امری: به بازیکنانی که قرار است بروند، فکر نمی‌کنم!
۸۹۷۰۶۳
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۵
۱۷۸۷ 
اونای امری به نقاط قوت تیمش واقف است.

خبرگزاری تسنیم: اونای امری در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل برنلی در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس از عملکرد شاگردان خود دفاع کرد.

سرمربی تیم فوتبال آرسنال در این باره گفت: این اولین مسابقه امسال در خانه است و منتظر دیدار با هوادارانمان در ورزشگاه امارات هستیم. درحال آماده سازی برای کارهای بزرگ هستیم و مشتاق هر لحظه از این آماده سازی هستیم. با شروع بازی مقابل برنلی، فصل سختی پیش روی ما خواهد بود.

شرایط برنلی درحال حاضر بسیار خوب است چرا که در بازی اول 3 - صفر پیروز شدند و یک پیش‌فصل شگفت انگیز را پشت سر گذاشته‌اند. آن‌ها تیمی قدرتمند با ساختار واضح هستند. پارسال مقابل ما 2-5-3 بازی کردند اما تغییر کرده‌اند و فکر می‌کنم 2-4-4 بازی خواهند کرد.

آن‌ها مربی خوبی دارند و در انگلیس و لیگ برتر با تجربه هستند. برنلی مسیر خوبی را پیش گرفته‌ است. در بازی با برنلی هم در بعد فردی و هم گروهی به بهترین‌ها نیاز داریم.

باید شیوه بازی خودمان را به آن‌ها تحمیل کنیم و با اعتماد به نفس باشیم. موظفیم در کنار هوادارانمان باشیم. حس خوبی نسبت به تحمیل کردن شیوه بازی خود به هواداران داریم. موظفیم نگرش مثبتی داشته باشیم.

او درباره بازیکنان جدید آرسنال افزود: شرایط هر بازیکن متفاوت است. بعد از بازی با نیوکاسل و طی این هفته بازیکنان به خوبی تمرین کردند. در هرپست گزینه‌های متفاوتی برای انتخاب داریم. واقعا فکر می‌کنم باید رقابتی باشیم.

گزینه‌های متفاوتی نیاز داریم تا انتخاب کنیم کدام بازیکن در هر مسابقه بهتر بوده است.کولاسیناک و اوزیل سه شنبه به تمرینات اضافه شدند. اوزیل کمی بیمار است و دیروز در تمرینات شرکت نکرد. هرتمرین به ما اطلاعات خوبی می‌دهد و همچنین گزینه‌های بیشتری با آن‌ها در اختیار داریم.

از بازگشت آن‌ها خوشحالم. تمام حواس و تمرکزم روی بازی با برنلی است و برایم مهم نیست چه بازیکنانی قرار است از تیم بروند!سیمونه پپه در حال تمرین و پیشرفت و شناختن ماست. او شیوه بازی ما را کم کم درک می‌کند و از لحاظ فیزیکی هم بهتر می‌شود. پپه آماده کمک به ما از بتدای مسابقات است.

او در پایان اظهار داشت: از لحاظ ذهنی بر روی تمرین و مسابقه تمرکز داریم. می‌خواهم به بازیکنان جدید کمک کنم با ما، تمرینات، طرز تفکر و از همه مهم‌تر متمرکز بودن روی هر مسابقه کنار بیایند. واقعا به پیشرفت نیاز داریم. با 3 امتیاز بازی قبلی خوشحال بودیم اما می‌خواهم در هر موقعیتی پیشرفت برایمان حاصل شود.

هرگاه در بازی با توپ به عنوان یک تیم پیشرفت کنیم، می‌توانیم موقعیت‌های بهتری در خط حمله ایجاد کنیم. نیاز داریم با بازیکنانی که درون و خارج زمین هستند، پیشرفت کنیم. می‌خواهیم به عنوان یک تیم قدرتمند‌تر شویم و در هر پست رقابت ایجاد شود.

بعد از پیروزی در بازی قبلی می‌توانیم هم 3 امتیاز و هم اعتماد به نفس داشته باشیم. بازی با برنلی فیزیکی خواهد بود. به تطبیق پذیری احتیاج داریم تا قوی شویم و یک شیوه بازی مهم با ساختار و موقعیت تاکتیکی داشته باشیم. رقیب در دوئل‌ها بسیار قوی است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج