فرمانده کل سپاه: کُرک و پشم عربستان ریخته است
۸۹۴۳۴۳
۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹
۱۷۲۶۳ 
سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی گفت: ما دارای یک ارکانی از قدرت حتی در درون هستیم و آنچه در بیرون شکل گرفته عربستان و امارات را عاجز کرده و کرک و پشم آن‌ها را ریخته و صهیونیست‌ها را به سکوت و ترس و دروغگویی واداشته‌ و این سیمای ابرقدرت نیست که یک قدرت را با دروغ متوازن کند.

خبرگزاری تسنیم: فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه ما در یک جنگ تمام عیار با قدرت‌های بزرگ هستیم گفت: مطمئنیم‌ آمریکایی‌ها ‌‌علاقه‌ای به جنگ با ایران ندارد‌ چرا که ‌جنگ جدید‌ رژیم صهیونیستی را در معرض تهدید تمام عیار ‌قرار می‌دهد‌.

سردار سلامی: قدرت ایران، کرک و پشم عربستان را ریخته است

سردار سلامی صبح امروز در جمع پاسداران در حسینیه ثارالله کرمانشاه:

*ما امروز در یک جنگ تمام عیار با قدرت‌های بزرگ در عالم درگیر هستیم.

*ائتلافی از شیاطین عالم در قالب‌های کوچک و بزرگ به هم پیوسته‌اند و ما را تحت حداکثر فشارهای سیاسی، اقتصادی، عملیات روانی، تهاجمات فرهنگی، حصر اقتصادی و حتی فشارهای امنیتی و تهدید و ارعاب نظامی قرار می‌دهند.

*همه قدرت‌های بزرگ جبهه استکبار بر قلب سیاسی عالم اسلام یعنی ایران متمرکز شده‌اند و ما امروز شاهد تمرکز قوای حداکثری دشمن بر پیکره انقلاب و نظام و ملت هستیم و این یک واقعیت است.

*چنانچه کمی به عقب برگردیم و تاریخ نزدیک را مرور کنیم اتفاق بزرگی در جهان رخ داده است که به احیای مشق مسلمانان منجر شده ‌و اسلام به نقطه سیاسی مرکزیت عالم بازگشته ‌و در حال تکمیل شاکله جهانی قدرت است.

*به یاد دارید وقتی انقلاب شد این کشور نقطه تمرکز تمام قدرت‌های شیطانی عالم بود و همه آن‌ها دست به دست هم داده بودند تا دوباره تاریخ این کشور را تکرار کنند و شما در اینجا صدای انفجار توپ‌ها و بمبها را می‌شنیدید.

*این نشانه تمرکز قوای عالم بود و هیچکس هم باور نمی‌کرد که ایران در آن زمان قادر باشد از چنین جنگی پیروز بیرون آید اما این اتفاق با وجود تصورات جهانی رخ داد و همه تاریخی که در این 40 سال برای اسلام و ایران ساخته شد فراتر از قلمرو تصور و باور ما و دیگران بود.

*من معتقدم آن چیزی که دشمن را اینگونه به زوال کشاند و قدرت ما را افزایش داد و به ما منزلت داد در سه بخش نهفته است که اولی رهبری است.

*در آن طرف رهبری قرار دارد که قدرت را بدون داشتن عقل سیاسی درست به کار می‌گیرد و نظام رهبری که دچار زوال عقل سیاسی است و زمانی که نظامی سیاست را براساس زوال عقل به کار می‌گیرد غیر از هزینه و دور شدن از هدف به هیچ نقطه‌ای نمی‌رسد.

*در این طرف رهبری قدرت را با حکمت و اراده و فهم تلفیق می‌کند و این چهار عنصر شخصیت رهبر ما را توصیف می‌کند و چنین رهبری می‌تواند یک قدرت بزرگ بسازد.

*در دو سوی این جبهه رهبری وجود دارد اما رهبر یک نظام تریلیون‌ها دلار هزینه می‌کند و نتیجه‌ای جز سرگردانی راهبردی و توقف و شکست چیزی دریافت نمی‌کند و در ساز و کار سیاسی می‌ماند؛ این رهبر هزینه می‌کند و دشمن سود می‌برد و بنابراین این رهبر دچار فرسایش و زوال عقل سیاسی است.

*در سوی دیگر رهبری هدایت می‌کند که حداقل با یک صدم یا شاید یک هزارم هزینه دشمن هزینه می‌کند و پانصد برابر سود می‌برد و منفعت سیاسی و سیطره دشمن را متوقف می‌کند.

*ارتش‌های اسلامی پیروزی می‌آفرینند و نظام‌ها را حفظ می‌کنند و برخی از نظام‌ها را فرو می‌پاشانند و قدرت‌های ثروتمند را نابود می‌کنند در صورتی که خود به ظاهر فقیر هستند و در لبنان و فلسطین شاهد این موضوع هستیم.

*حزب‌اللهی که 13 سال پیش در 33 روز اسراییل را شکست داد امروز یک نیروی قدرتمندی است که ده‌ها برابر نسبت به این تاریخ تجربه و عقل در کیفیت و کمیت و تدبیر داشته است و به اندازه شکست دادن تمام عیار رژیم صهیونسیتی قدرت ساخته اما رژیم صهیونسیتی چون به اشباع قدرت رسیده متوقف شده است.

*رهبر معظم انقلاب از احتمال سقوط و فروپاشی این رژیم در سال‌های آینده سخن می‌گوید زیرا شرایط فراهم است اما مقدمات هنوز شکل نگرفته ‌یا به بیانی شکستن رژیم در عمل بسیار آسان است اما مقدمات آن هنوز فراهم نیست و این اتفاقی است که رخ داده است.

*دشمن نمی‌تواند بر ایران تمرکز کند زیرا ایران به مفهوم جنگ جغرافیایی وسیع است و همه جا فورانی از جنگ و آتش و خطر در مقابل دشمن است.

*بعضی از متحدان آمریکا در منطقه، آمریکا را تشویق به جنگ می‌کردند اما فهمیدند که جنگ با ایران نظام سیاسی آن‌ها را در معرض تهدید قرار می‌دهد و بنابراین سکوت کردند و مطمئن هستم امروز صهیونیست‌ها و متحدان منطقه‌ای علاقه‌ای به جنگ ندارد زیرا می‌دانند جغرافیای این جنگ وسیع است و نتیجه را می‌دانند.

*ما دارای یک ارکانی از قدرت حتی در درون هستیم و آنچه در بیرون شکل گرفته عربستان و امارات را عاجز کرده و کرک و پشم آن‌ها را ریخته و صهیونیست‌ها را به سکوت و ترس و دروغگویی واداشته‌ و این سیمای ابرقدرت نیست که یک قدرت را با دروغ متوازن کند.

*دشمنان از هر زوایه‌ای که می‌آیند می‌شکنند آنچنان که در چند ماه اخیر مشاهده کردید تسلط تدبیر، روح و روان و جنگ‌افزار بود و این قدرت واقعی است و قدرت واقعی یعنی قدرتی که بتواند اراده ملت از کوچک و بزرگ را با خود حمل کند در غیر این صورت قدرت نیست.

*امروز ایران از چنین قدرتی برخوردار است و آنچه را اراده کند تحقق می‌بخشد زیرا سه عنصر رهبری، اسلام و مردم با هم پیوند ناگسستنی دارند و تجلی حقیقت روح اسلام هستند.

انتشار یافته: 19
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1398/05/17
درود بر رزمندگان اسلام
پاسخ ها
سید عبدالحسین زارعی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
برادران وخواهران هموطن.اعتلاف. اخرشو ببینید لاف.پس اینا همش لافه.
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1398/05/17
درود خدا برسردار غیور اسلام خدا بحق ائمه شما نور چشم های مرا حفظ کند .
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1398/05/17
کرک و‌پشم به عربی را چه جوری ترجمه کنند .......
Iran, Islamic Republic of
16:09 - 1398/05/17
سلام سردارخداقوت سرداردلها خسته نباشید ازخداسلامتی همه سرداران بزرگ خواستارم امریکا واذنابش خیلی غلط میکند که بخواهد با ایران عزیز جنگ کند من بایک فوت امریکا واسرائیل فراری میدهم خدانگهدارت سردارسلامی فرمانده محترم
Iran, Islamic Republic of
16:46 - 1398/05/17
نسل آل سعود و ریشه کن کنید
Iran, Islamic Republic of
16:50 - 1398/05/17
احسنت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
تورا خدا یکی به این یمنی ها بگه چند تا موشک نثار ای اماراتی ها بکنند
Iran, Islamic Republic of
16:56 - 1398/05/17
احسن واقعا همینطو ر است وبس درود بر این فرمانده عزیز در قلب ملت جا داری خدا حافظ شما باشد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۸
احسن یعنی بهتر احسنت یعنی آفرین❤
Iran, Islamic Republic of
17:33 - 1398/05/17
درود بر سپاه کبیر ایران و اسلام
Iran, Islamic Republic of
20:42 - 1398/05/17
ادبیات جالبی بود.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۸
عربستان از ما ترسیده !
Iran, Islamic Republic of
21:06 - 1398/05/17
احسنت دلاور،احسنت دلاور،احسنت دلاور
Iran, Islamic Republic of
00:04 - 1398/05/18
درود بر رهبری و نیروهای مسلح مقتدر...
Iran, Islamic Republic of
00:27 - 1398/05/18
سلام ودرود خدا به سردار عزیز اسلام ،سردارسلامی عزیز امیدوارم خداوند وجود نازنین شما را تا ظهور امام عصر ،امام زمان عجل الله حفظ نماید وروز به روز بر توانایی شما بیافزاید امییییین
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1398/05/18
دوردبرشماعزیزان.مرگ برمنافقین داخلی وخارجی شیاطین.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج