خداحافظی احساسی شایان مصلح از پرسپولیسی‌ها
۸۹۳۳۶۱
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵
۶۲۲۸ 
بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس با انتشار متنی احساسی با هواداران تیم فصل گذشته اش خداحافظی کرده است و ابراز امیدواری کرده، موفقیت های فردی و تیمی او در سپاهان هم ادامه داشته باشد.

ورزش سه: بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس با انتشار متنی احساسی با هواداران تیم فصل گذشته اش خداحافظی کرده است و ابراز امیدواری کرده، موفقیت های فردی و تیمی او در سپاهان هم ادامه داشته باشد.

شایان مصلح به همراه مهدی شریفی و سروش رفیعی یکی از سه بازیکن سرشناس پرسپولیس بود که توسط گابریل کالدرون از تیم کنار گذاشته شد تا در لیگ نوزدهم به دنبال تیم دیگری باشد.

این بازیکن در نهایت و پس از گمانه زنی های زیادی که در مورد آینده اش ایجاد شده بود، تصمیم گرفت به سپاهان بپیوندد تا حضورش در پرسپولیس بیشتر از دو سال نشود.

مصلح پس از پیوستن به سپاهان با انتشار پستی از هواداران پرسپولیس خداحافظی کرده و از سپاهان هم صحبت کرده است.

در زیر نوشته او را می خوانید.

« هر آمدنی یک رفتنی دارد مگر اینکه بتوانی به قلب آن ها که کنارشان بودی نفوذ کنی که در این صورت هرگز از یادشان نمی روی!

به عقب تر بر می گردم، فیلمِ روز خداحافظی م با سپیدرود را نگاه می کنم که در ورزشگاه پیرِ عضدی، هواداران سپیدرودِ دوست داشتنی فریاد خداحافظی برایم سر می دادند و پیرمردی در فیلم به احترام من، نه من، که به احترام خاطراتش با منی که لباس سپیدرود به تن داشت، ایستاده مرا تشویق می کرد و اشک هایش را پاک می کرد و گریه های من وسط فریادها و آرزوهای آن ها بدرقه راهم شده بود!

سپیدرود برای من تیم روزهای نداری بود؛ جایی که از پول خبری نبود اما همه چیز عشق بود! عشق به شهر و استان و کنار آمدن با نداری ها و در آخر دو سال صعود از لیگ دو تا لیگ برتر!

حالا دو سال بعد از خداحافظی با سپیدرود، نوبت خداحافظی با هواداران پرسپولیس است و چقدر برایم سخت است وقتی دو سال پر از افتخار کنارشان داشتم. دو سالی که در آن هرچه جام و مدال بود را کسب کردیم! این بار از نظر مالی شاید وضع مان خیلی بد نبود، اما پنجره های بسته همه ما را یکدل کرده بود تا افتخار آفرینی کنیم! مصدومیت ها به چشم مان نمی آمد، چون یک هدف داشتیم؛ موفقیت با دست های بسته!

هر کسی در هر کار و حرفه ای روز خوب و بد دارد. روزهای خوبم وظیفه ی کاری من بود و روزهای بدم را به خوبی خودتان حلال کنید و مطمئن باشید تا همیشه جز حسن خلق چیزی از من در قبال خودتان نخواهید دید!

و اما امروز افتخار پوشیدن لباس باشگاه بزرگ سپاهان اصفهان برایم مهیا شده است؛ باشگاهی که خوب از سابقه اش باخبرم و امیدوارم روزهای خوبی که در فوتبال داشتم این بار در لباس زرد سپاهان برایم تکرار شود.

من یاد گرفته ام با قلبم فوتبال بازی کنم و با اخلاقم خودم را ثابت کنم؛ این یعنی با تمام وجود برای کسب موفقیت های فردی و تیمی به سپاهان آمده ام. پیشاپیش از حمایت شما هواداران سپاهان ممنونم و امیدوارم مثل یک سرباز در راه موفقیت این تیم بزرگ قدم بردارم.»

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:56 - 1398/05/14
پرچمت بالاست آقا شایان
شما جات تو قلب ما پرسپولیسیاست
Iran, Islamic Republic of
22:17 - 1398/05/14
بهترینها بدرقه راهت ای پسر دوست داشتنی
Canada
22:30 - 1398/05/14
رونالدو تا بحال کجا بودی حیف شدی !!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
22:44 - 1398/05/14
بدرود پسر خوب قرمزها
پاسخ ها
قاری ایشان
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
خداشکرازشراش راحت شدیم.برودیگربرنگردی حیف سپاهان نیست جایش دسته سه بود
Iran, Islamic Republic of
23:16 - 1398/05/14
تو سپاهان هم همون نیمکت نشین درجه سه هستی لنگی
Iran, Islamic Republic of
02:12 - 1398/05/19
درسته از سپاهان خوشم نمیاد فقط ب عشق تو و دوسالی ک تو تیمم بودی با وجود مصدومیت طرفدارتم خیلی زحمت کشیدی موفق باشی.
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1398/05/19
خدا نگهدارت مرد دوست داشتنی
Iran, Islamic Republic of
01:03 - 1398/05/22
برایت چیزهای خوب را آرزومندم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج