فرمانده بسیج: بیکاری محصول تفکر لیبرالی است
۸۹۱۴۸۸
۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹
۴۸۷۷ 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین محصول تفکر لیبرالی را بیکاری، رانت اقتصادی و فاصله زیاد بین فقیر و غنی دانست و تصریح کرد: بارها مقام معظم رهبری تلاش کردند و فرمودند که الگوی اقتصادی که اجرا می شود نباید بی عدالتی را به دنبال داشته باشد.

خبرگزاری فارس: سردار غلامرضا سلیمانی پیش از ظهر امروز در مجمع عمومی بسیج استان بوشهر، اظهار داشت: بدون تردید انقلاب اسلامی ایران سرآغاز تحولات بزرگی در جهان و در منطقه غرب آسیا و بویژه در جهان اسلام محسوب می‌شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه استان بوشهر همواره در مقابل بیگانگان و استعمار پیر خوش درخشیده است، ابراز کرد: مردم ما در طول تاریخ در مقابل آمریکا و استعمار پیر انگلیس مجاهدت و جان‌فشانی کرده‌اند اما حکومت وقت زمانی که «ملکم انگلیسی» قرار شد به ایران بیاید، به حکام ولایات دستور می‌داد که از این استعمارگران حمایت کنند.

سلیمانی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران در همه مولفه های سیاسی، دفاعی و امنیتی و فرهنگی موفق بوده، چرا که به مختصات حکومت دینی توجه کرد و مسیر انقلاب را پیش گرفت.

وی بیکاری و عدم رونق تولید را از مشکلات اصلی اقتصادی در کشور عنوان کرد و گفت: متاسفانه بعد از دفاع مقدس افرادی مدل توسعه بانک جهانی را در کشور آوردند و این موضوع باعث شد عوارضی در اقتصاد ما ظهور و بروز پیدا کند که ما در برخی حوزه ها برای همیشه وارد کننده باشیم، در حالی که ما همه استعدادها را برای تولید داریم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین محصول تفکر لیبرالی را بیکاری، رانت اقتصادی و فاصله زیاد بین فقیر و غنی دانست و تصریح کرد: بارها مقام معظم رهبری تلاش کردند و فرمودند که الگوی اقتصادی که اجرا می شود نباید بی عدالتی را به دنبال داشته باشد اما رسما افرادی پاسخ دادند که یکی از الزامات توسعه، له شدن فقرا زیر چرخ های توسعه است.

وی با بیان اینکه یکی از رسالت‌های بسیج این است که مدل‌ها و راه حل‌های بومی طراحی شود، عنوان کرد: بسیج این توان را دارد که ظرفیت‌های خود را به میدان عمل بیاورد و اگر بسته‌های اشتغالی در جهت رونق تولید مبتنی بر اقتصاد بومی، دریا، کشاورزی و دیگر موارد این چنینی باشد، آمادگی داریم با کمک دستگاه‌های اجرایی و مردم از این طرح‌ها حمایت کنیم.

سلیمانی با بیان اینکه تولید چهار هزار مگاوات برق خورشیدی از طریق نیروگاه‌های کوچک خانگی در روستاها با وام های کارمزد یک درصد بخشی از برنامه‌‌های بسیج مستضعفین است، تشریح کرد: خانواده‌های روستایی که نیروگاه کوچک خورشیدی را بر پشت‌بام خانه‌های خود نصب کنند، علاوه بر اینکه مصرف برق آن‌ها رایگان است، ماهیانه هزینه‌ای هم به این خانواده‌ها از طریق وزارت نیرو پرداخت می‌شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:33 - 1398/05/09
آقا؟ آیا دیگران هم بایدبا ایده و نظر شما هم عقيده باشند؟ ما اگر با دنیا تعامل داشته باشیم و اینقدر موجبات تحریم را برای مردم فراهم نکنیم و سرمایه گذاری خارجی صورت بگیرد کارخانجات فعال می شود در آنصورت بیکاری کم می شود. گناه این مساله را گردن تفکر لیبرالی و هر چیز دیگری انداختن رفع بیکاری می کنه؟!
Iran, Islamic Republic of
15:52 - 1398/05/09
آقای ولایتی هفتادتاشغل داره جای هفتادتا جوان گرفته...
Iran, Islamic Republic of
16:11 - 1398/05/09
چه بگویم که دگر نظری نیست
گر هم نظری هست دگر رهگذری نیست
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1398/05/09
٢ تا لیسانس دارم ولی واقعا از حرفای این دولتی ها چیزی نمی فهمم .
Iran, Islamic Republic of
18:06 - 1398/05/09
سلام علیکم به شما وطرح پیشنهادی اگر فراموش نشود اولین متقاضی میباشم
Iran, Islamic Republic of
18:20 - 1398/05/09
بیکاری نتیجه سرمایه های بر باد رفته ملت به اسم بیت المال است .
Iran, Islamic Republic of
20:45 - 1398/05/09
بله واقعاً همین طور است که یک عده نمی خواهند اقتصاد داخلی را رونق بدهند للبته بیکاری درایران قابل حل است ولی لیبرالها دوست ندارند وهمان حرف مردم که افکار اجنبی در ایران است
United States
21:18 - 1398/05/09
پس چرادرکشورهای لیبرال این همه بیکاری ورانت وفسادمالی دیده نمیشود.مهمترین عامل این همه فساد آزادنبودن مطبوعات دربیان مشکلات است
Iran, Islamic Republic of
22:13 - 1398/05/09
همین لیبرالهاباعث ورودملیون ملیون افغانی قاچاقی شدن وبودجه ومنابع شغل مملکت وگرفتن چرااون موقع صداتون درنمیادفقط حرف میزنیدپارسال نمایندگان مجلس گفتن یعنی چی بیش از۳ملیون افغانی فقط کارساختمانی اشغال کردن وکلی چندبرابران توشغلهای دیگه غیرقانونی فاچاقی وخودعراقچی میگه۳۰۰هزارمیلیاردتومان و۲۴میلیارددلارخرج۳ملیون افغانی وضررشون و۲ملیون شغل بیکارکردن ۲ملیون شغل میش بودجه۲۰سال مملکت وبعدمیخواهید بیکاری نباش و۳۰،تاکشوراروپایی ۱ملیون اوارسوریه ای قبول نکردن وگفتن به ضررمردم ومملکت وکانادامعروف به مهاجرپذیرترین کشوردرسال۱۰هزارتابیشترمهاجرقانونی نمیگیره وسهمیه بندی ازهمه کشورها واولین فاکتورش ثروتمندبودن برعکس ایران
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1398/05/09
تمام آسیب های انسانی و اقتصادی چهار دهه گذشته نتیجه نفوذ لیبرالهای غربزده در پوشش ظاهر خودی در مناصب قدرت بوده به کمک حربه های زر و زور و زر! برای پیشگیری و جبران خسارت امیدواریم به بیداری مردم در انتخابات پیش رو.
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1398/05/09
به نظر من باید تمام مدیر ومعاونهای وزارت خانه ها بیرون کنند چون همه دزد غارتگر بیت المال هستند اینها روی طلحه وژبیر را سفید کردند این که نشد مملکت داری ایران شده دزد پرور و مظلوم کش
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1398/05/09
شما لیبرال اول تعریف کن لطفا اگر جواب درست دادی جایزه داری
Iraq
15:31 - 1398/05/10
اقتصاد ایران ذاتا لیبرالی است .....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج