ربیعی: پمپئو می‌تواند با مرضیه هاشمی گفتگو کند
۸۹۰۲۴۸
۰۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷
۲۱۵۳۰ 
سخنگوی دولت با اشاره به سفرهای اخیر وزیر خارجه کشورمان گفت: سفر به ۶ کشور صورت گرفت و باید گفت خوشبختاته گفت‌وگوی ظریف با رسانه ها، پمپئو را به آن وا داشت که با ما گفت‌وگو کند ، ما هم می‌گوییم ایشان می تواند با خبرنگار ما خانم مرضیه هاشمی گفت وگو کند.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی دولت یادآور شد که امروز پشت تخریب چهره های نظام سازمان منافقین حضور دارد.

علی ربیعی در ابتدای این نشست خبری با اشاره به سالروز عملیات مرصاد اظهار کرد: یاد شهید صیاد شیرازی را گرامی می داریم. امروز ما ، با روزهای مرصاد بسیار شباهت دارد.

وی ادامه داد: منافقین فکر می کردند به روش نظامی و کمک غربی ها می‌توانند از مهران تا تهران حرکت کنند.

ربیعی: پمپئو می‌تواند با مرضیه هاشمی گفتگو کند

ربیعی گفت: آن زمان شعار " از مهران تا تهران " را مطرح کردند، زیرا باور داشتند یک نهاد مدنی در ایران وجود ندارد و رژیم تنها است.

مردم در مقابل تحریم ها ایستادگی خواهند کرد

وی افزود: امروز هم همین مسئله وجود دارد و فکر می‌کنند با تحریم ما تنها هستیم. باید بدانند مردم در مقابل تحریم ها ایستادگی خواهند کرد.

ربیعی مجدد تاکید کرد: این روزها بسیار به مرصاد شباهت دارد و پشت تخریب چهره های نظام سازمان منافقین حضور دارد.

وی گفت: فشارهای تحریمی با این تحلیل صورت گرفت که مردم پشت نظام نیستند، اما صف های طولانی مردم سالاری را رقم زد.امروز هم ما در تنگه زبر جد هستیم و با همان مقاومت ایستادگی خواهیم کرد.

پمپئو می‌تواند با خانم مرضیه هاشمی گفت وگو کند

ربیعی با اشاره به سفرهای اخیر وزیر خارجه کشورمان گفت: سفر به ۶ کشور صورت گرفت و باید گفت خوشبختاته گفت‌وگوی ظریف با رسانه ها، پمپئو را به آن وا داشت که با ما گفت‌وگو کند ، ما هم می‌گوییم ایشان می تواند با خبرنگار ما خانم مرضیه هاشمی گفت وگو کند.

وی گفت: کاری که با خبرنگاران ایرانی در آنجا کردند نوعی بی احترامی به فضای رسانه بوده است.

هرجا که امریکایی‌ها خواستند مرزی را ببندند ظریف ایستاد

سخنگوی دولت گفت: هرجا که امریکایی‌ها خواستند مرزی را ببندند مقامات وزارت خارجه ما بخصوص دکتر ظریف جلوی آنها ایستاد و خط شکنی کرد.

نیاز داریم کام مردم شیرین شود

ربیعی در ادامه به پیروزی تیم ملی والیبال زیر ۲۱ کشورمان و قهرمانی این تیم اشاره کرد و گفت: دولت و ما این پیروزی را تبریک می‌گوییم، متأسفانه به دلیل برخی کارشکنی‌ها نتوانستیم این مسابقه را ببینیم. امیدواریم این پیروزی‌ها ادامه‌دار باشد؛ چراکه ما نیاز داریم این پیروزی‌ها کام مردم را شیرین کند.

سفر وزیر امور خارجه عمان به ایران به منزله میانجیگری نیست

سخنگوی دولت درباره سفر وزیر خارجه عمان به ایران نیز گفت: ما از اینکه کشورهایی بخواهند خیر خواهانه دیدگاه های خود را با ما در خصوص مسائل منطقه مطرح کنند استقبال می‌کنیم، ولی این قبیل سفرها به منزله میانجیگری نیست.

انگلیس باید هر چه زودتر نفتکش ایرانی را آزاد کند

وی در ادامه به مساله توقیف نفتکش انگلیسی از سوی ایران پرداخت و یادآورشد: توقیف نفت کش از سوی ما مبنای حقوقی دارد؛ چرا که نفتکش انگلیسی مرتکب نقض قوانین بین‌المللی شده بود، ولی انگلیس که نفتکش ما را بی دلیل توقیف کرده است، باید هر چه زودتر آن را آزاد کند.

اعزام ناوگان اروپایی به خلیج فارس موجب افزایش تنش‌ها خواهد شد

وی افزود: اینکه شنیدیم آنها قصد اعزام ناوگان اروپایی به خلیج فارس دارند طبعا پیام خصمانه ای دارد، تحریک کننده است و موجب افزایش تنش ها خواهد شد.

ربیعی با بیا اینکه ایران معتقد است تامین امنیت منطقه باید توسط کشورهای منطقه صورت بگیرد،گفت: ما بزرگترین تامین کننده امنیت کشتیرانی در خلیج فارس هستیم.

شایعات واردات گندم را به شدت تکذیب می‌کنم

ربیعی همچنین در ارتباط با کاهش خرید گندم از سوی دولت نیز توضیح داد: من شایعات واردات گندم را به شدت تکذیب می‌کنم، مراقبت های لازم برای قاچاق گندم داشته ایم.
وی در توضیح گفته هاش افزود: ذخایر گندم ما خوب است و تا کنون ۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تن گندم خریداری شده است که ۸ هزار میلیارد تومان آن پرداخت شده است و تنها ۲هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان آن باقی مانده است.

تشکیل وزارت بازرگانی خواست دولت است

ربیعی در ادامه در خصوص تشکیل وزارت بازرگانی نیز گفت: ما از تشکیل این وزرات خانه استقبال میکنیم، این خواست دولت است و امیدواریم مجلس شرایط را درک کند.

سخنگوی دولت گفت: این بحث در جلسه سران قوا مطرح شد و دولت با اختیاری که داشت بخشی از آن را انجام داد.

ربیعی اظهار کرد: ما مطلع بودیم جنس هایی وارد می شد اما انبار می شدند تا با جهش ارز وارد بازار شوند. ما این کار را برای سامان دهی بازار لازم می دانیم.

سخنگوی دولت گفت: ما می خواهیم که بازار واردات و صادرات سرو سامان بگیرد که فشاری بر روی کشاورزان نباشد.

شان مجلس ارایه لیستی مانند لیست مدیران دو تابعیتی به رسانه‌ها نیست

سخنگوی دولت در ارتباط با انتشار لیستی که در آن گفته شده برخی از مدیران کشور دو تابیعتی هستند، اظهار کرد: به نظر من شان مجلس بالاتر از این است که لیستی بدین گونه در اختیار رسانه ها قرار گیرد. شأن مجلس پیروی از شایعات بی اساس نیست.

وی ادامه داد: میدانم که نظر اکثریت مجلس و هیات رئیسه چیزی نبود که این کمیته ارائه کرد. این گزارش باید دارای مستندات باشد. گزارش تحقیق هم باید نحوه مشخصی را مراعات می کرد اما متاسفانه چنین چیزی نبود و به یکباره به رسانه ها گزارشی ارائه کردند.

سخنگوی دولت در همین راستا ابراز عقیده کرد: تیتر این اتفاقات را هیاهو برای هیچ گذاشتم.

وی افزود: بسیار بی اخلاقی است اگر بخواهیم تصویری از مسئولین بدهیم که آنها وابسته به بیگانگان هستند تضیع حقوق ملت مردم است.

قوه قضاییه گزارش مربوط به مدیران دوتابعیتی را بررسی کند

سخنگوی دولت تاکید کرد:ما معتقدیم این گزارش صد در صد دروغ و نادرست است و از قوه قضاییه می خواهیم این موضوع را بررسی قانونی کند.

ربیعی با بیان اینکه دولت از سرمایه گذاری ایرانیان مقیم خارج از کشور استقبال می کند ، گفت: از سرمایه گذار خارجی و ایرانی های خاج از کشور استقبال می‌کنیم.

صحت گزارش دوتابعیتی ها ازنظر دولت فاقد ارزش است

وی ادامه داد:فارغ از اینکه این گزارش چه تاثیراتی داشته باشد و اینکه صحت آن حداقل در خصوص دولتی ها فاقد ارزش است، می‌گویم که این قبیل اقدامات نباید فضای جامعه را متشنج کند.

به آرامش روانی جامعه نیاز داریم

وی گفت: آن عکس سازمان منافقین را دیدید که آنان دور یک میز نشسته بودند و آن را با محدودیت ظریف مقایسه می کردند، حتی یک رسانه داخلی هم آن عکس را منتشر نکرد.
ربیعی افزود:تمام تلاش برخی این است که در جامعه اینطور القاء کنند که مدیران ما یا ناتوان هستند یا وابسته به خارج و یا فساد مالی دارند. ما امروز به آرامش روانی جامعه نیاز داریم.

از بحث های وزیر بهداشت سوء برداشت شد

سخنگوی دولت در ادامه این نشست خبری با اشاره به حاشیه‌های پیش آمده برای وزیر بهداشت گفت: آقای نمکی محب اهل بیت است و افتخار این دولت نوکری امام حسین(ع) است.

وی ادامه داد: یاد جمله معروفی از زنده یاد شریعتی افتادم، اشک نه تنها نشان حزن نیست، بلکه بیان عشق است.

ربیعی ادامه داد : از بحث های آقای نمکی سوء برداشت شده است، ایشان اقدامات خوبی در وزارت بهداشت انجام داده است که ما باید از این اقدام حمایت کنیم .من با ایشان صحبت کردم، گفتند ما راهی برای افزایش شادی در جامعه نداریم.

وی افزود:بحث این بود که باید در رسانه ها شاد بودن را آموزش دهیم.

وی تاکید کرد: سوء برداشت ها ممنوع ، آقای نمکی شاعر اهل بیت هستند و به سبک محتشم کاشانی شعری در وصف اهل بیت گفته است.

گزارش عملکرد دولت به مجلس با قانون اساسی همخوانی ندارد

ربیعی در خصوص ارائه گزارش عملکرد دولت به مجلس نیز گفت: دولت ما به همه قوانین عمل خواهد کرد، شعار ما دولت قانون مدار است. ما معتقدیم در صورتی که تذکر، سوال و استیضاح جهت شفاف سازی امور در قانون پیش بینی شده است، اینکه بخواهیم در قانون سالی یکبار هم گزارش دولت را به مجلس ارائه کنیم و احیانا بخواهد رفتارهایی متعاقب آن صورت گیرد، این موضوع را با شفافیت بیشتر مناسب نمی بینیم.

وی خاطرنشان کرد: ما احساس میکنیم این موضوع با قانون اساسی همخوانی ندارد. نامه ای که به رهبری نوشتیم، ایشان به شورای حل اختلاف قوا ارسال کردند و هر چه نتیجه آن باشد دولت از آن تبعیت می کند.

سخنگوی دولت گفت: هر چیزی را باید به اندازه خود دید و وقت اعظم انرژی و وقت وزاری ما برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان محترم سپری می‌شود.

از اظهارات نماینده عربستان در سازمان ملل استقبال می‌کنیم

سخنگوی دولت در ارتباط با اظهارات نماینده عربستان در سازمان ملل مبنی بر آمادگی آنها برای مذاکره با ایران گفت: ما از این اظهارات استقبال می‌کنیم و معتقد هستیم باید ضمیمه آن اظهار نظر، اقدام عملیاتی عربستان را هم شاهد باشیم. ما همواره خواستار ثبات و امنیت کشورهای منطقه هستیم. ایران به ارتباطات دو جانبه و پیمان های امنیتی معتقد است.

وی گفت: عربستان می تواند نقش مستقل خود را بازی کند، هر چند عملکرد عربستان در قبال ایران گلایه آمیز است، ولی عربستان را از آمریکا مستقل می دانیم.

ربیعی گفت: اظهار نظر اخیر نماینده عربستان در سازمان ملل به نظر ما مثبت بود و ما نیز خواستار تامین امنیت کشورهای منطقه هستیم. البته این موضوع به رفتارهای بعدی عربستان منوط است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 83
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:02 - 1398/05/06
ما که تحمل نداریم تو جیبت پر پوله ما خالی باید هم از مردم مایه بذاری
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
در عالم دیپلماتیک این حرف خیلی سخیف و نا آگاهانه است . خجالت بکشید . یاد تند روهای اول انقلاب افتادم ؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
تو ببند گند زدی به اشتغال مملکت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
حرفش بد نیست پمپیو گفته میخواد با تلویزیون و خبرنگار ایران صحبت کنه اینم گفته با هاشمی صحبت کنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
به مرضیه هاشمی چه ربطی داره نماینده خبرنگار من نیست
Iran, Islamic Republic of
12:02 - 1398/05/06
دقیقا منظورتون از مردم کیه نکنه فک و فامیلاتن ما که ظربشو داریم میخوریم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
درد وبلای پمپئو بخور تو سرتون
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1398/05/06
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
درسته فقط باید به حرفای اینا خندید
Canada
12:03 - 1398/05/06
ما هم اکنون اعلام میگنیم ما مردم در مقابل تحربمخا ایستادگی میکنیم تا دوات مردانمان معنی گرانی وذلت را نفهمند احساس نکنند ....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
12/03،لطفاً شرایط کنونی را درک کنید چون وزرا و وکلا و سایرین باید به فکر نبیره و نتیجه دختری شون باشند وظیفه ما مردم است کمتر بخوریم و هزینه کنیم حتی میشود روزه بگیریم تا مسئولین پرتلاش و زحمتکش ما که بیخوابی میکنند و باغ و ویلاهای چندهزار مترمربعی که احتیاج نتیجه و ندیده هاشون است درست بشه اجازه دهید که آنها نفس بکشند و مال اندوزی بفرمایند ماها که نداریم هیچ فرقی برامون نداره، لااقل اونها تکمیل تر بشن،
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1398/05/06
شکمت پره حرف مفت زیاد میزنی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
دقیقا
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1398/05/06
اقای ربیعی پیروزی تیم ورزشی واسه مردم نون و اب نمیشه
پاسخ ها
هادی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
پیروزی تیم ورزشی بسیار غرور آفرین است اما اینکه ورزشکاران و مربیان تیم ورزشی کارشان را درست انجام دادن و قهرمان شدن ربطی به دولت نداره. دولت هم وظایف مربوط به خودش از جمله کنترل گرانی و اشتغال افزایی رو باید درست انجام بده
-
12:05 - 1398/05/06
اقای ربیعی شکمت پر است و از مردم حرف می زنی
Iran, Islamic Republic of
12:06 - 1398/05/06
از کیسه خلیفه بخشیدن اسان بود ۰۰۰ پدرمون در اومده
Iran, Islamic Republic of
12:06 - 1398/05/06
عَه عَه ، واقعاً آدم چندشش میشه از پیشنهاد و اظهار نظرِ به اصطلاح مسئولین مملکتمون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
مردم روشن هستند مجموعه شده فریبکاری ملت ما ملت م ملت ملت ما ملت ما هیچ کشوری مثل ایرانی بااینهمه ثروتش بدبخت نیست گرونی گرونی واقعا وقتی میریم لوازم یدکی پراید هنگ و تب میکنیم انصاف داشته باشیم
Iran, Islamic Republic of
12:08 - 1398/05/06
توخودت ازپمپوبدتری ژست خوبهارونگیر
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
آفرین .. این چه جمله ای هست ازطرف مسئولین هی میگن مردم ما . شما اصلا بفکر بدبختی فشار بر مردم نیستید مردم ما تحمل میکنند چه کنند بگوئید چه کنند بابدبختی دارن میسازن
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1398/05/06
مردم مردم مردم اختلاس اختلاس اختلاس فریب فریب فریب
Iran, Islamic Republic of
12:12 - 1398/05/06
خیلی بی پرستیژ و بی شخصیتن ، اصلاً از قوانین سیاست خارجی و دیپلماسی هیچی حالیشون نیست
Iran, Islamic Republic of
12:12 - 1398/05/06
ربیعی جان اصلاح طلب ها و اصولگرایان سر منشا تمام این دردسر ها هستن
پس در این دو گروه به دنبال دشمن باش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
فعلا که دولت و مجلس و شورای شهر دست اصلاح طلباست
وقتی الان اینقدر اصلاح طلبا گند زدن برا چی برا فرا فکنی بیهوده پای اصولگرا رو هم وسط میکشید؟!
Iran, Islamic Republic of
12:13 - 1398/05/06
باشه،خرابکاری از شما,ایستادگی از ما....
United Arab Emirates
12:13 - 1398/05/06
اره مردم جلوی تحریم ایستادگی میکنند نه شما شما پشت مردم غایم شدید
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1398/05/06
این زن نماینده مردم خبرنگار مردم نیست
Iran, Islamic Republic of
12:16 - 1398/05/06
مرضیه هاشمی کی هست اصلا گنده اش میکنید الکی مردم قبولش ندارن
United Arab Emirates
12:16 - 1398/05/06
اما مرضیه آفریقایی از جیب ملت ایران فعلا ارتزاق میکنه
Iran, Islamic Republic of
12:16 - 1398/05/06
خودت رو گول بزن آقای سخنگو. کام مردم دیگه خشکیده است
پاسخ ها
وانک علا خلق عظیم
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
وطنی که مرضیه براش تعیین تکلیف کند حیف
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1398/05/06
چطور ظریف با ویزا و احترام میره از آزادی آمریکا سو استفاده میکنه پمپئو بااحترام نمیتونه بیاد
Iran, Islamic Republic of
12:20 - 1398/05/06
مرضیه هاشمی چکاره اس جای مردم حرف بزنه درد مردم مگه خبر داره اصلا ایرانی نیست
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1398/05/06
من ترجیح میدم یک ایرانی مصاحبه رو انجام بده.
پرس تی وی ایرانی های زیادی داره که انگلیسیشون عالیه.
این آقای مرتضی حیدری هم انگلیسیش خیلی خوبه.
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1398/05/06
مردم تا دهنشون تو گِل رفته شما میگی مردم مقاومت میکنن در مقابل تحریم؟
Iran, Islamic Republic of
12:22 - 1398/05/06
چی شده جنس دوم میفرستید واسه مذاکره ؟ شما که کلا حقوق زنان ذو منکرین دارین یه زن میفرستید برای مذاکره؟؟؟؟ عجببببااااااااااا
France
12:23 - 1398/05/06
تایارکه راخواهدومیلش به که باشد
Iran, Islamic Republic of
12:23 - 1398/05/06
من ترجیح میدم یک ایرانی مصاحبه رو انجام بده.
پرس تی وی ایرانی های زیادی داره که انگلیسیشون عالیه.
این آقای مرتضی حیدری هم انگلیسیش خیلی خوبه.
Iran, Islamic Republic of
12:24 - 1398/05/06
هیچکدام اخبار اخبار داغ نمیرسه
Iran, Islamic Republic of
12:32 - 1398/05/06
مردم ایستادگی کنن تحمل کنن شماها زندگی لاک چری کنید
Iran, Islamic Republic of
12:35 - 1398/05/06
آقای ربیعی زن و بچه ات گرسنگی کشیده اند ..آیا اجاره مسکن میدی؟ پس از خودت مایه بذار.
United Kingdom
12:41 - 1398/05/06
نمره دیپلماسی در این کشور از صفر هم کمتر است ! آقای سخنگو این خوشمزه بازی ها فقط مصرف داخلی دارد آن هم برای قشر خاصی از جامعه ولی حرف شما را کل دنیا می شنود فکر می کنید شهروندی که در اروپا یا آمریکا زندگی می کند بعد از شنیدن حرف شما چه فکر می کند؟ چرا با این طرز صحبت کردن افکار دنیا را برای رویارویی با ایران آماده می کنید ؟ آن هم برای جلب نظر عده ای از مردم ایران ؟
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1398/05/06
اعتراف میکنم اصول و ارزشهای دینی ما در برابر دموکراسی غرب بسیار آسیب پذیر وضعیف است .
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1398/05/06
تو عمی نداری از وزارت برداشتند فورا برای اینکه عصه نخوری پست بهتر بهت داد حسن کلید ساز سیر ان را چه عم گرسنگان است مردم از گرس جانشون دارند این زورگوی ها راتحمل میگنند
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1398/05/06
ما باید تا کی تحمل کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1398/05/06
شما راحت بخوابید ما بیداریم
United States
12:56 - 1398/05/06
واقعا متاسفم که سخنگو سرنوشت یک ملت رو در لفافه به خبرنگتر میسپره
Iran, Islamic Republic of
13:06 - 1398/05/06
آقای نجف زاده هم هستند که میتونند دو نفری باهاش مصاحبه کنند و حسابی پمپئو رو به چالش بکشند
Iran, Islamic Republic of
13:07 - 1398/05/06
خجالت هم خوب چیزیه ،واقعاً ازوضعیت مردم خبر داری ، قربونت برم.
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1398/05/06
امان از دست این دولت فشل و سست و بی عار!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1398/05/06
تو برو اون اشکهاتو جمع کن .. واقعا لیاقت میخواد با پمپئو صحبت کردن
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
پمئو یک لات بی سرو پا و دشمن درجه یک مردم ایران
India
13:30 - 1398/05/06
سخنگو دولت دروغگوها لطفا !!!!!!!خبر از سفره مردم ندارید لطفا !!!!!
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1398/05/06
خط شکنیشم دیدیم، خودش نمیتونست جایی بره خط شکنی کرد؟ مرسی با این عزتتون، ملت برین تکرار کنین، حقتونه هرچی سرتون میاد
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1398/05/06
آره بابا، مردم مقاومت میکنند، اصلا فکرتون رو درگیر نکنید پوستتون خراب نشه، تازه مقاومت نکنن چیکار میتونن بکنن؟ بیخیال آق دکتر، صفا باشد
Iran, Islamic Republic of
13:39 - 1398/05/06
،اقعا گزارش خوبی به ملت بود انصافا
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1398/05/06
خدا لعنتتون کنه یکی نیست جلو ایران خودرو و سایپا رو بگیره ک همینطور دارن قیمتاشون افزایش میدن
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1398/05/06
شمابخاطر خودتان وزندگی لاکچریتان پدر مردم رو درآوردید یکی از یکی بی سوادتر . بی منطق تر وبی ملاحظه تر اصلا درد مردم برای شما مهم نیست
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1398/05/06
یعنی اگه پمپئو با خانم هاشمی مصاحبه بکنه تحریم ها حذف میشه یا برا ما نون و آب میشه
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1398/05/06
یعنی اگه پمپئو با خانم هاشمی مصاحبه بکنه تحریم ها حذف میشه یا برا ما نون و آب میشه
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1398/05/06
مصاحبه پمپئو با خانم هاشمی ک برا ما نون نمیشه
Iran, Islamic Republic of
14:52 - 1398/05/06
چوپانهای دروغگوی دولت حسن روحانی.
Iran, Islamic Republic of
15:06 - 1398/05/06
خسته نشدید از اینکه بیش از هزار سال فریبتان دادیم ، ریشخندتان کردیم ، توهین کردیم ، دستتان انداختیم و هر جور که خواستیم با شما رفتار کردیم ؟
Iran, Islamic Republic of
15:21 - 1398/05/06
اینقدر از مردم حرف میخورید نمیترکید راستی جنس پوستتون چیه
United Arab Emirates
15:24 - 1398/05/06
تا مستاجر واقعی نباشی و کرایه خونت عقب نیفته حق نداری درباره اون مردمی که مستاجر هستن حرف بزنی چون حالشونه درک نمیکنی
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1398/05/06
جالبه همش میگن مردم مامقاوپت میکنن یکبارنگفتن مسئولین وآقازاده هاشون درکنارمردم مقاومت میکنن درکل مقاومت ازمردم چپاول ازمسئولین عشق وحال ازآقازاده هاشون
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1398/05/06
هم مردم از دولت شاکی هستن هم مجلس از دولت شاکی است و این وسط دولت با انبوهی از کم کاری و خطاها فقط دنبال توجیه و فرافکنی و وعده و شعار است!!
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1398/05/06
آقاى ربیعى مردم روازگرونى انداختید تو بدبختى اگه جنگ شدتوبابچت میرین جنگ چراهمش حرف مفت میزنى مگه پمپئوچکارت کرده اینهمہ کمک بہ لبنان ویمن میکنیدازهمہ کشورارهبرانشون وریئس جمهوراشون میان مگہ بنده خداپمپئوگناه کرده بزاریدبیادتامردم ازاین فلاکت نجات بیان وقتى صلح باشہ چراجنگ وخونریزى
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1398/05/06
مواظب پوست سفیدت باش عزیز خسته نباشی هرچی رو گفتی همه از حفظ هستند تکرار نکن
Iran, Islamic Republic of
16:16 - 1398/05/06
آقای ربیعی مردم اگر جنسهای تحریم شده باشد با جان دل میپذیریم
ولی دولت به جنس های داخلی هیچ نزارتی ندارد ومردم از این ناراحت هستند تحریم خوب به دولت بهانه شده است نمیدانم طبرم را باچی حساب میکنید از سال 97 تمام اجناس 100درصد کران شده
است ما دیدیم سالی ویا شش ماه یک دفعه جنس گران میشود ولی
در گشور ما هروز است البته جنس های داخلی نه جنسهای ارزی
این چی را نشان میدهد بی کفایتی دولت را
Iran, Islamic Republic of
20:26 - 1398/05/06
ای کاش مسولین مااقتصاددان وسیاست مدارومتعهدبه اصول بودن نه تاجر ان وقت میشدبه این حرفهادل خوش کرد
Iran, Islamic Republic of
23:19 - 1398/05/06
مردم با کشورشان هستند نه مسئولین بیخاصیت
Iran, Islamic Republic of
23:48 - 1398/05/06
آقاى ربيعى در خصوص عملیات مرصاد به اشتباه گفتند از مهران تا تهران ولی اون حمله منافقین از مسیر سرپل ذهاب،کرند ،اسلام آباد بود و
از مسیر مهران مربوط به حمله ی دیگر منافقین بود.!!!!
United Kingdom
23:56 - 1398/05/06
اگر با ظریف که هم پای خودشه حرف نزنه
حداقل بگین با یک خبرنگار ایرانی
مرضیه هاشمی امریکایی
Iran, Islamic Republic of
01:30 - 1398/05/07
مردم در برابر تحریم‌ها ایستادگی میکنن به شرطی که شماها هم داراییهتونو با مردم قسمت کنید، مگه میشه حقوق یه خانواده ماهیانه 1/5تا 2میلیون باشه بعد یه عده ماهی صد میلیون؟!! پس ایستادگی آقازاده ها رو کی باید ببینیم؟
United Kingdom
03:58 - 1398/05/07
هاشمی؟؟؟؟چقدر جدی گرفتین این امریکایی رو؟؟؟؟ بابا کسی که به وطن خودش پشت کنه به ما نمی کنه؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
09:06 - 1398/05/07
چه ربطی داره به مرضیه هاشمی اونکه ایرانی نیست آقای رئیس آمریکا گفته با مردم ایران میخواهم صحبت کنم نه با خارجی درود بر ترامپ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۸
چرااسم وفامیلش مرضیه هاشمیه ولی امریکاییه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۸
خب بیادبامن صحبت کنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج