وداع با سریال فانتزی معمایی «او ای»
۸۹۳۹۵۷
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
۶۱۳۵
سریال درام فانتزی و معمایی «او ای» The OA به پایان راه خود رسید.

بانی فیلم: سریال درام فانتزی و معمایی «او ای» The OA به پایان راه خود رسید.

وداع با سریال فانتزی معمایی «او ای»

به نقل از وارپ، سریال «او ای» که فصل دوم آن زمستان سال گذشته و بهار امسال توسط نتفلیکس پخش شد، دیگر ادامه نخواهد داشت. پخش این سریال که در ۱۶ قسمت تهیه شده از سال ۲۰۱۶ آغاز شده و توانسته بود طرفداران پر و پا قرصی پیدا کند.

بریت مارلینگ بازیگر ۳۷ ساله آمریکایی در این سریال نقش دختری به نام پریری جانسون را دارد که دنتفلیکسر زمان کودکی و زمانی که ۱۳ ساله بوده، نابینا شده و پس از آن مدت هفت سال گم می شود و تلاشهای پدر و مادر ناتنی اش هم برای یافتن او راه به جایی نمی برد. پس از گذشت هفت سال، او که حالا دختری زیبا و ۲۰ ساله است، در حالی به خانه بازمی گردد که چشم‌هایی سالم و بینا دارد. برخی از مردم تصور می کنند معجزه ای برای او رخ داده است و برخی نیز با بدبینی فکر می کنند هرجایی که پریری در این ۷ سال بوده، او را تبدیل به فردی خطرناک و مرموز کرده است. بویژه آنکه او نیز هیچ حرفی از اتفاقاتی که از سر گذرانده نمی زند و تنها اصرار دارد که اسمش «او ای» است. با این حال طولی نمی کشد که همسایگانشان می فهمند او برای انجام مأموریتی بازگشته….

بریت مارلینگ در کنار زال باتمانگلیج یکی از خالقان سریال نیز هست. این مجموعه ۷٫۸ از ۱۰ ستاره سایت IMDB را گرفته است.

یکی از مدیران نتفلیکس در بیانیه ای با اعلام اینکه از نتیجه این سریال بشدت راضی بوده اند، ابراز امیدواری کرد تا با خالقان خوشفکر آن در سریالی دیگر همکاری داشته باشند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج