نحوه احتساب خدمت سربازی به عنوان سابقه بیمه
۹۰۰۱۱۰
۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶
۷۲۴۸ 
قائم مقام سازمان تأمین اجتماعی گفت:براساس ماده 95 قانون تأمین اجتماعی اگر فردی قبل از خدمت سربازی بیمه باشد و بعد از خدمت هم بیمه شود،بدون پرداخت وجهی مدت زمان خدمت سربازی به عنوان سابقه بیمه اضافه می شود.

خبرگزاری فارس: محمد حسن زدا قائم مقام سازمان تأمین اجتماعی در مورد نحوه احتساب مدت زمان خدمت سربازی به عنوان سوابق بیمه‌ای و شرایط آن اظهار داشت: براساس ماده 95 قانون تأمین اجتماعی اگر فردی قبل از خدمت سربازی بیمه باشد و بعد از خدمت سربازی هم بیمه شود، این فاصله طول خدمت سربازی به صورت رایگان برایش محاسبه می‌شود و نیاز به پرداخت وجهی ندارد.

وی ادامه داد: کسانی که این شرایط را ندارند؛ یعنی قبل از خدمت سربازی بیمه نبودند و بعد از سال 85 بیمه شدند، با مراجعه به شعب بیمه تامین اجتماعی و درخواست بیمه خدمت سربازی می‌توانند با پرداخت وجهی این بیمه را به سنوات خود اضافه کند.

زدا بیان داشت: شعب تامین اجتماعی با بررسی حقوق و مزایای دو سال آخر بیمه‌شده و با اخذ 7 درصد ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌از میانگین حقوق و مزایا ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نسبت به برقراری بیمه خدمت سربازی اقدام می‌کنند.

قائم مقام سازمان تامین اجتماعی گفت: خرید خدمت سربازی تقسیط 12 ماهه نیز دارد و میزان مبلغ هر فرد با توجه به پایه حقوق و میانگین دو سال آخر متفاوت است.

وی در خصوص بیمه شدن دانشجویان نیز گفت: دانشجویان نیز می‌توانند با مراجعه به شعب تامین اجتماعی نسبت به برقراری بیمه خود اقدام کنند و از حقوق بازنشستگی نیز استفاده کنند.

زدا افزود: سه مدل به دانشجویان پیشنهاد می‌شود که بیمه 12 درصد است که ارزان‌ترین محسوب می‌شود و شامل فقط بازنشستگی است، بیمه 14 درصد است که شامل بازنشتسگی و فوت می‌شود و همین‌طور بیمه 18 درصد است که شامل بازنشستگی، فوت و از کارافتادگی می‌شود.

انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1398/06/03
ما که سال 81 بیمه شدیم و قبلش سرباز بودیم چی؟!
Iran, Islamic Republic of
14:18 - 1398/06/03
دو سال مجانی بری خدمت آخرش هم حق بیمه رو باید خودت بدی قشنگ نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دزد خونه است قشنگ
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
دقیقا
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1398/06/03
: "کسانی که این شرایط را ندارند؛ یعنی قبل از خدمت سربازی بیمه نبودند و بعد از سال 85 بیمه شدند"
تکلیف کسانی که قبل از خدمت سربازی بیمه نبودند و قبل از ۸۵ بیمه شده اند چه می شود؟
Iran, Islamic Republic of
14:58 - 1398/06/03
ماکه خودمون اختیاری نرفتیم سربازی...دولت گفت ماهم رفتیم ..برای چی بایدپول بدیم حتی یه قرون....تازه باید یه پولی هم بدن که رفتیم براشون سربازی
Iran, Islamic Republic of
16:23 - 1398/06/03
ما که سال شصت و چهار رفتیم خدمت بیست و چهار ماه خدمت کردیم وسال هفتاد بیمه شدیم تکلیف مان چه می‌شود
Iran, Islamic Republic of
17:40 - 1398/06/03
سلام دوست گرامی * سربازان قبل از خدمت بیمه والدین خود هستند ..... مگر قبل از خدمت به جوانی کار میدهند که بیمه باشد؟؟؟؟ ما تقاضا داریم برای همه کسانیکه 2 سال خدمت کرده اند 2 سال سابقه بیمه لحاظ شود . در غیر اینصورت بی انصافی است و حق الناس است و خدا از شما نمیگذرد.....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج