زمان اعمال احکام حقوقی جدیدِ دانشجو معلمان
۸۹۶۸۳۷
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۵
۴۲۱۸ 
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از اعمال احکام حقوقی جدید دانشجومعلمان با حقوق مرداد خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از اعمال احکام حقوقی جدید دانشجومعلمان با حقوق مرداد خبر داد.

علی الهیار ترکمن درباره زمان صدور احکام حقوقی دانشجو معلمان و اعمال حداقل حقوق برای آنها اظهار کرد: نگارش آن آماده شده و با حقوق مرداد ماه اعمال می شود.

وی افزود: تامین معوقات مربوطه نیز در دستور کار است.

 اواخر ماه گذشته سید جواد حسینی، سرپرست وزارت آموزش و پرورش درباره اعمال حداقل حقوق دانشجومعلمان توضیحاتی ارائه داده و اظهارکرده بود: موضوع تعیین حقوق دانشجو معلمان در سال ۱۳۹۸با توجه به تغییراتی که در شیوه افزایش حقوق کارکنان دولت ایجادشده بود، در دستور کار وزارت آموزش ‌و پرورش قرار داشت و این وزارت موضوع را از مبادی مختلف مورد پیگیری قرارداد تا به نتیجه نهایی رسید.

سرپرست وزارت آموزش‌ و پرورش افزود: حقوق دانشجو معلمان دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی بر اساس ماده (۶) قانون متعهدین خدمت توسط وزارت آموزش ‌و پرورش تعیین می‌شود. این قانون به دلیل آن‌که هم‌عرض قانون مدیریت خدمات کشوری شرایط خاصی را برای تعیین حقوق دانشجو معلمان پیش‌بینی کرده است و باید در شرایط خاص و تعاریف خاص خودش مورد بررسی و اقدام قرار می‌گرفت.

به گفته حسینی با اشاره به اینکه دانشجو معلمان از بدو پذیرفته شدن در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید رجایی به استخدام رسمی آزمایشی درآمده‌اند و کارمند محسوب می‌شوند، به همین علت این دانشجویان باید از تمامی شرایط مندرج در مصوبه افزایش حقوق بهره‌مند شوند لذا وزارت آموزش ‌و پرورش تسری این شرایط را مورد پیگیری قرارداد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:36 - 1398/05/25
اقای معاون این خبر رو هم میشد با اتوماسیون ابلاغ کرد.ابرویی برای فرهنگیان نزاشتی.یا اینکه هدفتون تخریب چهره معلمان است
Iran, Islamic Republic of
08:54 - 1398/05/25
خدارو هزارمرتبه شکر.واقعا میخواستم برم آزمایشات قبل ازدواج و حلقه بندون.به این پول بیشتر از هر زمان دیگری نیاز داشتم.فقط میگم شکرت خدایا
United States
10:00 - 1398/05/25
ایشون یکی از مسئولین دروغگو که از نوبخت دستور میگیره.. . شما سرزمین فرهنگ و اخلاق مدار کوروش رو به فنا دادین .. تاریخ از شما به عنوان نابودکنندگان اخلاق یاد خواهد کرد...
Iran, Islamic Republic of
10:10 - 1398/05/25
تو چه دشمنی با معلم داری که چندرغاز حقوقشونو این قدر تو بوق میکنی؟ چرا آقای الهیار حقوق خودتو اعلام نمیکنی چقدره؟چرا بقیه سازمانها و ارگانها که خیلی بیشتر از معلم حقوق و مزایا دارن،چیزی اعلام نمیکنند ؟ از خدا بترسید بچه‌های شماها زیر دست ما هستند هر چه با ما بدرفتاری کنید در واقع با فرزندان خودتون کردید!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج