حکم حبس و شلاق برای سارقان موبایل
۸۸۹۱۲۶
۰۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰
۵۹۵۳ 
دو سارق سابقه دار به اتهام سرقت 60 فقره گوشی تلفن همراه صبح دیروز با حکم قضات شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران به 17سال و 99ضربه تازیانه محکوم شدند.

روزنامه ایران: دو سارق سابقه دار به اتهام سرقت 60 فقره گوشی تلفن همراه صبح دیروز با حکم قضات شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران به 17سال و 99ضربه تازیانه محکوم شدند.

 محاکمه متهمان صبح دیروز در شعبه 2 دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد، در آغاز جلسه یکی از شاکیان به قضات گفت: بعدازظهر داشتم از محل کارم به خانه می‌رفتم که ناگهان دو موتورسوار از پشت هجوم آوردند گوشی تلفنم را قاپیدند و فرار کردند. یکی دیگر از شاکی‌ها گفت: شب بود که دو نفر به سمت من حمله کردند.

آنها با فحاشی و فریاد و با شوکر مرا تهدید کردند و گفتند باید گوشی‌ام را به آنها بدهم وگرنه من را می‌کشند، من هم از ترس جانم قبول کردم.

پس از اظهارات شاکیان، متهم ردیف اول در برابر قضات ایستاد و گفت: من فقط اتهام 14 فقره سرقت مشارکتی را قبول دارم و بقیه را قبول ندارم. من و بهرام با هم این سرقت ها را انجام داده‌ایم. من به خاطر اینکه پول لازم داشتم، این سرقت ها را انجام دادم، باید خرج زندگی‌ام را درمی آوردم. ما بیشتر در منطقه غرب و شمال تهران سرقت می کردیم و گوشی‌های سامسونگ و آیفون را که گران قیمت بودند می‌دزدیدیم.

در ادامه بهرام، متهم ردیف دوم، در جایگاه قرار گرفت. او که به 19 فقره مباشرت در سرقت، 14 فقره مشارکت در سرقت، پنج فقره سرقت مقرون به آزار و یک فقره سرقت از داخل خودرو متهم است، گفت: من فقط شش فقره سرقت مشارکتی را قبول دارم.

متهم گفت: من قبلاً زندان رفته ام، اما به خاطر اینکه فقیر بودم و خانواده ام تحت فشار و مشکلات مالی بودند و بچه هایم از من چیزهایی می خواستند که نمی توانستم تهیه کنم، دست به این کار زده ام. من از شاکیان عذرخواهی می کنم و از دادگاه هم درخواست دارم که کمترین مجازات را برای من در نظر بگیرد.

صبح دیروز قضات دادگاه هر یک از متهمان را به خاطر شرکت در سرقت 43 فقره گوشی تلفن همراه مقرون به آزار به 17سال حبس و 99 ضربه شلاق محکوم کردند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:06 - 1398/05/03
باید این جانوران رو اعدام کنند.حبس براشون کمه
پاسخ ها
AAAAAAAAA
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۳
بابا دزد ها را ترسانیدن
پس این دزدان محترم هم به آمار بیکاران ایران اضافه میشوند
ولی واقعیت را برایت بگوئیم آمار خیلی بالاست.
Kuwait
08:24 - 1398/05/03
بی کاری بی عاری همه جور خفت و مرض میاره وگرنه کسی مریض نیست گوشی بدزده
Iran, Islamic Republic of
08:30 - 1398/05/03
دست قاضی درد نکند ....
Iran, Islamic Republic of
09:59 - 1398/05/03
با قدر دانی و تشکر فراوان از قاضی محترم دادگاه که این حکم را صادر کرد خدا خیرتون بده. این بیشرفا رو باید در ملا عام شلاق بزنن
Romania
12:54 - 1398/05/03
چند هفته پیش رفتم دمه خونه خالم متوجه شدم پسر خالم همه جاش کبود و زخمیه جویا شدم داستان چیه گفتند دو نفر به شدت کتکش زدند و موبایلش و گرفتند واقعا ناراحت شدم:(
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1398/05/03
اره شلاق بزنی بهتره تا مشکل جوونا که بیکاری هست رو حل کنی ،بدبخت جوونای مملکت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج