۱۲ نفر از آتش‌سوزی مجتمع مسکونی نجات یافتند
۹۰۸۸۴۶
۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۰
۹۴۶۱
در پی آتش سوزی مجتمعی مسکونی در بلوار شهید فکوری مشهد آتش‌نشانان ۱۲ نفر از ساکنان را از میان آتش و دود نجات دادند.

ایرنا: در پی آتش سوزی مجتمعی مسکونی در بلوار شهید فکوری مشهد آتش‌نشانان ۱۲ نفر از ساکنان را از میان آتش و دود نجات دادند.

رئیس سازمان آتش نشانی مشهد شامگاه چهارشنبه با اعلام این خبر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دقایقی قبل در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر وقوع آتش سوزی مهیب در یک مجتمع مسکونی، آتش نشانان و نجاتگران از چهار ایستگاه به همراه خودروهای سبک و سنگین اطفاء حریق و نردبام ۳۲ متری به محل حادثه اعزام شدند.

آتشپاد دوم امیر عزیزی اضافه کرد: کانون حریق قسمت آسانسور این مجتمع پنج طبقه مسکونی بود و دود ناشی از آن تمامی طبقات را فراگرفته بود.

وی با اشاره به محبوس شدن ساکنان در داخل واحدهای مسکونی خود افزود: آتش نشانان و نجاتگران ضمن مهار حریق با استفاده از تجهیزات تنفسی ویژه ۱۲ نفر از محبوسان در مجتمع را به بیرون منتقل کردند.

عزیزی با بیان اینکه در این عملیات امکان استفاده از خودروی نردبام ۳۲ متری به دلیل کم عرض بودن خیابان میسر نشد ادامه داد: یک نفر از ساکنان مجتمع نیز در محل، اکسیژن تراپی شد و خوشبختانه این آتش سوزی خسارت جانی نداشت.

وی اضافه کرد: هم اکنون آتش‌نشانان در حال تهویه و رفع دود گرفتگی طبقات این مجموعه مسکونی هستند و علت دقیق وقوع این آتش سوزی نیز توسط کارشناسان آتش نشانی مشهد در دست بررسی است.

هزار و ۳۰۰ آتش نشان در ۴۸ ایستگاه در کلانشهر سه و نیم میلیون نفری مشهد خدمت رسانی می کنند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج