فریبا: دیگر درباره فوتبال حرف نمی‌زنم!
۹۰۸۸۲۴
۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۲
۳۱۷۳ 
عضو پیشین کمیته فنی تیم استقلال گفت: همه در دنیا از فوتبال لذت می‌برند، ولی ما در ایران باید از حاشیه این ورزش مفرح اخبار اینچنینی بشنویم!

خبرورزشی: بهتاش فریبا، عضو پیشین کمیته فنی تیم استقلال از روز دوشنبه با روزنامه خبرورزشی قرار مصاحبه داشت.

از او خواسته بودیم درباره استقلال حرف بزند و در آستانه شهرآورد نقطه ضعف‌های پرسپولیس و استقلال را مورد بررسی قرار دهد، اما اتفاقات ۲ روز گذشته نظر او را تا این حد تغییر داد که تصمیمی غیر قابل منتظره گرفت!

فریبا: دیگر درباره فوتبال حرف نمی‌زنم!

آقا بهتاش! چه شد که استقلال باز هم در اواخر بازی گل خورد؟

حقیقت را بگویم دیگر نمی‌خواهم از این فوتبال حرف بزنم!

جدی! چه اتفاقی رخ داده است؟

مگر این ورزش چه دارد که از آن حرف بزنیم؟ در این چند روز این قدر خبر تلخ از این فوتبال شنیدیم که دیگر دل‌مان به درد آمده است!

فوت دختر استقلالی را می‌گویید؟

بله! آن دختر به خاطر فوتبال خودش را سوزاند! یک بچه شش، هفت ساله دم در ورزشگاه با آن شرایط از بین می‌رود! تازه هم که خبر رسیده یکی از بازیکنان قبلی استقلال در سن ۲۵ سالگی سکته کرده و از بین رفته است. کسی که شنیدم مورد کلاهبرداری هم قرار گرفته بود.

خیلی ناراحت به نظر می‌رسید.

چرا ناراحت نباشم؟ فوتبالی که ورودی اش اینقدر استاندارد نیست که یک پدر بتواند بچه اش را کنار راهرو‌های داربست زده شده قرار دهد و بعد از ۱۵ دقیقه با بدن خشک شده اش مواجه می‌شود، فوتبال است؟ باید از این فوتبال چه نکته‌ای را بگویم؟ همان بهتر که دیگر از این فوتبال چیزی نگویم.

شما اگر پدر باشید، می‌توانید با پدران این تازه درگذشته‌ها همذات‌پنداری کنید و ببینید چه روزگار سختی دارند. همه در دنیا از فوتبال لذت می‌برند ولی ما در ایران باید از حاشیه این ورزش مفرح اخبار اینچنینی بشنویم! دیگر دوست ندارم درباره این فوتبال صحبت کنم.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
تاج بزرگ آسیا، چهارفینال آسیا، دوقهرمانی آسیا⭐⭐حسرت نیاکان لنگی ها
Iran, Islamic Republic of
22:12 - 1398/06/27
درود ب شرفت
Iran, Islamic Republic of
23:19 - 1398/06/27
حرفش حقه یه عده با افکار پوسیده و مریض باعث مرگ یک دختر شدند و بعدش عوض عذرخواهی هر دروغی خواستند درباره اون دختر بی گناه گفتند از رای صادر نشدن و داستان مراجعه برای پرونده سال قبل و روانی بودن دختر و ....انگار ملت احمق هستند که یک دختر برای گرفتن گوشی خودش که موقع بازداشت ازش گرفتند بره اونجا بعد یهو یاد پرونده سال قبلش بیافته خودکشی کنه. اون از دستگیری دخترهای مردم و بازداشت و زندانی کردنشون توسط نیروی انتظامی به جرم رفتن رفتن ورزشگاه اون از قضات محترم و رای های قشنگشون و این هم از پیمانکارانی که با پارتی اومدن و کارهای استادیوم و پیمانکاری استادیومها و کمپهای تیم ملی و گرفتند مثل پسر داورزنی . که فقط فکر پولش هستندو یه جوری از این بازار خر توخر بردن .جون ملت که مهم نیست کاش همه ورزش ایران تعلق بشه شاید به خودشون بیان و اون وزارت ورزش و کلا منحل کنند که هرچی میکشیم از اونه
تاج بزرگ آسیا، چهارفینال آسیا، دوقهرمانی آسیا⭐⭐حسرت نیاکان لنگی ها
Iran, Islamic Republic of
23:54 - 1398/06/27
درود ب شرفت
Iran, Islamic Republic of
01:46 - 1398/06/28
ان شاءالله که دیگه در مورد هیچی صحبت و مصاحبه نکنی.
Iran, Islamic Republic of
01:47 - 1398/06/28
آخی چه بد . فریبا خانوم بخاطر دل ما هم شده یک کلمه حرف بزن جیگر خخخخخخخخخخخخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
ببندبابا دلقک .عوض نظر مزه میریزه بی سواد بی تربیت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج