قیمت اجاره مسکن در تهران
۹۰۳۴۰۶
۱۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۲
۴۶۳۷ 
موجودی آپارتمان‌های کوچک‌متراژ نزد بنگاه‌های معاملات ملکی در آخرین روز‌های فصل طلایی نقل و انتقالات مستاجران، عمدتا واجد دو ویژگی است که یکی از این ویژگی‌ها ذاتی و غیرقابل تغییر است؛ اما دیگری می‌تواند به نفع تسریع در اجاره ملک به اراده موجر تغییر کند.

دنیای اقتصاد: موجودی آپارتمان‌های کوچک‌متراژ نزد بنگاه‌های معاملات ملکی در آخرین روزهای فصل طلایی نقل و انتقالات مستاجران، عمدتا واجد دو ویژگی است که یکی از این ویژگی‌ها ذاتی و غیرقابل تغییر است؛ اما دیگری می‌تواند به نفع تسریع در اجاره ملک به اراده موجر تغییر کند.

هر چند بازار اجاره آپارتمان در سال جاری گرمای سال‌های گذشته را نداشت و عموم مستاجران توافق با موجر و ادامه سکونت در آپارتمان اجاری خود را به جابه‌جایی ترجیح دادند، اما در عین حال بازار اجاره همواره متقاضیان جدیدی دارد که بخش عمده آن زوج‌های جوانی هستند که برای نخستین بار وارد بازار اجاره مسکن می‌شوند.

در طول حدود سه ماه اخیر عمده فایل‌های مطلوب کوچک‌متراژ نزد بنگاه‌ها به اجاره رفته و جست‌وجوگران بازار اجاره بابت اجاره یک ساله این فایل‌ها قرارداد امضا کرده‌اند. به این ترتیب اکنون عمده آپارتمان‌های کوچک‌متراژ با مساحت حداکثر ۶۰ مترمربع در بازار اجاره، فایل‌هایی هستند که فاقد امکانات به شمار می‌آیند.

این آپارتمان‌ها اغلب از یک یا چند مورد از امکاناتی همچون پارکینگ، آسانسور، انباری و بالکن را که برای ملک یک امتیاز محسوب می‌شود، محروم هستند و به همین خاطر عموما با بهای مناسب‌تری هم عرضه شده‌اند. به این ترتیب ویژگی اول ذخیره و موجودی کنونی فایل‌های اجاره همین است که فاقد امکانات ضروری هستند. دومین ویژگی موجودی آپارتمان‌های اجاری در حال حاضر «قیمت پیشنهادی بالا» است.

ویژگی اول قابل تغییر نیست و باید منتظر ماند تا مستاجری که به امکانات بنا ضریب امتیازی بالایی نمی‌دهد، به سراغ اجاره آن ملک بیاید؛ اما ویژگی دوم یعنی قیمت پیشنهادی در اختیار موجر است و می‌توان با تعدیل آن متناسب با بودجه مستاجران، زمینه اجاره آنها در هفته‌های پایان تابستان را فراهم کرد.

ویژگی فایل‌های کوچک‌متراژ بازار اجاره

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Canada
09:06 - 1398/06/12
تهران که دیگه نمیتونن مسکن کرایه کن هجوم بردن به پردیس و کرج و شمال و باعث گرانی اجاره ها اونجاها هم شدن
Iran, Islamic Republic of
10:19 - 1398/06/12
چرا در دولت اصلاحطلب ، اجاره بها اینقدر بالا رفته !!؟؟؟؟؟؟؟؟.؟
Iran, Islamic Republic of
03:52 - 1398/06/13
عامل تمامی گرانیها دولت عامل تمام نابسامانیها دولت وعواملشون
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج