آخرین وضعیت شهر سیل‌زده‌ی آق‌قلا
۹۰۵۷۳۶
۱۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۵
۵۷۵۸ 
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه روند ارزیابی خسارات و پرداخت آن در حال انجام است، گفت: یکی از مشکلات اصلی که امروز وجود دارد این است که همچنان برخی در چادر به سر می برند و به این موضع باید سریع‌تر رسیدگی کرد. کشاورزان نیز خواهان ارزیابی دقیق‌تر خسارات وارده و پرداخت سریع‌تر آن هستند.

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه روند ارزیابی خسارات و پرداخت آن در حال انجام است، گفت: یکی از مشکلات اصلی که امروز وجود دارد این است که همچنان برخی در چادر به سر می برند و به این موضع باید سریع‌تر رسیدگی کرد. کشاورزان نیز خواهان ارزیابی دقیق‌تر خسارات وارده و پرداخت سریع‌تر آن هستند.

نورمحمد تربتی نژاد با اشاره به آخرین وضعیت شهرستان سیل زده آق قلا بیان کرد: اکنون ارزیابی خسارات وارده انجام شده است. آن بخش از مسکن‌های روستایی و شهری که نیاز به تعمیرات داشتند، اقدامات لازم صورت گرفته است. در خصوص منازلی که به طور کلی تخریب شده اند عملیات ساخت آغاز شده و حدود 20 الی 30 درصد پروژه ها پیش رفته است. برخی از منازل که در حریم رودخانه‌ها بودند و یا ملک از نظر ادارای مشکلاتی داشت با پیگیری‌های انجام شده مشکل رفع شده و عملیات ساخت آغاز شده است.

وی در ادامه اظهار کرد: در بخش کشاورزی به افرادی که صد در صد خسارت دیده اند، پرداخت خسارت آغاز شده اما افرادی که خسارت کمتری دیده اند در اولویت بعدی قرار گرفته‌اند. در این بخش شکایت هایی مطرح بود که عده ای نسبت به ارزیابی خسارت‌ها گله‌مند بودند که در حال رسیدگی هستیم.

نماینده مردم گرگان در مجلس تصریح کرد: مدارسی که نیاز به تعمیر داشتند تا مهر ماه آماده خواهد شد، اما مدارسی که به طور کلی تخریب شدند، احداث آنها حدود یکسال طول خواهد کشید. یکی از مشکلات اصلی که امروز وجود دارد این است که همچنان برخی در چادر به سر می‌برند و به این موضع باید سریع‌تر رسیدگی کرد. کشاورزان نیز خواهان ارزیابی دقیق‌تر خسارات وارده و پرداخت سریع‌تر آن هستند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:50 - 1398/06/19
هر چی زلزله زده ها رو درست کردن سیل زده ها هم درست میشن
Iran, Islamic Republic of
18:16 - 1398/06/19
جناب نماینده
شاعر میگه
گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله ی ماست
آنچه البته به جایی نرسد فریاد است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج