قرعه‌کشی پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا انجام شد
۸۹۳۳۹۵
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۳
۴۶۹۱ 
مرحله پلی‌آف انتخابی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا قرعه‌کشی شد و تیم کاوه رضایی در شرایط دشواری قرار گرفت.

خبرگزاری تسنیم: با انجام قرعه‌کشی مرحله پلی‌آف انتخابی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، تیم‌ها رقبایشان را شناختند.

آژاکس به عنوان مشهورترین تیم حاضر در این مرحله ابتدا باید از سد پائوک بگذرد و سپس به مصاف برنده جدال آپوئل قبرس و قره‌باغ برود. در حالی که تیم‌هادر 2 مسیر قهرمانان و لیگ حضور دارند، پس از سیدبندی صورت پذیرفته، قرعه کشی انجام شد.

تیم‌هایی که از دور سوم مرحله مقدماتی صعود کنند به همراه یانگ بویز و اسلاویا پراگ، تیم‌های حاضر در پلی آف را تشکیل می‌دهند.

برنامه بازی‌ها به این شرح است؛

مسیر قهرمانان؛ برنده ماریبور - روزنبرگ با برنده فرانس واروش - دیناموزاگرب، اسلاویاپراگ با برنده کلوژ- سلتیک، یانگ بویز با برنده ستاره‌سرخ - کپنهاگن، برنده پائوک - آژاکس با برنده آپوئل - قره‌باغ.

مسیر لیگ؛ برنده بازل - لاسک با برنده بروژ- دیناموکیف، برنده باشاک شهیر - المپیاکوس با برنده کراسنودار - پورتو.

دور رفت مسابقات در تاریخ 20 و 21 آگوست (29 و 30 مرداد) و دور برگشت 27 و 28 آگوست (5 و 6 شهریور) برگزار خواهد شد. تیم‌های پیروز در پلی‌آف راهی دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا خواهند شد و تیم های مغلوب در این مرحله به دور گروهی لیگ اروپا راه خواهند یافت.بروژ، تیم کاوه رضایی، ملی‌پوش کشورمان کار تقریبا دشواری برای صعود به مرحله گروهی دارد.

همچنین دور سوم پلی‌آف لیگ اروپا هم قرعه‌کشی شد. دور رفت مسابقات پلی‌آف در تاریخ 22 آگوست (31 مرداد) و دور برگشت آن در تاریخ 29 آگوست (7 شهریور) برگزار می‌شود.

در مهم‌ترین بازی‌ها، تورینو و ولورهمپتون در صورت پیروزی در دیدارهای خود در دور سوم مرحله مقدماتی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

اسپانیول در این مرحله کار ساده‌ای خواهد داشت و در صورت عبور از دور سوم مقدماتی باید به مصاف برنده نماینده‌های بلغارستان و اوکراین برود اما اینتراخت فرانکفورت که دیدار ساده‌ای در مقابل «وادوز» لیختن اشتاین پیش رو دارد در صورت پیروزی احتمالا به مصاف استراسبورگ فرانسه خواهد رفت.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج