علم‌الهدی: در موقعیت جهانی خاصی هستیم
۸۸۹۳۴۷
۰۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۰
۵۵۵۷ 
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: با توجه به وضعیتی که در دنیا برای پیامبر زدایی ایجاد شده است، مدافعان حضرت رسول (ص) باید به جبهه انقلاب اسلامی بپیوندند.

ایرنا: آیت الله سید احمد علم الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی روز پنجشنبه در مراسم پایانی ششمین اردوی طلاب و روحانیون اهل سنت کشور در مشهد افزود: اینک در موقعیت جهانی خاصی هستیم که از زمان بعثت تا کنون سابقه نداشته است. امروز اقتدار رسول الله (ص) جهانی شده است و در همه نقاط دنیا مردم به اسلام رو می آورند و جبهه کفر هم در دنیا علیه اسلام متحد شده است.

وی اظهار داشت: انواع جنگهای نیابتی به نام اسلام و برای براندازی پیامبر (ص) درست کرده اند و تنها جریانی که به عنوان سنگر می تواند در مقابل آنها بایستد جبهه انقلاب اسلامی است. اگر کسی داخل این سنگر نشود همانند افرادی است که در جنگ احزاب رسول الله (ص) را تنها گذاشتند.

علم‌الهدی: در موقعیت جهانی خاصی هستیم

وی با بیان اینکه عرصه طلبگی، عرصه دفاع از پیامبر (ص) است گفت: کسی که وارد این عرصه می شود باید خود را وقف آن حضرت کند، در این صورت موفق، خوشبخت و سعادتمند خواهد بود.

امام جمعه مشهد افزود: اگر فردی با انگیزه مادی وارد عرصه طلبگی شود در اشتباه است اما اگر با انگیزه دفاع از اسلام و پیامبر(ص) وارد این عرصه شود دنیا، آبرو و شخصیت وی حفظ می شود.

رئیس اداره فرهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان نیز به خبرنگار ایرنا گفت: ششمین اردوی فرهنگی و زیارتی طلاب و روحانیون اهل سنت کشور با حضور ۴۰۰ نفر از طلاب و روحانیون حوزه های علمیه، ائمه جمعه و جماعات اهل سنت ۹ استان از ۲۹ تیر ماه در مشهد آغاز شد.

حجت الاسلام یوسف مهربان افزود: کارگاههای آموزشی تخصصی، تبلیغ، سخنرانی، تبیین بیانیه گام دوم انقلاب، محفل انس با قرآن کریم، کارگاه آموزشی طب سنتی و بازدید از اماکن معنوی، متبرکه و همچنین تاریخی از جمله برنامه های این دوره بود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج