صدور قبضِ سبز برق از ابتدای مهر
۸۸۹۲۹۰
۰۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴
۱۰۲۸۵ 
مدیرکل مدیریت مصرف و امور مشترکین توانیر، از صدور قبض سبز و حذف قبوض کاغذی در سراسر کشور از اول مهر ۹۸ خبر داد.

خبرگزاری مهر: مدیرکل مدیریت مصرف و امور مشترکین توانیر، از صدور قبض سبز و حذف قبوض کاغذی در سراسر کشور از اول مهر ۹۸ خبر داد.

به نقل از صدا و سیما؛ هادی مدقق حذف قبوض کاغذی را در جهت طرح تحول دیجیتال دانست و افزود: برای اجرای این طرح از همه درگاه‌های پرداخت قبوض از جمله پیامک، وب سایت و اپلیکیشن قابل نصب بر موبایل استفاده خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه صدور قبض الکترونیکی و پرداخت با تلفن همراه از سال‌های گذشته عملیاتی شده بود، گفت: این روش خیلی فراگیر نشد که امیدواریم فرهنگ این طرح نیز مانند دیگر فرآیند نهادینه شود.

مدیرکل مدیریت مصرف و امور مشترکین توانیر، با اشاره به اینکه تاکنون ۷۰ درصد اطلاعات مشترکین و تلفن‌های همراه آنان جمع آوری شده است، ادامه داد: در ماه‌های گذشته قبض برق کاغذی در چند استان کشور حذف شده است.

مدقق با بیان اینکه ۳۶ میلیون مشترک برق در کشور وجود دارد، گفت: شرکت‌های توزیع برق سراسر کشور برای دریافت و آموزش نحوه ارسال اطلاعات مستاجرین، برچسب‌هایی روی کنتورهای برق نصب می‌شود که اطلاعات قبض در آن درج شده است.

وی با اشاره به هزینه بر بودن اجرای طرح گفت: اجرای این طرح تحولی در پی خواهد داشت که ارزش افزوده آن شامل حال همه جامعه می‌شود.

مدقق موضوع حفظ محیط زیست را مهم‌ترین هدف اجرای این طرح دانست و افزود: مشترکین می‌توانند اطلاعات مربوط به قبوض برق را از سایت شرکت‌های توزیع برق دریافت کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:55 - 1398/05/03
حفظ محیط زیست از عدم مصرف وعدم ارسال قبوض کاغذی به دست مشترک ? ایا می‌فرمایید دلیل قرائت کنتور برق از ۶۰ روز به ۲۵ روز حتی از یک ماه هم کمتر چیست'? ایا با این حساب به سر مشترک شیره نمی مالید' ?
Iran, Islamic Republic of
17:23 - 1398/05/03
گوشی گران شده دیگه مثل قبل همه گوشی ندارند...
Iran, Islamic Republic of
18:31 - 1398/05/03
افزایش قیمت برق و اب قطعی اب و برق ..فقط دارید به یه روشی مردم رو ادیت میکنید
Iran, Islamic Republic of
20:05 - 1398/05/03
مشکل دراین مملکت تنها صدور یک قبوض است که آنهم قابل بازیافت می باشد به اسم حفظ محیط زیست هر چیزی را بهانه قرار ندهید جلوی ۳۰درصد ازبین رفتن جنگلها را بگیرید که حدیقفی هم ندارد وادامه دارد اینها چه کسانی هستند که سرزمین های شمالی را ازبین می برند آیا خارجی هستند دلسوز طبیعت.بالاغیرتا"شعار ندهید جلوی این امور ومفاسد را بگیرید طبیعت وهرچیزی سر جای خودش برمی گردد نه غلام و...
Iran, Islamic Republic of
21:18 - 1398/05/03
دنبال حفظ طبیعت ؟؟؟ مردم چی فرض کردی بیسواد ؟ هرچی مدیر بی لیاقت و بی سواد و دلاله توی این دولت جمع شده
-
19:12 - 1398/05/04
نآپارتمانهایی که کنترل برق عمومی دارن بای کی میخاهی اس مس بفرستی برای همسایه بغلی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج