از صیغه شدن تا ازدواج و قتل مرد ثروتمند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی 1
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_1
کلاسینو_1
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_1
زمردی_داخلی1
زمردی_داخلی3
دکتر نداف کرمانی 3
کلاسینو_3
ریزخور_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_4
دکتر نداف کرمانی 4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
زمردی_داخلی4
کلاسینو_2
دکتر نداف کرمانی 2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
زمردی_داخلی2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۸۹۰۷
۲۱ شهريور ۱۳۹۰ - ۱۲:۳۷
۳۶۴۵۶
پرونده قتل كارخانه‌دار ثروتمند تهراني
چند روزي گذشت تا اينكه يك نيمه شب متوجه شدم محمد كنارم نيست بلند شدم و ديدم چراغ اتاق دخترم روشن است محمد را ديدم كه به‌سمت دخترم خم شده است به سمت او رفته وسيلي محكمي به وي زدم.
تهران امروز: متهمان رديف دوم و سوم قتل كارخانه‌دار ثروتمند تهراني مدعي شدند متهم رديف اول به دروغ پاي آنها را به اين پرونده باز كرده است.

در ابتداي جلسه عطار نماينده دادستان تهران با خواندن كيفرخواست گفت: 16 بهمن 88 ماموران پليس تهران از ناپديد شدن مرد ثروتمندي به نام محمد با خبر شدند.

با شكايت پسر اين مرد، تحقيقات گسترده‌اي براي پيدا كردن وي آغاز شد و ماموران در تحقيقات اوليه خود دريافتند محمد از متمول‌ترين كارخانه داران تهران است كه چند ماه قبل زني به نام مريم را به صيغه خود درآورده است.

اين زن بلافاصله شناسايي و پس از بيان اظهارات ضد و نقيض بازداشت شده و مورد بازجويي قرار گرفت. وي سرانجام لب به اعتراف باز كرده و به قتل شوهرش با همدستي 2 نفر از دوستانش اقرار كرد.

بلافصله همدستان مريم به نام‌هاي مهدي و ليلا بازداشت شده و با قبول اتهامات خود روانه زندان شدند. آنها اعتراف كردند كه با همدستي مريم، محمد را كشته و جسد وي را به بيابان برده و به آتش كشده‌اند.

بنده به عنوان نماينده دادستان تهران براي مريم متهم رديف اول به اتهام قتل عمد شوهر، معاونت در آتش زدن جسد، شرب خمر و مخفي كردن ادله جرم، براي مهدي متهم رديف دوم به اتهام معاونت در قتل، مباشرت در آتش زدن جسد و مخفي كردن ادله جرم و براي ليلا متهم رديف سوم به اتهام معاونت در قتل و معاونت در آتش زدن جسد درخواست صدور حكم قانوني را دارم.

سپس اولياي دم مقتول در جايگاه حاضر شده و تقاضاي قصاص متهمين را كردند.

از منشيگري مقتول تا ازدواج با وي
در ادامه نوبت به مريم متهم رديف اول رسيد تا به دفاع از خود بپردازد. وي خطاب به قضات گفت: در خانه يكي از دوستانم با محمد آشنا شدم وي كارخانه‌دار بود و دنبال منشي براي خود مي‌گشت. محمد پول خوبي بابت حقوق ماهانه به من پيشنهاد داد و من هم كه دو فرزند داشتم و از شوهرم هم جدا شده و درآمدي نداشتم منشيگري وي را قبول كردم. محمد به‌رغم ثروت فراوانش سواد خواندن و نوشتن هم نداشت و حتي قادر به خواندن شماره‌هاي داخل موبايل خود نبود.

من چند ماهي پيش وي كار كردم و او هم از كارم راضي بود و حقوق خوبي به من داد.
مدتي كه گذشت محمد به من پيشنهاد ازدواج داد ولي من كه شنيده بودم او دو زن دارد با درخواست وي مخالفت كردم. اما او گفت زن اولش مريض است و زن دومش را هم مي‌خواهد طلاق دهد. موضوع را به پدرم گفتم او كه از قديم محمد را مي‌شناخت گفت او مرد خوبي است و مي‌تواند تو را خوشبخت كند.من هم قبول كردم اما محمد مدام امروز و فردا مي‌كرد و فقط مرا صيغه كرده بود. مدتي بعد سرطان گرفتم و خرج درمانم را هم خودم داده و معالجه شدم. بعد از خوب شدنم محمد مرا به عقد خود درآورد.

دعوا بر سر خانه اجاره‌اي
متهم ادامه داد: محمد خانه‌اي در پايين شهر براي من اجاره كرده و ما با هم زندگي مي‌كرديم تا اينكه يك‌روز دختر13 ساله من حرف‌هايي به من زد كه مرا به تعجب واداشت. وي گفت در نبود من محمد او را بغل كرده و قصد اذيت او را داشته است. من اگر چه به دخترم گفتم ديگر از اين فكر‌ها نكند چرا كه محمد مثل دخترش او را دوست دارد اما به محمد شك كردم.

چند روزي گذشت تا اينكه يك نيمه شب متوجه شدم محمد كنارم نيست بلند شدم و ديدم چراغ اتاق دخترم روشن است محمد را ديدم كه به‌سمت دخترم خم شده است به سمت او رفته وسيلي محكمي به وي زدم.

هويج بستني مسموم
مريم افزود: از آن شب به بعد ديگر رابطه من و محمد رو به تاريكي رفت و محمد به من گفت به زودي مرا طلاق مي‌دهد. وي گفت خانه را هم مي‌خواهد پس دهد من كه جايي براي اقامت خود و بچه هايم نداشتم از او خواستم اين كار را نكند و مرا آواره نكند اما او قبول نكرد و سر اين موضع بارها با هم نزاع كرديم. تا اينكه به اين نتيجه رسيدم كه وي را بكشم.موضوع را به دو تن از دوستان به نام‌هاي ليلا و محمد گفتم و توانستم آنها را نيز راضي كنم كه در اين جنايت با من همكاري كنند.

طبق نقشه شب حادثه براي محمد مقداري هويج‌بستني درست كرده و در آن تعداد زيادي قرص خواب‌آور ريختم. بعد از اينكه او به خواب عميقي فرورفت من ومهدي و ليلا نشستيم و شيشه كشيديم.

محمد بعد از چند ساعت بيدار شد و گفت مي‌خواهد ترياك بكشد و از من خواست برايش ترياك بياورم. داشت وارد اتاقش مي‌شد كه حمله كرده و چند ضربه به سر وي زدم. مهدي هم آمد و دستانش را دور گردن او پيچيد تا خفه‌اش كند بعد هم او را لاي پتو پيچيديم ولي او هنوز نفس مي‌كشيد من هم چاقويي را آورده و از روي پتو چندين ضربه چاقو به وي زدم تا او مرد. فرداي آن‌روز هم جسد را به جاده بهشت زهرا برده و به‌ آتش كشيديم.

موقع قتل نبوديم

سپس مهدي متهم رديف دوم در جايگاه حاضر شد و با رد اتهامات خود گفت: من نقشي در اين جنايت ندارم. شب حادثه در خانه مريم شيشه كشيديم اما خوب نشئه نشديم.براي همين هم به اتفاق ليلا از خانه بيرون رفتيم تا باز هم شيشه بخريم كه وقتي برگشتيم ديديم مريم در حال قتل شوهرش است از او خواستيم اين كار را نكند اما وي گفت قضيه ربطي به شما ندارد. من فقط كمك او كردم تا جنازه‌اش را به بهشت زهرا ببرم.

سپس ليلا متهم رديف آخر به دفاع از خود پرداخته و گفت: من اتفاقي به خانه مريم رفته بودم كه ديدم وي در هويج بستني محمد قرص ريخته است. از او خواستم اين كار را نكند ولي گوش نكرد من هم ترسيدم و از خانه بيرون رفتم. فردا صبح وقتي با آنها بيرون رفتم متوجه شدم جنازه محمد داخل صندوق عقب است.

دادگاه در پايان وارد شور شده تا راي خود را درباره متهمان پرونده صادر كند.

منبع: تابناک

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:00 - 1390/06/21
آخه پیرمرد یکم خجالت بکش از دختر 13 ساله چی میخوای سن نوه تو داره.لعنت به این مردهای هوس باز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:26 - 1390/06/21
تکلیف ما را روشن کنید. منبع تابناک با تهران امروز @@@@@
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:34 - 1390/06/23
سولماز عزيز اون پيرمرد مرده و ما نمي دونيم اين خانم راست مي گويد درضمن اين خانم مي توانست از ان مرد شكايت كرده اينكه اونو بكشد راههاي زيادي بود متاسفانه اين خانم محترم بدترين راه را انتخاب كرد. انشا... خدا خودش به بندگانش كمك كند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
عارفی_4
عارفی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_تزریق چربی موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر