سرنوشت روزنامه «آرمان امروز» چه می‌شود؟
۸۸۹۸۶۲
۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳
۵۹۷۸
مدیرمسوول و صاحب امتیاز روزنامه «آرمان ملی» گفت: در حال حاضر کادر اداری و مالی و تحریریه روزنامه «آرمان ملی» همان افرادی هستند که در روزنامه «آرمان امروز» مشغول به کار بودند و خط مشی ما نیز همان خط‌مشی اعتدالی و اصلاحی است.

خبرگزاری ایسنا: مدیرمسوول و صاحب امتیاز روزنامه «آرمان ملی» گفت: در حال حاضر کادر اداری و مالی و تحریریه روزنامه «آرمان ملی» همان افرادی هستند که در روزنامه «آرمان امروز» مشغول به کار بودند و خط مشی ما نیز همان خط‌مشی اعتدالی و اصلاحی است.

حسین عبدالهی، مدیر مسوول و صاحب امتیاز روزنامه «آرمان ملی» که پیشتر مدیرمسوول روزنامه «آرمان امروز» بوده است، درباره مطالبی که تحت عنوان ادغام اعضای این دو تحریریه عنوان می‌شود و همچنین تغییرات ایجادشده در روزنامه «آرمان ملی» و وضعیت روزنامه «آرمان امروز» توضیحاتی را ارائه داد.

او اظهار کرد: هیات نظارت بر مطبوعات تصمیم گرفت که پروانه انتشار روزنامه «آرمان امروز» لغو شود و این موضوع را عصر روز دوشنبه (۳۱ تیر ماه) به ما ابلاغ کرد. از طرفی روزنامه «آرمان ملی» که روزنامه رسمی ستاد آقای روحانی در انتخابات ریاست جمهوری در سال ۹۶ بود، با تیراژ کمتری از روزنامه «آرمان امروز» منتشر می‌شد. بر همین اساس تصمیم گرفتیم که مدیران، کادر و سردبیر روزنامه «آرمان امروز» به «آرمان ملی» انتقال پیدا کنند. در واقع تمام مسائل مربوط به روزنامه «آرمان امروز» همانی است که الان متعلق به «آرمان ملی» است و هیچی تفاوتی ایجاد نشده است. «آرمان امروز» یک نهال کوچکی بود که در ۱۱ سال فعالیت‌های شبانه‌روزی من و همکارانم به اینجا رسیده بود و قرار بود که از لحاظ معنوی و تعهدی امتیاز این روزنامه رسما به من منتقل شود؛ اما این اتفاقات نیفتاد.

مدیر مسوول روزنامه «آرمان امروز» با تاکید بر اینکه این روزنامه لغو امتیاز شده و دیگر امکان انتشار ندارد، یادآور شد که علت لغو امتیاز تخلفات خارج از محتوا بوده است.

عبدالهی با بیان اینکه با تعطیل شدن روزنامه «آرمان امروز» هیچ‌کسی از کار بی‌کار نشد، خاطرنشان کرد: در حال حاضر کادر اداری و مالی و تحریریه روزنامه «آرمان ملی» همان افرادی هستند که در روزنامه «آرمان امروز» مشغول به کار بودند و خط مشی ما نیز همان خط مشی اعتدالی و اصلاحی است که پیشتر داشتیم. ارتباط میان این دو روزنامه این است که بنده مدیر مسوول و سردبیر هر دو روزنامه هستم.

او اظهار کرد: فکر نمی‌کنم هیچ‌کسی به اندازه من برای لغو امتیاز روزنامه «آرمان امروز» ناراحت شده باشد. من عزادار هستم و واقعا هم آسیب معنوی و هم ضرر مادی دیده‌ام. به هر حال هر دو روزنامه جزو خانواده آرمان هستند و هر دو فرزندان من محسوب می‌شود. الان هم تلاش می‌کنیم که بتوانیم جامعه مخاطبان روزنامه «آرمان ملی» را گسترش دهیم.

عبدالهی همچنین درباره میزان تیراژ روزنامه «آرمان ملی»، بیان کرد: تیراژ روزنامه افزایش پیدا کرده و حتی بیشتر از روزنامه «آرمان امروز» شده است. ما به دلیل مشکلات کاغذ توزیع روزنامه «آرمان امروز» را در برخی از شهرستان‌ها قطع کرده بودیم، اما الان به خاطر اینکه بتوانیم «آرمان ملی» را معرفی کنیم، در شهرستان‌ها نیز توزیع می‌کنیم.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1398/05/05
همشون وابسته و سرسپرده هستند.
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1398/05/05
همشون وابسته و سرسپرده هستند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج