اینیستا: بازی مقابل بارسلونا برایم بسیار ویژه است
۸۸۹۷۰۱
۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۲
۴۲۶۸ 
آندرس اینیستا، ستاره اسپانیایی ویسل کوبه از بازی کردن مقابل تیم سابق خود بارسلونا خوشحال است.

ورزش سه:‌ آندرس اینیستا، ستاره اسپانیایی ویسل کوبه از بازی کردن مقابل تیم سابق خود بارسلونا خوشحال است.

آندرس اینیستا که سالهای درخشان و فوق العاده ای در بارسلونا داشت، یک سال قبل برای ادامه دوران ورزشی خود راهی ویسل کوبه ژاپن شد. حالا قرار است بارسلونا و ویسل کوبه در دیداری دوستانه به مصاف هم بروند و آندرس اینیستا مدعی شد این دیدار برای او بسیار ویژه خواهد بود.

آندرس اینیستا گفت: "از نظر شخصی این یک بازی بسیار ویژه برای من خواهد بود زیرا با همبازیان قدیمی خود روبرو خواهم شد. برای ما، به عنوان یک باشگاه و به عنوان یک تیم مقابل بارسلونا بازی کردن یک امتیاز است.

این دیدار یک بازی ویژه برای ما است ما سعی خواهیم کرد تا نکاتی را که برای بازی های بعدی به ما کمک می کنند را امتحان کنیم. سبک بازی بارسلونا به راحتی قابل تشخیص است اما تعدادی از هواداران در این مدت از رویکرد صحیح ارنستو والورده انتقاد کرده اند."

اینیستا در مورد شرایط تیم ویسل کوبه گفت: "ما همیشه سعی می کنیم فوتبال جذابی ارائه داده و تلاش کنیم هویت خود را داشته باشیم. ما همه می خواهیم زیبا بازی کنیم و پیروز شویم اما این سخت ترین کاری است که در فوتبال باید انجام داد و نیاز به یک فرایند دارد. باشگاه روی این موضوع کار کرده تلاش می کند تا نتایج را به سمت مثبت تغییر دهد."

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج