چقدر خرج جشنواره جهانی فجر شد؟
۹۰۱۰۸۸
۰۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۵
۵۱۷۸ 
در راستای سیاست شفاف‌سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در چارچوب قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، جزئیات هزینه‌های انجام شده در سی‌وهفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر منتشر شد.

ایسنا: در راستای سیاست شفاف‌سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در چارچوب قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، جزئیات هزینه‌های انجام شده در سی‌وهفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر منتشر شد.

به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، اطلاعات مشروح هزینه‌های انجام شده در سی‌وهفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر در ۳۳ بند تنظیم شده است.

چقدر خرج جشنواره جهانی فجر شد؟

با توجه به مشروح هزینه های انجام شده در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر در این لینک قرار گرفته است.

در جمع کل هزینه‌هایی که در جدول سی و هفتمین دوره جشنواره جهانی فیلم فجر قرار گرفته است، آورده شده که برای این جشنواره ۹۵,۰۹۵,۹۱۰,۹۱۳ میلیارد ریال هزینه شده و به تعبیری ۹ و نیم میلیارد تومان جمع کل هزینه‌های انجام شده برای این رویداد بین‌المللی بوده است.

در این لیست آمده است که در یک بازه یکساله یعنی از دوم خرداد 97 تا هفتم اردیبهشت 98، سازمان زیباسازی شهر تهران با اختصاص دو میلیارد و ۸۱۳ میلیون تومان، وزارت ارتباطات و فناوری مطالعات با اختصاص دو میلیارد و سایر منابع شامل بلیط ، باشگاه هواداران ، کارت تردد و غرفه‌ها با اختصاص ۲۱۴ میلیون تومان با جشنواره جهانی فجر مشارکت داشته‌اند.

این درحالی است که الباقی هزینه‌های جشنواره از محل کمک اعطایی سازمان امور سینمایی تامین شده است. بنابر این می‌توان گفت نیمی بیشتر از هزینه جشنواره توسط سازمان‌هایی به غیر سازمان سینمایی و وزارت ارشاد پرداخت شده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1398/06/05
مگر مرض دارم نظرم را بگم ولی امام رحمه الاه راضی نیست ما به بچه هایمان نتوانیم گوشت بدهیم ،
Iran, Islamic Republic of
19:08 - 1398/06/05
جشنواره جهانی !!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج