فدوی: پرچم «لا اله الا الله» را برافراشته می‌کنیم
۸۸۸۹۲۷
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶
۴۱۲۱ 
جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ‌گفت: ما پرچم لا اله الا الله را بر اساس وعده‌های الهی و رهبر انقلاب بر قله‌های دنیا برافراشته می‌کنیم زیرا دل‌ها، کلام‌ها و عمل‌های بسیاری در کشور پای کار انقلاب بوده‌اند و خواهند بود.

خبرگزاری ایسنا: جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ‌گفت: ما پرچم لا اله الا الله را بر اساس وعده‌های الهی و رهبر انقلاب بر قله‌های دنیا برافراشته می‌کنیم زیرا دل‌ها، کلام‌ها و عمل‌های بسیاری در کشور پای کار انقلاب بوده‌اند و خواهند بود.

سردار علی فدوی دوم مردادماه در آیین افتتاحیه چهارمین جشنواره سراسری فرهنگی و ورزشی شمیم خانواده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: اگر همراهی و پشتیبانی همسران و فرزندان پاسداران در این سال‌های انقلاب نبود قطعا توفیقات امروز نصیب انقلاب اسلامی ‌نمی‌شد.

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ‌با تاکید بر اینکه پاسداری انقلاب اسلامی‌ در همه وجه‌ها دشوار است، افزود: شهادت وجهی از پاسداری است که عزیزترین سرمایه انسانی در راه خدا و اسلام فدا می‌شود.
وی با بیان اینکه در این چهل سال انقلاب اسلامی ‌بیش از 40 هزار نفر از پاسداران انقلاب اسلامی ‌به مقام شهادت رسیده‌اند، اظهار کرد: خانواده شهدای پاسدار نیز در کلام و عملشان رهرو شایسته‌ای برای این شهدا بوده‌اند.

سردار فدوی با اشاره به اینکه همسران و دختران پاسداران باید این پیام را به جهانیان اعلام کنند که پشتیبانان مردان پای کار و حافظ انقلاب اسلامی ‌هستند، تصریح کرد: پاسداران انقلاب اسلامی‌ در طول چهل سال انقلاب عظمت‌های بسیاری را آفریده‌اند و جهانیان را مبهوت کرده‌اند.

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌ خاطرنشان کرد: ما پرچم لا اله الا الله را بر اساس وعده‌های الهی و رهبر انقلاب بر قله‌های دنیا برافراشته می‌کنیم زیرا دل‌ها، کلام‌ها و عمل‌های بسیاری در کشور پای کار انقلاب بوده‌اند و خواهند بود.

وی با بیان اینکه در هر برهه‌ای از زمان و انقلاب‌ها کسانی بوده‌اند که رهبران حکومت را تنها گذاشته و سبب شهادت آنان شده‌اند، ادامه داد: امروز پاسداران ما در شرایطی از کیان انقلاب پاسداری می‌کنند که خیل عظیم امت اسلامی ‌پشتیبان آن‌ها هستند و این همراهی از ابتدای انقلاب تا امروز درخشان بوده است.

سردار فدوی با تاکید بر اینکه دشمنان پس از آن که فهمیدند که نمی‌توانند در جبهه نظامی ‌با انقلاب مقابله کنند همه توان خود را در جبهه جنگ نرم به کار گرفتند، اضافه کرد: اکنون نقش آفرینان مبارزه با دشمن در جبهه جنگ نرم بانوان انقلابی هستند که باید مانند دیگر جبهه‌ها سرسختانه با دشمنان بجنگند.

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌با بیان اینکه مستکبرین و شیاطین عالم در طول تاریخ از زن به عنوان ابزاری برای خباثت و شیطان صفتی خودشان بهره برده‌اند، گفت: متاسفانه اکنون نمایندگان این شیاطین در خیابان‌ها جولان می‌دهند که همسران و دختران پاسداران باید با اندیشه نقش خود را در مقابله با این حربه دشمن مشخص کرده و از ارزش‌های انقلاب پاسداری کنند.

وی با تاکید بر اینکه برای پاسداری از انقلاب اسلامی ‌باید تفکر کرد، برنامه داشت و عمل کرد، افزود: امام راحل پاسداری از خود را مقدم بر پاسداری از انقلاب می‌دانستند زیرا کسی که نتواند از نفس خود پاسداری کند نمی‌تواند پاسدار ارزش‌های انقلاب باشد.

سردار فدوی با بیان اینکه حجاب دستور جمهوری اسلامی ‌نیست و دستور اسلام است، ادامه داد: لجبازی با موضوع حجاب لجبازی با خداست و انقلاب اسلامی‌ افتخار می‌کند که دستور خدا را قانون کرده است.

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌با اشاره به اینکه نقض کنندگان حجاب در جامعه نمی‌دانند که حجاب و عفاف یک دستور الهی است، اظهار کرد: بانوان عفیف جامعه باید این ارزش الهی و اسلامی‌ را برای همه زنان جامعه تبیین کنند.

سردار فدوی خاطرنشان کرد: دشمنان گمان می‌کنند که می‌توانند در جبهه جنگ نرم مانند پیروزی‌هایی که در تاریخ از این طریق داشته‌اند انقلاب را استحاله کنند اما بدانند که انقلاب اسلامی ‌پرقدرت، پرشور و سرشار از انرژی و پایبند به شعارهای الهی خود به پیش می‌رود.

وی با تاکید بر اینکه اکنون انقلاب اسلامی ‌اقتداری جهانی دارد، تصریح کرد: آمریکا که خود را ابرقدرت دنیا می‌داند بارها و در حوادث گوناگون به شکست خود در برابر رزمندگان ایران اعتراف کرده‌ است.

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ‌با بیان اینکه آمریکایی‌ها یک بار در سال‌های ابتدای انقلاب و بار دیگر در دستگیری ملوانان متجاوز آنان مقابل پاسداران ایران زانو زده‌اند، اضافه کرد: این پیروزی‌ها به دلیل توان نظامی ‌ایران نیست بلکه انجام تکالیف الهی و تحقق وعده الهی این موفقیت را رقم زده است.

سردار فدوی تصریح کرد: اگر بانوان انقلابی ما نیز دستورات الهی را رعایت کنند قطعا وعده الهی تحقق می‌یابد و وضعیت کنونی حجاب و عفاف در جامعه که به یک ناهنجاری بزرگ در جامعه تبدیل شده است محو می‌شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:24 - 1398/05/02
اکثریت مردم ایران پاسدار انقلابند وتا پای جان اماده ی فداکارندومردان ما حسینی وشیرزنان ایران زینبی اند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
از،جانب خودت حرف بزن
Iran, Islamic Republic of
19:07 - 1398/05/02
الهی‌لااله الاالله بزنه به کمرهمه خائنین ملت که ملت رابه این روز نشاندن
Iran, Islamic Republic of
20:40 - 1398/05/02
البته اگر می خواهیم الگوی دنیا باشیم باید جلوی این همه فساد وفقر مردم را بگیریم و اول از آ بادی ایران آ غاز کنیم بعد دیگر کشورها
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۳
فعلا که ما از دنیا سالم بدون فساد دورغ ا لگو نگرفتیم
United Arab Emirates
20:50 - 1398/05/02
اخه دیدگاهتون یه مقدار گنگه ما وعده اللهی چطور تشخیص بدیم ؟ ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
21:24 - 1398/05/02
لااله اله الله پر چم همه مسلمان ها است
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۳
برای کشورها مسلمان نمی توانی پرچم تعین کنی هر کشوری برای خودش نماد ی از پرچم داره حالا سر پرچم دنیا را به هم نه هم نه یرزید
Iran, Islamic Republic of
00:41 - 1398/05/03
جناب فدوی لطفا مبالغه نکن همین که پرچم ایران به تمام سرزمین اصلی مادری یعنی ایران برافراشته است وبه همین شکل بماندخداراشاکریم .مانه نیازبه منابع ومعادن دیگران داریم ونه لقمه حرام میخوریم این تصرفات ذهنی شما برای اینهاست .وگرنه پرچم مسلمانان برافراشت است وهیچکس نمیتواندتامیلیونهاسال دیگر ان راپایین بیاورد چه ما باشیم چه نباشیم
Iran, Islamic Republic of
09:09 - 1398/05/03
انشاالله به یاری خدا و فرماندهی آقا و به کوری چشم منافقین و معاندین ....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۳
الهی بحق لااله الله خداجوابت بده اززبون مردم حرف نزن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۳
پرچم مسلمانان همان پرچم سعودی است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج