آقای شهردار رشت! نگرانتان هستیم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
لایکو_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۸۸۷۵۴
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲
۶۷۴۲
به‌تازگی تصویری از تاکسی‌سواری ناصر حاج‌محمدی، شهردار رشت در شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست شده و حواشی و واکنش‌های انتقادی فراوانی را باعث شده است. در این تصویر، شهردار رشت ظاهرا قصد دارد با تاکسی به محل کارش برود و کتابی به اسم «صبح بخیر مردم» در دست دارد و طوری وانمود می‌کند که عکس بدون اطلاع او ثبت شده است.

روزنامه جام‌جم: کتاب‌ها آمدند زندگی ما را تغییر دهند بدبخت‌ها نمی‌دانستند روزگاری سر می‌رسد که بشوند آلت ریا. آن‌ها ذاتا با هر بدی از جمله با همین ریا قرار بود مبارزه کنند و از ما آدم‌های بهتری بسازند ما، اما حالا رکب زده‌ایم به‌شان. این رکبی که زدیم، یاد این می‌افتم که هوشنگ آزادی‌ور شاعر و مترجم یک بار در مذمت سرمایه‌داری حرف جالبی می‌زد؛ می‌گفت: «این شلورا‌های پاره هست حالا جوان‌ها می‌پوشند؟ این‌ها با ایده هیپی‌گری و برای اعتراض به شق و رقی سرمایه‌داری اومد، اما حالا مهم‌ترین سرمایه‌داران که برند‌های تولید پوشاک تاسیس کرده‌ن این‌ها رو تولید می‌کنند و می‌پوشونن تن مردم. فکرش رو بکنید یک ایده و یک معنا رو چطور از درون خودش تهی کرده‌ن.» حالا اینجا و آنجا می‌بینید که ملت ترجیحا در کتابفروشی‌های لوکس جلوی ردیف کتاب‌ها عکس‌های مکش‌مرگ‌ما می‌گیرند و اینجا و آنجا منتشر می‌کنند.

دور از جان‌تان باشد طبعا درباره همه کس سخن نمی‌گوییم و از آن‌ها می‌گوییم که کتاب را کرده‌اند ملعبه دست ریاکاری‌شان و مفاخره به سبکی از زندگی که مطلقا اهلش نیستند. شاید عکسی که چندی پیش، محمدرضا گلزار، بازیگر سینما در یک لوازم‌التحریرفروشی از خودش در حال تورق کتاب منتشر کرد، ما را به شوآف به کتاب‌ها حساس‌تر کرده است؛ او حتی حواسش نبود که آنجا نه یک کتابفروشی که یک فروشگاه نوشت‌افزار است و کتابی هم که به دست داشت نه برای مطالعه که برای تماشا بود؛ کتاب عکس‌های لوکاس فلزمان از پرواز گروهی و متراکم پرندگان. شوآف یا نمایش ریاگونه، همیشه و همه‌جا بوده و حالا مدت‌هاست به جان کتاب‌ها هم افتاده. در تازه‌ترین تظاهر به کتابخوانی، تصویری از شهردار رشت منتشر شده و سر و صدا به پا کرده است.

نگرانی برای قوز قرنیه آقای شهردار

کتابخوانی در خیابان‌های رشت با شرکت تاکسی، راننده و مسافران!

به‌تازگی تصویری از تاکسی‌سواری ناصر حاج‌محمدی، شهردار رشت در شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست شده و حواشی و واکنش‌های انتقادی فراوانی را باعث شده است. در این تصویر، شهردار رشت ظاهرا قصد دارد با تاکسی به محل کارش برود و کتابی به اسم «صبح بخیر مردم» در دست دارد و طوری وانمود می‌کند که عکس بدون اطلاع او ثبت شده است، اما نحوه کتاب دست‌گرفتن و زاویه سر و گردن و لبخندی که بیشتر به کار ژست عکاسی می‌آید تا کتابخوانی و از همه عجیب‌تر عینک آفتابی که به چشم دارد، سبب شده تا کاربران شبکه‌های اجتماعی، این عکس را محصول تظاهر آقای شهردار به کتابخوانی در نظر آورند. در تصویر راننده تاکسی و یکی از مسافران را هم می‌بینیم که صورت‌شان نشان‌دهنده این است که علاقه چندانی به مشارکت در پروژه عکاسی آقای شهردار ندارند.

یاد شما هم افتادیم آقای شهردار بندرعباس

یا؛ احضار کریستوفر نولان به جنوب ایران!

خب بدیهی است که تصاویر و ویدئو‌های متعددی از چنین بزنگاه‌های ریاکارانه را پیش از این از مسؤولان سراغ داشته‌ایم. اما اجازه بدهید از این میان فقط به یکی از سوابق درخشان مسؤولانمان اشاره کنیم؛ به اثر هالیوودی و درخشان عباس امینی‌زاده شهردار بندرعباس. اگر از بین این همه فراز‌های درخشان ریاکارانه، ابتدا بند کردیم به شهردار رشت و حالا هم در حال یادآوری کار درخشان شهردار بندر عباس هستیم به این دلیل است که اولی با کلیدواژه کتاب به صفحه ادبیات و هنر ما مرتبط است و دومی با کلیدواژه سینما. آن هم چه سینمایی؛ بتمن!

بهمن سال گذشته بود که شهرداری بندر عباس با انتشار تیزری از شهردار این شهر، سوژه شوخی کاربران شبکه‌های اجتماعی شد. در این تیزر هالیوودی، امینی‌زاده شهردار در حالی با چکمه‌های زرد برای رفع مشکلات نقاط آبگیر سطح شهر مقتدرانه گام برمی‌داشت و دستور می‌داد که کارگران در نزدیکی‌اش با دمپایی در آب قدم می‌زدند. مهم‌تر از این، موسیقی متن این تیزر بود که از آهنگ فیلم «بتمن» ساخته معروف و تحسین‌شده کریستوفر نولان در آن استفاده شده بود. آقای شهردار با آن چکمه‌هایش با صلابت در شهر قدم می‌زد و موسیقی پرطنطنه بتمن، زیر گام‌هایش ضرب برمی‌داشت! فکرش را بکنید...

#آرتروز گردن، #قوز قرنیه یا شهردارانی با رشت‌های متفاوت

همان‌طور که گفتیم واکنش‌ها به انتشار تصویر شهردار رشت مختلف بوده است؛ هم منفی و هم مثبت. البته واکنش‌های مثبت بیشتر با این موضع‌گیری همراه است که آقای شهردار هم یکی است مثل ما و ما هم اغلب مثل او رفتار می‌کنیم، بنابراین واکنش‌های دسته دوم نیز عمل آقای شهردار را تایید نمی‌کند.

در شهرداری رشت چه خبر است؟‌

نمی‌دانیم چرا، اما با انتشار تصویر شهردار کنونی رشت، یاد یکی دیگر از شاهکار‌های صدرنشین پیشین ساختمان شهرداری رشت افتادیم. البته می‌دانیم چرا یاد او افتادیم، اما خب حالا... بماند. احتمالا خاطرتان هست که چندی پیش، فرامرز جمشیدپور که آن وقت سرپرست موقت شهرداری رشت بود طی نامه‌ای از خودش تقاضا کرده بود که یک واحد مسکونی در اختیارش قرار بگیرد و خودش متعاقبا با درخواست خودش موافقت کرده بود. اخیرا هم شنیده شد که شهردار یکی از مناطق شهرداری رشت طی نامه‌ای از خودش تقاضا کرده بود که با اعطای عنوان کارمند نمونه به خودش موافقت کند که کرده بود خب! در شهرداری رشت چه خبر است؟

نگرانی برای قوز قرنیه آقای شهردار

چه کتابی می‌خواند آقای شهردار؟ می‌خواند؟!

خب کتابی که آقای شهردار به دست دارد، «صبح‌تان به خیر مردم» نام دارد؛ گزیده غزل‌های علیرضا قزوه. عنوان کتاب احتمالا از یک سطر از شعر «غزل مستی» شاعر که پیش از این در کتاب «شبلی و آتش» شاعر هم آمده بود، انتخاب شده که می‌گوید: «با دل شکسته رفتم رو به مشرق تبسم/ ناگهان رسیدم اینجا، صبح‌تان به‌خیر مردم!» باقی بیت‌های این غزل و اغلب غزل‌های این کتاب هم همین‌طور با دل‌شکستگی همراه است و هیچ معلوم نیست آقای شهردار این لبخند را که بر لب نشانده با خواندن کدام‌یک از این غزل‌ها تحصیل فرموده‌اند!

انتشار یافته: 32
در انتظار بررسی:0
France
10:28 - 1398/05/02
دیگه خداییش همچین لبخندی ام نزده بعدشم برا شوآف میتونست تاریخ تمدن ویل دورانت بگیره، دیگه صبح بخیر مردم شوآف داره؟ من باشم قایمکی میخونمش!
Iran, Islamic Republic of
10:33 - 1398/05/02
من نمی دونم چرا همیشه حرف شمال وسط میاد بعدش پای جنوبم وسط می کشید؟ چه شباهتی وجود داره؟ بیخود نیست این جنوبیها حمله کردند شمال.اه اه
پاسخ ها
وطن
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
جنوبی ها حمله کردن شمال؟؟؟؟؟؟ عجب پس
حتما جنوب نیومدی ببینی شمالیا چه جولانی دادن
گلی کریمی
-
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
من یک شمالی هستم ولی انسانهای مهربانی در جنوب زندگی می کنند که صمیمانه بی غل و غش و دوست داشتنی ترین خاطرات را برایم ساختن زنده باشند و هر گاهه بخواهند نه میهمان بلکه صاحب خانه هستند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
خوشگلم هرچی شمالیه اومدن جنوب کار میکنن جوونای ما بیکارن
Iran, Islamic Republic of
10:46 - 1398/05/02
اين ادم يه عوضي به تمام معناست . بي سواد و نون به نرخ روز خور
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
کارمندش هستی؟؟؟
خخخخخخخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1398/05/02
ایشالله بی مسئول شیم به حق علی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
بلند بگو انشالله
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
الهیییییییییییییییییییییی آمییییییییییییییییییییییییین
دل شکسته
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
الهی خدا همتون و نابود کنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
ان شاالله
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
الهی آمین!
armita
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۳
اااااامین یا رب العالمین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۴
ایشالا
Iran, Islamic Republic of
11:34 - 1398/05/02
کل کشور شده همین.همش فیلم بازی کردن و فریب افکار عمومی
Iran, Islamic Republic of
12:40 - 1398/05/02
حتی موهای سرش هم طبیعی نیست !!!! کلاه گیس است !! توجه کنید . دقت کنید .... مارمولک
Russian Federation
12:46 - 1398/05/02
حالا شما هم خیلی جوگیر نشید ، اقدامات نمایشی ارگانها پوشیده نیست ولی موزماری برخی هم صنفی های شما هم که سوژه را وادار به گرفتن ژست خبری می کنند و مسئول ساده روستایی را در شکاف و چاله فرو می کنند که عمق فاجعه نشان داده شود بعد مضحکه اش می کنند هم بر ما پوشیده نیست
Iran, Islamic Republic of
13:01 - 1398/05/02
خاک بر سرش جز گول زدن مردم واسه دزدی راحت تر فکر نکنم عرضه کاری دیگه ای داشته باشه
Iran, Islamic Republic of
13:21 - 1398/05/02
همچین ادمایی فکر نشون دادن خودشون بوسیله فریبن
بهترین نوع نشون دادن خودشون خدمت صحیح و با اخلاص ک مردم متوجهش میشن
Germany
13:23 - 1398/05/02
با عینک آفتابی کتاب می خونه!
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1398/05/02
یعنی واقعا متاسفم تف به این وضع که همش فریب و ریاکاریه
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1398/05/02
میانگین مطالعه کتاب در طول یک سال چند دقیقه هم نمیشود،مردمی هستیم پر مدعا و صاحب نظر در تمامی موضوعات اما به شدت سطحی و بی سواد،نتیجه میشود همین ریاکاری،میشود اینساگرام و دنبال کنندگان ملیونی انسانهای سطحی و بی سواد،میشود گوش به دهان سلبریتی های بی سواد شدن،میشود تیراژ ۱۰۰ و ۲۰۰تای کتاب.و ادعا و ادعا و ادعا...
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1398/05/02
کل ال اجمعین مدیران ومسئولین مردم را یه چیزی فرض کردن،اگه گفتی چی؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۳
چی؟
Iran, Islamic Republic of
17:48 - 1398/05/02
به قول مهران مدیری خداروشکرخداروشکر
Iran, Islamic Republic of
19:54 - 1398/05/02
حالم به هم میخوره از این ادما و رفتارهاشون
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1398/05/03
جنوبیها حمله کردن شمال ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

برو بابا چقدر نمک نشناس و بی چشم و رو !!!!!!!

بیا ببین بندر عباس چه خبره ،بیش از جنوبی شمالی ریخته اینجا

بارشونو که می بندن بعد بندر اخ میشه ،

نه فقط شمالی که از ترک و کرد و لر و عرب و افغانی و .....همه هستند ،کسی هم کاریشون نداره .

خوبه حالا بوشهری ها مثلا همه رو از عسلویه بیرون کنند ؟؟؟؟
بیچاره جنوبیها بدون نفت جنوب ایران چی داره ؟

فرش و آجیل و خشکبار و زعفرون و معدن و خاک و ......یه طرف نفت جنوب یه طرف دیگه ،پس ساکت لطفا
Iran, Islamic Republic of
09:13 - 1398/05/05
باید با اون دماغ و دهن کوچولو و نخودی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کتاب لوطی که انترش مرد !!!! را میخوند که بیشتر شرح حال خودشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
15:35 - 1398/05/20
شهر من شهر رشت یک کلانشهر مهم برای منطقه و بزرگترین شهر شمال کشور با مشکلاتی بی پایان سالهاست دچار بحران شده سالهاست که رها شده با بودجه‌ای ناچیز و مدیران ناکارآمد هر رو بر وخامت اوضاع ان افزوده میشه هر روز بر جمعیتش افزوده میشه دیگه نه به زیبای گذشته هستش نه به سرزندگی 20 سال پیش در حال نابودی کامل حیف
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
شفا_فوتر