کریمی: خیلی زود به پرسپولیس برمی‌گردم
۸۹۰۹۰۰
۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۴:۳۸
۴۸۰۸ 
بازیکن پیشین پرسپولیس به خبرورزشی گفت: باشگاه قصد دارد فوروارد خارجی جذب کند به همین دلیل طی صحبتی که با کالدرون داشتم تصمیم گرفتم از پرسپولیس جدا شوم و به تیمی بروم که بتوانم بازی کنم.

خبرورزشی: سعید کریمی مهاجم جوان پرسپولیس به‌همراه ابوالفضل درویش‌وند و با نظر گابریل کالدرون از این تیم جدا شدند. به همین منظور کریمی دیروز برای مشخص شدن تکلیفش به باشگاه رفت و جلسه‌ای با عرب برگزار کرد.

بعد از جلسه با سعید تماس گرفتیم. گفت‌وگوی ما با این بازیکن جوان را در ادامه می‌خوانید.

کریمی: خیلی زود به پرسپولیس برمی‌گردم

*ماجرای کنار گذاشتنت از پرسپولیس چه بود؟

ماجرای خاصی نبود. پرسپولیس تیم بزرگی است و بازیکنان بسیار خوبی در تیم حضور دارند. در خط حمله هم ترافیک بسیار زیاد است و باشگاه هم قصد دارد فوروارد خارجی جذب کند به همین دلیل طی صحبتی که با کالدرون داشتم تصمیم گرفتم از پرسپولیس جدا شوم و به تیمی بروم که بتوانم بازی کنم.

*یعنی در لیست مازاد قرار نگرفتی؟‌

نمی‌دانم اسمش را هرچه می‌خواهید بگذارید، ولی کالدرون و خود باشگاه هیچ حرفی از لیس مازاد به من نزدند. فقط کالدرون شرایط را برایم توضیح داد و گفت جایی برو که بتوانی بازی کنی. من هم بعد از مشورتی که انجام دادم تصمیم گرفتم به صورت توافقی جدا شوم.

*دیروز با عرب هم جلسه داشتی؟

بله جلسه‌ای به همراه مدیربرنامه‌هایم در باشگاه برگزار کردیم و یک‌سری صحبت‌ها را انجام دادیم. قرار شد امروز تصمیم نهایی را در خصوص نحوه جدایی‌ام و اینکه به صورت قرضی جدا شوم یا قطعی، بگیرم.

*مقصد بعدی‌ات مشخص است؟

از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد دریافت کردم و تا چند روز آینده یکی را انتخاب خواهم کرد، ولی نمی‌توانم نام این تیم‌ها را اعلام کنم.

*صحبتی با هواداران پرسپولیس نداری؟

باید از لطف و محبت‌شان در همه این مدت تشکر کنم. همیشه حامی من بودند. قول می‌دهم خیلی‌زود و با قدرت به پرسپولیس برگردم.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج