرفته شده اند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
United Kingdom
19:53 - 1398/05/01
خاک برسرتان کاری که بلد نیستید را به گردن این واون می اندازید.
Iran, Islamic Republic of
20:30 - 1398/05/01
بی عرضه ها بر شورا ومترو حاکم شده اند وفقط تهمت میزنند به شهردار اسبق اقای قالباف اوکه مدیریت جهادی داشت شما بگید بعد از سه شهردار اوردید چه کاری انجام دادند کارگران ونیروهای زحمت کش را اخراج میکنید دوبرار انها از فامیلهای خودتان استخدام میکنید اسامی انها هست بخواد اسم میبریم
پاسخ ها
عباد
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۱
دقیقا
هر جا که کم میارن ، به جای پذیرش ضعفشون و عذر خواهی کردن، تقصیر رو میندازن گردن قبلیا
ولی غافل از اینن که مردم خودشون فهمیدن که چی به چیه
Iran, Islamic Republic of
21:04 - 1398/05/01
جنابعالی فقط یه ماموریت داشتی . اونم گرونیهای خدمات شهری و طرح مسخره آلودگی .
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1398/05/01
اوردن شهردارنجفی که شاهکارشون بود. بعدقالیباف عملیات عمرانی تهران تعطیل کامل شد
Iran, Islamic Republic of
23:06 - 1398/05/01
دیپلم و زیر دیپلم کار نکنند چون مدرک ندارن دکترا ها هم چون سواد دارند بیکارند فقط خودتان وخودتان چه دیپلم باشید چی بی سواد خدا ازتون نگذره
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۰۳:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
احسنت
Iran, Islamic Republic of
09:00 - 1398/05/02
ملت دانا========== همیشه در رفاه و امنیت
Iran, Islamic Republic of
12:30 - 1398/05/02
حقشان را می خواهند کار خلاف که نمی کنند ....
Iran, Islamic Republic of
12:30 - 1398/05/02
حقشان را می خواهند کار خلاف که نمی کنند ....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج