مرگ مرموز سیاوش ۱۲ماهه در بیمارستان
۸۸۸۹۶۳
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۰
۱۴۱۲۸ 
وقتی گره کور پرونده مرگ مشکوک پسر یک ساله که در بیمارستان به خاطر ضربه مغزی فوت شده بود پس از ۸ سال باز نشد دیروز اولیای دم در دادگاه حاضر شدند و خواستند تا دیه فرزندشان از از صندوق بیت المال به آن‌ها پرداخت شود.

رکنا: وقتی گره کور پرونده مرگ مشکوک پسر یک ساله که در بیمارستان به خاطر ضربه مغزی فوت شده بود پس از ۸ سال باز نشد دیروز اولیای دم در دادگاه حاضر شدند و خواستند تا دیه فرزندشان از از صندوق بیت المال به آن‌ها پرداخت شود.

بهمن ماه سال ۹۱ پسر یک ساله‌ای به نام سیاوش که به خاطر تب بالا در بیمارستانی در تهران بستری شده بود به طرز مشکوکی فوت شد. عوامل بیمارستان در گزارشی اعلام کرده بودند این بچه به خاطر ابتلا به بیماری ماکروزولیا که بیماری جنین سنگین وزن است فوت شده، ولی وقتی پزشکی قانونی علت فوت را ضربه مغزی اعلام کرد خانواده وی از عوامل بیمارستان شکایت کردند، ولی به هیچ نتیجه‌ای نرسیدند.

با گذشت ۸ سال از این ماجرا آن‌ها دیروز در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کیخواه و با حضور یک قاضی مستشار حاضرشدند و درخواست دریافت دیه از صندوق بیت المال را مطرح کردند.

پدر سیامک یکساله در جایگاه ویژه ایستاد و گفت: پسرم یک سال و ۱۹ روز داشت او از قبل به بیماری ماکروزولیا مبتلا بود. آن روز پسرم تب کرده بود که او را به بیمارستان رساندیم، اما آن‌ها گفتند تب فرزندم بالاست و لازم است به بیمارستان مجهزتری منتقل شود.

ما پسرم را در بیمارستان مجهزی بستری کردیم. پزشکان از ما خواستند تا بیمارستان را ترک کنیم. همسرم اصرار کرد در بیمارستان بماند، اما آن‌ها گفتند در صورتی که فرزندم نیاز به خوردن شیر داشته باشد با ما تماس می‌گیرند. اما صبح روز بعد وقتی به بیمارستان رفتیم متوجه شدیم پسرم فوت شده است.

ما فکر می‌کردیم پسرم به خاطر بیماری ماکروزولیا فوت شده، اما وقتی پزشکی قانونی علت فوت فرزند م را ضربه مغزی اعلام کرد شوکه شدیم. ما از عوامل بیمارستان شکایت کردیم، اما به هیچ نتیجه‌ای نرسیدیم. آن‌ها می‌گفتند نمی‌دانند چه اتفاقی در بیمارستان رخ داده که پسرم دچار ضربه مغزی شده است. حالا هفت سال از این ماجرا گذشته و ما خواستار دریافت دیه از صندوق بیت المال هستیم.

در پایان این جلسه قضات وارد شور شدند تا درباره این درخواست اظهار نظر کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:20 - 1398/05/03
واقعا عقلتون خوب کار میکنه پول مفت و دل بی رحم
Iran, Islamic Republic of
03:51 - 1398/05/03
دیه رو از بیمارستان قاتل بگیرید چه ربطی به بیمت المال داره آخه
Iran, Islamic Republic of
04:44 - 1398/05/03
چه اتفاقی افتاده بچه بیچاره گریه می کرده پرستار توجه بهش نداشته تا اینکه دست و پا میزنه سرش محکم به میله های محافظ و نگهدارنده تخت می خوره و بچه تموم می کنه و خانم پرستار تازه چند ساعت بعدش متوجه می شوند که چه شده است
Iran, Islamic Republic of
03:48 - 1398/05/04
بیمارستانها اونقدر دقل بازن که عمرا دیه رو بدن زیر بار کارشون نمیرن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج