کتاب عجیبی که تمام صفحات آن خالی است!
۸۹۷۳۲۳
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۴
۵۹۹۸ 
ویلیام تامس می‌گوید رئیس جمهور جدید برزیل ارزش نقد کردن هم ندارد و ترجیح داده با صفحات خالی کتابش به عملکرد رئیس جمهور جدید اعتراض کند.

ایران آرت: یک کتاب درباره رئیس جمهور جدید برزیل در این کشور با استقبال عجیبی روبرو شده است. نویسنده در ابتدای این کتاب می‌نویسد که چرا مردم باید به رئیس جمهور جدید احترام بگذارند و به او اعتماد داشته باشند ولی در ادامه از 190 صفحه کتاب 188 صفحه خالی گذاشته شده است.

کتاب عجیبی که تمام صفحات آن خالی است!

به نقل از فاکس نیوز، ویلیام تامس نویسنده 30 ساله برزیلی در دو صفحه اول این کتاب خطاب به مردم برزیل نوشته است که چرا باید به رئیس جمهور محافظه‌کار برزیلی احترام بگذارند ولی با خالی گذاشتن صفحات بعدی به نوعی به انتخاب ژائیر بولسونارو به عنوان رئیس جمهور برزیل اعتراض کرده است.

این نویسنده برزیلی در گفتگو با یک وب سایت پرتغالی گفته است رئیس جمهور جدید ارزش نقد کردن هم ندارد و ترجیح داده با صفحات خالی کتابش به عملکرد رئیس جمهور جدید اعتراض کند. بولسونارو که از ابتدای سال ۲۰۱۹ زمام امور را در این کشور به دست گرفته است گرایش راست افراطی دارد.

نویسنده کتاب در این مصاحبه گفته است وقت زیادی برای نوشتن دو صفحه از کتاب گذاشته است چون باید به نوعی پیامش را درباره صفحات خالی بعدی به مخاطب می‌رسانده است. کتاب در میان کاربران آمازون و شبکه‌های اجتماعی با استقبال زیادی روبرو شده است.

بعضی از کاربران محتوای این کتاب را طنز خطاب کرده و بعضی از کاربران نیز خرید آن را کاری بیهوده می‌دانند. با این وجود در ماه‌های گذشته این کتاب در میان پرفروش‌ترین کتاب‌های برزیلی بوده است.

تامس گفته است ایده چاپ چنین کتابی را از یک نویسنده آمریکایی الهام گرفته است. در سال 2016 دیوید کینگ نویسنده آمریکایی کتابی با صفحات خالی در اعتراض به سیاست‌های دونالد ترامپ منتشر کرده بود. او نیز در صفحات ابتدایی کتاب نوشته بود که چرا مردم آمریکا باید به ترامپ احترام بگذارند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:05 - 1398/05/26
نویسنده نبوده ی کارگر صفر کیلومتر ،،،،،
Iran, Islamic Republic of
16:29 - 1398/05/26
دران صفحه کتاب بنویسیدترامپ به جای دولتها.ملتهارابه تنگ میاورد.
Iran, Islamic Republic of
17:11 - 1398/05/26
احتمالا از کتاب افتخارت پرسپولیس الگوبرداری کرده اند .
Netherlands
19:49 - 1398/05/26
از فردا شاهد رونمایی از کتاب خالی های سلبریتی هامون نباشیم صلوات
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج