کفشگری: هیچ وقت از پرسپولیس شکایت نکردم
۸۸۸۹۰۴
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴
۵۰۵۰ 
مهرداد کفشگری می گوید پوشیدن لباس منقش به علی دایی دینی بود که باید به او ادا می کرد.

ورزش سه: مهرداد کفشگری پس از خروج از باشگاه پرسپولیس گفت: یک سری گفته بودند من شکایت کرده بودم اما شکایتی اصلا در کار نبود، من امروز آمدم اینجا، از قبل توافقات انجام شده بود و امروز نهایی کردم. انشالله این مشکل زودتر حل شود تا برای پرسپولیس مشکلی پیش نیاید و تا شنبه مشکل را حل کنیم.

او راجع به آینده فوتبالش اظهار داشت: من با نساجی قرارداد بستم و در خدمت نساجی هستم، تیم شهرم است و امیدوارم سال خوبی را در کنار همشهریانم داشته باشم.

هافبک دفاعی سابق پرسپولیس و سایپا درباره پوشیدن پیراهنی منقش به عکس علی دایی و اخراج از سایپا هم گفت: ببینید آن کار دلی بود و کاری نبود که ایرادی در آن باشد، فردای آن روز گفتند اخراج می شوی اما آقای صادقی خیلی منطقی گفت کار دلی بود. من دینی به علی آقا داشتم که باید ادا می کردم، آقای صادقی گفتند این کار خیلی جرات می خواست که تو انجام دادی، یعنی اگر خودم بودم هم انجام نمی دادم. من خودم انجام دادم و تبعاتش را هم اگرچه اثر گذاشت اما من اهمیتی نمی دهم چون بالاخره من فوتبالم را مدیون علی دایی هستم و هر اتفاقی هم که بیفتد مهم نیست.

کفشگری افزود: اگر برگردم به عقب صددرصد این کار را می کنم چون من به علی دایی دین دارم، 6 سال شاگردش بودم و مدیون دایی هستم، لیگ برتر، پرسپولیس و هرچیزی که دارم از علی دایی است و تا آخر عمر دین دارم.

وی درباره حاشیه های اردوی نساجی هم گفت: ما اردوی کردان را داشتیم و رفتیم، یک سری مشکل بود که حل شد. مشکل خاصی نبود، پولی از قبل داده بودند یک خرده اش مانده بود که با لطف آقای مهاجری و کوچک زاده حل شد. فکر می کنم دیروز آقای اژدری شد مالک باشگاه و فکر می کنم از امروز اتفاقات خوب بیفتد چون این اتفاقات در شان باشگاه نساجی و مالکش نیست.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:22 - 1398/05/02
بی عرضه هستی که شکایت نمیکنی!!!! حقت رو نگیری که مثلا تعصب داری!!!! خوب ...کردن!
پاسخ ها
شاهی666666
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
خیلی با معرفت وجنتلمنی
شاهی666666
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
خیلی با معرفت وجنتلمنی
Iran, Islamic Republic of
10:48 - 1398/05/04
یکی از بستگان خودم رفته تیم سایپا تست بدهد اوبچه مازندران خوشحال بود که کفشگری مازندرانی هوا منو داره حداقل روحیه میده یا راهنمایی میکنه آقا انگار من بهش بدهکار باشم همچون قیافه میگرفت مثل طلبکار برخورد میکرد باز خدا پدرمادر غیر استانی خیلی هم تحویل میگرفتم مثل صادقی همان اخلاقش باعث شد پرسپولیس انداختش بیرون الا هم سایپا اینکار کرد بابا اخلاق دورست کن تا از نساجی نندازن بیرون
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج