لیست بازیکنان پرسپولیس مدل ۹۸
۸۸۹۱۲۲
۰۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۳
۱۳۱۰۲
پرسپولیس با لیست پر بزرگسالانش همچنان در تلاش است نفرات موردنظرش را جذب کند! این یعنی حاشیه تازه برای پرسپولیس.

فرهیختگان: پرسپولیس با لیست پر بزرگسالانش همچنان در تلاش است نفرات موردنظرش را جذب کند! این یعنی حاشیه تازه برای پرسپولیس. همه ثمرات مازاد اعلام شدن سروش رفیعی و شایان مصلح را دیدند و حالا این سوال وجود دارد که نفرات بعدی که یا مازاد اعلام می‌شوند یا خودشان به دنبال پیشنهادهای خارجی می‌روند، چه کسانی هستند. باید گشت‌وگذاری در اخبار و نام نفرات حاضر در لیست پرسپولیس داشته باشیم و ببینیم درنهایت قرار است چه اتفاقی بیفتد.

معرفی مهاجم جدید، امروز، فردا یا تا شنبه!

باشگاه پرسپولیس در تلاش است مهاجمی جدید را به خدمت بگیرد. انواع و اقسام نام‌ها هم در این مورد مطرح شد، اما پرسپولیسی‌ها سعی می‌کنند بی‌سروصدا این کار را به سرانجام برسانند. باشگاه می‌گوید امروز یا فردا یا نهایتا شنبه گزینه موردنظر معرفی می‌شود. ظاهرا می‌خواهند با دقت کار را به سرانجام برسانند که این‌چنین با وسواس کار می‌کنند. حال این گزینه چه کسی است؟ گزارش‌ها حکایت از شانس بالای آقای گل فصل قبل فوتبال صربستان یعنی نرمین هاسکیچ برای پوشیدن پیراهن پرسپولیس دارد.

گفته می‌شود این بازیکن علی‌رغم مصدومیتی که دارد، موردتوجه پرسپولیس قرار گرفته و دارای رقم معقولی هم هست. او عضو تیم رادنیچکی صربستان است و می‌گویند مذاکرات دارد با او نتیجه می‌دهد. اما اسم فرانکو دی‌سانتوز آرژانتینی هم مطرح است. بازیکن سابق چلسی و شالکه هم مثل هاسکیچ 30 ساله است، اما رقمش خیلی بالاتر از هاسکیچ است. حال ببینیم این اتفاق در این یکی دو روزه درمورد هاسکیچ می‌افتد یا به یکباره یک نام دیگر مطرح خواهد شد.

جذب صفا هادی در اولویت نیست

هرچند هافبک دفاعی عراق در رده بازیکنان امید قرار دارد و اگر به پرسپولیس بیاید باید در رده سنی 23 سال قرار بگیرد، اما باشگاه می‌گوید فعلا به جذب این بازیکن نیازی ندارد و گرفتن این بازیکن در اولویت نیست. با توجه به حضور 3 بازیکن در پست هافبک دفاعی احتمال جذب این بازیکن عراقی کم است، اما باید دید در روزهای بعد چه اتفاقی خواهد افتاد.

پیشنهاد بیرانوند به کجا می‌رسد؟

علیرضا بیرانوند پیشنهاد ایتالیایی دارد و دو روز است عکس او روی جلد یک رسانه ورزشی ایتالیایی قرار می‌گیرد! همین موضوع شک و تردیدها را درمورد پیشنهاد بیرانوند بیشتر کرده است. بیرانوند برای جدایی 600 هزار دلار باید به پرسپولیس بپردازد و باید دید این اتفاق درنهایت می‌افتد یا نه. سوال اینجاست اگر بیرانوند واقعا پیشنهاد ایتالیایی داشته باشد و برود، آیا پرسپولیس جایگزینی برای او دارد؟

عالیشاه هنوز مطمئن نشده؟

امید عالیشاه می‌گوید پیشنهاد خارجی دارد. طبق معمول باشگاه می‌گوید هیچ آفری برای این بازیکن به باشگاه نرسیده. اما از پیشنهادهای ترکیه‌ای و کره‌ای برای این بازیکن صحبت می‌شود. عالیشاه با عرب دیدار داشته و گفته دیدار خوبی بوده ولی تا یکشنبه تکلیفش معلوم می‌شود. تکلیف چه چیزی معلوم می‌شود فقط خدا می‌داند! یعنی مطمئن می‌شود نیمکت‌نشین نیست یا مطمئن می‌شود نامش در لیست مازاد نیست؟ به نظر می‌آید عالیشاه هنوز از موقعیت خودش مطمئن نیست.

لیست کنونی پرسپولیس 98

بد نیست نگاهی به لیست کنونی پرسپولیس داشته باشیم؛

بزرگسالان (18 بازیکن از 18 سهمیه):

۱- علیرضا بیرانوند
۲- بوژیدار رادوشویچ
۳- شجاع خلیل‌زاده
۴- سیدجلال حسینی
۵- احمد نوراللهی
۶- حسین ماهینی
۷- محمدحسن کنعانی‌زادگان
۸- مهدی شیری
۹- محمد انصاری
10-کمال کامیابی‌نیا
11-محسن ربیع‌خواه
12-مهدی شریفی
13-مهدی ترابی
14-سیامک نعمتی
15- وحید امیری
16-فرشاد احمدزاده
17- امید عالیشاه
18-علی علیپور

سهمیه زیر 25 سال ( 3 بازیکن از 3 سهمیه):

1-محمد نادری
2-بشار رسن
3- آدام همتی

سهمیه زیر 23 سال ( 7 بازیکن از 9 سهمیه):

1- ابوالفضل درویشوند، دروازه‌بان
2-محمدامین اسدی، مهاجم
3- سعید حسین‌پور، هافبک از تیم پیکان
4- محمداحسان حسینی، مدافع نفت
5-مهدی عبدی، آقای گل امیدهای تهران از پرسپولیس
6- امیر روستایی، مهاجم پیکان
7- امیرحسین بیات، دروازه‌بان نفت

سهمیه امیدها (3 بازیکن از 30 سهمیه):

1- سعید کریمی
2- محمد حسینی
3- احمدرضا احمدوند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج