دندانپزشکی و جراحی در صدر شکایات قصور پزشکی
۹۰۲۹۱۷
۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۶
۳۸۴۱ 
رئیس سازمان پزشکی قانونی گفت: دندانپزشکی، جراحی عمومی و جراحی زنان در صدر پرونده های شکایت قصور پزشکی کشور است.

خبرگزاری مهر: رئیس سازمان پزشکی قانونی گفت: دندانپزشکی، جراحی عمومی و جراحی زنان در صدر پرونده های شکایت قصور پزشکی کشور است.

عباس مسجدی آرانی در جلسه شورای قضایی گلستان اظهارکرد: بیشترین پرونده های ارجاعی به پزشکی قانونی درباره قصور پزشکی مربوط به دندانپزشکی، جراحی عمومی و جراحی زنان است

دندانپزشکی و جراحی در صدر شکایات قصور پزشکی

وی با بیان اینکه عدم ارتباط با بیمار یکی از عللی است که سبب قصور پزشکی می شود، درباره اجرای طرح انطباق در اداره های پزشکی قانونی کشور هم گفت: سازمان پزشکی قانونی از کمبود مزمن پزشک رنج می برد البته رایزنی هایی با مجلس و دولت انجام شده که اگر نتیجه بخش باشد در همه شهرستان های کشور دست کم یک پزشک خانم برای راحتی مراجعان خانم مستقر خواهد شد.

مسجدی آرانی افزود: ۱۵۰ شهرستان کشور فاقد پزشک هستند که نیاز ۴۹ مرکز اورژانسی است که با مساعدت ویژه رئیس قوه قضاییه در صددیم تا پایان امسال مشکل مراکزی که نیاز اورژانسی به پزشک قانونی دارند تامین کنیم.

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور در ادامه سخنان خود درباره بانک ژنتیک مجرمان کشور هم توضیح داد و گفت: با همکاری سازمان زندان ها ۹۰ هزار نمونه در کشور استخراج شده که از این تعداد ۲۰ هزار نمونه پس از تجزیه و تحلیل وارد بانک ژنتیک شده و مابقی هم پس از تامین کیت های مخصوص در این مرکز ثبت و نگهداری خواهد شد تا در کشف جرم و شناسایی سریع تر مجرمان به دستگاه قضایی کمک کند.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Denmark
01:20 - 1398/06/11
ددیگه بهتر از این نمیشه وقتی سهمیه هست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج