رتبه تهران در همسرآزاری
۸۸۸۸۶۹
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰
۸۷۳۶ 
مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: سال گذشته در تهران ۱۶هزار و ۴۲۰پرونده همسرآزاری به مراکز پزشکی قانونی ارجاع شد و تهران از نظر همسر آزاری رتبه ششم در کشور را دارد.

خبرگزاری ایرنا: مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: سال گذشته در تهران ۱۶هزار و ۴۲۰پرونده همسرآزاری به مراکز پزشکی قانونی ارجاع شد و تهران از نظر همسر آزاری رتبه ششم در کشور را دارد.

مسعود قادی پاشا  افزود: سال گذشته (۹۷) ۱۰۱ هزار و ۲۸۱پ رونده نزاع به مراکز پزشکی قانونی ارجاع شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن (۶۹) با ۹۳ هزار و ۲۹۵پ رونده ۸.۶ درصد رشد داشت.

مدیر کل پزشکی قانونی استان تهران گفت: در دو ماه نخست امسال (فروردین و اردیبهشت) ۱۶ هزارو ۲۳۳ مورد پرونده نزاع به مراکز پزشکی قانونی استان ارجاع شد که نسب به مدت مشابه سال قبل از آن با ۱۵ هزارو ۵۹۰پ رونده ۴.۱ درصد رشد داشته است.

وی تصریح کرد: گاهی برخی از افراد برای دریافت دیعه از افراد یا بیمه ها اقدام به نزاع های ساختگی می کنند که در این نزاع های ساختگی افراد یا خودشان صدمات را ایجاد می کنند یا گاهی اوقات توسط افراد حرفه ای که صدمات شدید و خطرناکی مانند شکستگی استخوان و جراحات متعدد و شکستگی دندان ها و سایر موارد روی بدن فرد ایجاد می کنند تا از بیمه خسارت بگیرند.

قادی پاشا تاکید کرد: افراد به هیچ عنوان سراغ ایجاد نزاع های ساختگی و خود زنی نروند، چرا که این گونه موارد در بیشتر مواقع توسط کارشناسان پزشکی قانونی تشخیص و شناسایی می شوند و برای طی مراحل بعدی به مقامات قضایی اعلام می شوند.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران خاطرنشان کرد: همچنین در سال گذشته ۲ باند جعل پرونده در شهرستان تهران نیز شناسایی و به مقامات قضایی معرفی شدند و عوامل این باند دستگیر و راهی زندان شدند.

وی ادامه داد: اداره کل پزشکی قانونی استان تهران دارای ۲۰ مرکزبرای خدمات رسانی به مراجعان است که ۱۳ مرکز آن در شهرستان های استان تهران و ۵مرکز هم در شهر تهران و یک واحد کمیسیون و مرکز آزمایشگاهی واقع در کهریزک به عنوان قطب و مرجع در کشور مطرح است.

قادی پاشا گفت: پزشکی قانونی استان تهران با استفاده و پیاده سازی مدیریت ارزش ها و فعالیت در جهت اهداف و سیاست های سازمان پزشکی قانونی خود را همسو کرده است.

وی ادامه داد: برای دستیابی به این اهداف برنامه ریزی، سازماندهی سرپرستی و کنترل اصول مدیریت و تکریم ارباب رجوع، توسعه کیفیت خدمات، بهروری از نیروی انسانی، استفاده از استعداد ها و توانایی های افراد و شناسایی گلو گاه های فساد و رفع آن را در دستور کار خود قرار داده ایم.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1398/05/02
رتبه مردم آزاریمون هم اعلام کنید
Iran, Islamic Republic of
14:24 - 1398/05/02
به خاطراینکه هر۴نفر۱نفرروانی ازبیکاری وفقرباعثشم وجودحدود۲۰ملیون افغانی بودجه ومنابع شغلامون. اشغال کردن وبیکاروایرانیاجزواحمق ترین شدن بی غیرترین حقشون میخورن افغانیا
پاسخ ها
ایران
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
مگر بیکاری وفقر اعصاب میزاره برا ادما
Iran, Islamic Republic of
18:33 - 1398/05/02
از بس که قانون ایلامی به مر د ها بها داد ه وجنبه ندا رند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج