وزیر سابق انگلیس: جانسون را شکست می‌دهیم
۹۰۳۷۸۴
۱۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۵
۳۱۵۳ 
وزیر اقتصاد سابق انگلیس گفت که تعداد نمایندگان مورد نیاز برای شکست دادن جانسون درباره جلوگیری از خروج بدون توافق انگلیس از اتحادیه اروپا وجود خواهد داشت.

مشرق: «فیلیپ هاموند» وزیر اقتصاد سابق انگلیس روز سه‌شنبه گفت که اتحاد احزاب مخالف و نمایندگان محافظه کار، تعداد مورد نیاز برای شکست دادن «بوریس جانسون» درباره برگزیت را خواهند داشت.

وی که با بی‌بی‌سی مصاحبه می‌کرد، گفت: «من فکر می‌کنم که ما تعداد را خواهیم داشت و معتقدم که تعداد کافی برای پیشبرد این موضوع را خواهیم داشت.»

وزیر سابق انگلیس: جانسون را شکست می‌دهیم

هاموند اضافه کرد که بسیاری از نمایندگان مجلس طی تحولات هفته پیش تحریک شده‌اند و فکر می‌کنم که گروهی از نمایندگان محافظه کار هستند که این احساس را دارند هم اکنون زمان آن است که باید منافع ملی را در برابر تهدیداتی که ما را تهدید می‌کند در اولویت قرار دهیم.

در حالی که تنها 59 روز تا تاریخ 31 اکتبر (9 آبان) برای خروج انگلیس از اتحادیه اروپا باقی مانده، نمایندگان پارلمان انگلیس روز سه‌شنبه در اولین روز فعالیت خود پس از تعطیلات تابستانی تصمیم دارند هرگونه خروج انگلیس از اتحادیه اروپا بدون دستیابی به توافق را منع کنند.

جانسون به اعضای حزب محافظه کار هشدار داده در صورتی که به نفع مخالفان رای دهند، از این حزب اخراج می‌شوند.

یک منبع دولتی نیز اعلام کرد در صورتی که وی در رای‌گیری برگزیت در پارلمان شکست بخورد، به دنبال انتخابات زودهنگام خواهد بود.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:31 - 1398/06/13
الهم اشغل ظالمین بالاظالمین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج