دوماه مهلت برای ترخیص خودرو‌های خارجی
۸۸۹۲۱۲
۰۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹
۶۷۳۵ 
معاون امور فنی گمرک جمهوری اسلامی ایران گفت: در روزهای آینده به افرادی که هنوز نتوانسته اند خودروی خود را از گمرکات کشور ترخیص کنند، فرصت ۲ ماهه‌ای داده خواهد شد.

خبرآنلاین: معاون امور فنی گمرک جمهوری اسلامی ایران گفت: در روزهای آینده به افرادی که هنوز نتوانسته اند خودروی خود را از گمرکات کشور ترخیص کنند، فرصت ۲ ماهه‌ای داده خواهد شد.

 مهرداد جمال ارونقی معاون امور فنی گمرک جمهوری اسلامی ایران عصر روز گذشته (چهارشنبه ۲ مرداد) در نشست بررسی مشکلات بازرگانان در بوشهر اظهار کرد: تعداد ۱۰۴۸ دستگاه خودرو در گمرک پروانه شده اما ترخیص نشده است و ۳۰۴ خودروی دیگر نیز هنوز به مرحله صدور پروانه نرسیده است.

وی با بیان اینکه در سال گذشته از ۱۶ دی مهلت چهار ماهه‌ای به صاحبان خودرو داده شده بود، تصریح کرد: با پیگیری های انجام شده و درخواست بالای صاحبان خودرو، در روزهای آینده بخشنامه ای صادر خواهد شد و به افرادی که هنوز نتوانسته اند خودروی خود را از گمرکات کشور ترخیص کنند، فرصت ۲ ماهه ای داده خواهد شد.

معاون گمرک ایران گفت: بر اساس بخشنامه ای که از جانب هیات وزیران صادر شده است، خودروهای وارداتی که بعد از ۱۶ مرداد ۹۷ وارد گمرکات کشور شده اند، ترخیص نمی شوند.

ارونقی در خصوص خودروهای توقیفی در گمرکات، تصریح کرد: خودروهای توقیفی در گمرکات ابتدا باید مراحل قضایی خود را طی کنند و بعدا، تعیین تکلیف خواهند شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:55 - 1398/05/03
اینها بخاطر اینکه خودروهای داخلی گران کنند ترخیص نمیکنند بی شرفها
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1398/05/03
خوب گمرک محترمانه بگوئید هرچه خودرو در گمرک وجود دارد صاحبانش خوابش را ببینند و در یک عزم گروهی ما آنها را صاحب می شویم و باید دوباره از گمرک بخرند
Iran, Islamic Republic of
12:29 - 1398/05/03
به سلامتی بعد ترخیص اقازاده باهاشون میرن دور دور خوش به حالشون
Iran, Islamic Republic of
12:57 - 1398/05/03
همه این بازیها ترفند خودرو سازان یرای افزایش قیمت واجبار مردم به خریدن خودروهای اشغال داخلیست
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1398/05/03
خوب شد گفتن باید تا وقت هست برم ماشینامو ترخیص کنم.
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1398/05/03
خوب شد گفتن باید تا وقت هست برم ماشینامو ترخیص کنم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج