شجاعی: بازی کردن در قائمشهر لذت بخش است
۹۰۰۱۴۶
۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۹
۲۶۷۱ 
تیم نساجی مازندران بعد از تساوی در هفته اول در هفته دوم نخستین میزبانی خود در لیگ برتر امسال را در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر انجام خواهد داد؛ ورزشگاهی که قلعه غیرقابل نفوذ این تیم است.

ورزش سه: نساجی با یک تساوی لیگ برتر را شروع کرد و حالا این تیم برای بازی هفته دوم که روز جمعه که در قائمشهر برگزار می شود خودش را آماده می کند.

علی شجاعی هافبک تیم‌نساجی در ارتباط با وضعیت این تیم گفت: «خوشبختانه قبل از شروع فصل تمرینات و اردو خوبی را پشت سر گذاشته ایم و با برنامه خوبی پیش رفتیم و حالا بازیکنان تیم در شرایط بدنی بسیار خوبی به سر می برند.»

او در رابطه با دیدار گذشته تیم نساجی با گل‌گهر سیرجان گفت: «همیشه اولین دیدار برای همه تیم ها سخت است ولی خب خداراشکر توانستیم در این دیدار دشوار، توپ و میدان را کاملا در اختیار بگیریم و موقعیت های خوبی را روی دروازه حریف ایجاد کنیم و به گل هم دست پیدا کردیم اما متاسفانه روی یک غفلت گل تساوی را دریافت کردیم.»

او در ادامه افزود: «اگر کمی در ضربات آخر دقت بیشتری داشتیم، می توانستیم با پیروزی زمین مسابقه را ترک کنیم.»

شجاعی در مورد آخرین وضعیت تیم نساجی گفت: «نسبت به سال گذشته تغییرات بسیاری داشتیم ولی امسال تیم یکدست تر است و بالانس بیشتری در نفرات دارد و این دست سرمربی را برای برنامه ریزی و آرایش تیمی باز می گذارد و نتیجه اش این می شود که سبک بازی تیم در قیاس با سال گذشته کاملا تغییر‌ کرده است. اکنون هواداران بازی کاملا تهاجمی با دوندگی و قدرت پرس بالا در زمین را مشاهده می کنند.»

شجاعی هافبک تیم نساجی مازندران در پایان خاطرنشان کرد: «تماشاگران نساجی بی نظیر هستند و بازی کردن در جو ورزشگاه قائمشهر لذت بخش است. من هم همه تلاشم را میکنم تا برای این تیم ثمربخش باشم و امیدوارم که در تمام لحظاتی که در زمین حضور دارم بتوانم بهترین عملکرد را از خود به نمایش بگذارم.»

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج