وضعیت بیماری عباس جهانگیریان
۸۹۵۲۳۷
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶
۵۶۸۰ 
عباس جهانگیریان که بعد از عمل جراحی در منزل به‌سر می‌برد، می‌گوید: فعلا مشکل خاصی نیست و اگر هم باشد بعدا با رادیوتراپی حل می‌شود.

ایسنا: عباس جهانگیریان که بعد از عمل جراحی در منزل به‌سر می‌برد، می‌گوید: فعلا مشکل خاصی نیست و اگر هم باشد بعدا با رادیوتراپی حل می‌شود.

وضعیت بیماری عباس جهانگیریان

این نویسنده ادبیات کودک و نوجوان با بیان این که وضعیت جسمانی‌اش بعد از عمل جراحی که پشت سر گذاشته، خوب است، گفت: چیزی نیست؛ موردی بود که عمل جراحی شد و الان در خانه هستم. به هر حال بیماری هست و کاری نمی‌شود کرد. فعلا مشکل خاصی نیست و اگر هم باشد بعدا با رادیوتراپی حل می‌شود.

او درباره‌ بیماری‌اش گفت: این اتفاق در ایران نسبت به کشورهای دیگر زیاد می‌افتد و از طرفی اطلاع‌رسانی در این زمینه کم است؛ مردان ۴۰ سال به بالا در معرض تهدید سرطان پروستات هستند که با آزمایش ساده psa مشخص می‌شود، سپس دکتر توصیه‌هایی می‌دهد و می‌توانند آن را کنترل کنند. من بعد از انجام ام‌آرآی متوجه شدم در حال بدخیم شدن است و باید جراحی شود که جراحی کردم. ان‌شاءالله که چیز خاصی نیست اما باید کاری کنیم که رسانه‌ها و وزارت بهداشت اطلاع‌رسانی بکنند. بسیاری از مردان بالای ۴۰ سال نمی‌دانند باید چنین آزمایش‌هایی را بدهند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج