تغییر موضع رئال مادرید درباره پوگبا
۸۹۰۴۳۳
۰۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۶
۴۶۱۴ 
بعد از شکست مقابل اتلتیکومادرید، استراتژی تابستانی رئال مادرید تغییر کرده است.

ورزش سه: بعد از شکست مقابل اتلتیکومادرید، استراتژی تابستانی رئال مادرید تغییر کرده است.

رئال مادرید خیلی زود فعالیت تابستانی خود را آغاز کرد و در همان ابتدا موفق شد تقریبا بخش عمده فهرست زین الدین زیدان را جذب کند.

در ادامه تنها نام پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستریونایتد برای انتقال به برنابئو مطرح شد اما با توجه به خواسته مالی سنگین شیاطین سرخ، به نظر می رسید احتمال زیادی در مورد ورود پوگبا به مادرید وجود نداشته باشد.

تغییر موضع رئال مادرید درباره پوگبا

اما نشریه مادریدی آ.اس مدعی شد بعد از شکست 3-7 و سنگین رئال مادرید برابر رقیب همشهری در دیداری دوستانه، برنامه رئال تغییر کرده و آنها دیگر قصد دارند به هر نحوی شده زمینه انتقال پل پوگبا را فراهم کنند.

خود پل پوگبا نیز علاقه زیادی به نهایی شدن این انتقال داشته و قصد دارد در رئال مادرید به قهرمانی لیگ قهرمانان دست یابد و حتی نام خود را به عنوان یکی از نامزدهای کسب جایزه توپ طلا برای فصول بعد مطرح نماید.

اما مجموع این عوامل نیز باعث نمی شود یونایتد برای فروش او کوتاه بیاید و با توجه به ابراز علاقه مکرر اوله گونار سولسشر به حفظ ستاره فرانسوی در اولدترافورد، کار فلورنتینو پرز برای خرید پوگبا آسان نخواهد بود.

به هر حال علیرغم این شرایط زمان زیادی تا پایان بازار تابستانی در انگلیس باقی نمانده و رئال مادرید برای خرید پل پوگبا باید سرعت عملیات خود را افزایش دهد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج