الیزابت وارن: کنگره همدستِ ترامپ است
۹۰۹۷۵۴
۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۲
۶۰۱۱
سناتور ایالت ماساچوست آمریکا تأکید کرد: کنگره همدست ترامپ است.

خبرگزاری مهر: «الیزابت وارن» سناتور ایالت ماساچوست در سنای آمریکا در پیامی توئیتری اعلام کرد: پس از گزارش مولر، کنگره وظیفه داشت روند استیضاح ترامپ را آغاز کند. اما با انجام ندادن این کار، کنگره هم همدست اقدامات اخیر رئیس جمهوری آمریکاست که برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آتی از کشورهای خارجی درخواست مداخله کرده است.

الیزابت وارن: کنگره همدستِ ترامپ است

این سناتور آمریکائی در ادامه نوشت: وظیفه قانونی خود را انجام دهید و رئیس جمهوری را استیضاح کنید. در حال حاضر رئیس جمهوری در دفتر بیضی نشسته است که همچنان جرائمی مرتکب می‌شود.

وی در ادامه تأکید کرد: او این جرم‌ها را مرتکب می‌شود زیرا می‌داند که وزارت دادگستری و کنگره او هیچ کاری علیه وی انجام نمی‌دهند. اخبار امروز تأیید کرد که او فکر می‌کند فراتر از قانون است. اگر ما هیچ کاری انجام ندهیم، پس حق با او خواهد بود.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
-
23:44 - 1398/06/30
سرکار سناتور وارن ، سنا یعنی مجمعی متشکل شده از دست کم پانصد تن اعضا که در بینشان از پروفسور گرفته تا بقال و کفاش و معلم و کارگر و دکتر و باسواد و کم سواد و حتی بی سواد که از بطن جامعه برخاسته باشند و تمام چم و خم مردم را بدانند و تصمیمی را بگیرند که خواست عموم مردم است ، سنای شما تشکیل شده از افراد بی غم و سیاس و عمدتا از دو حزب که مانند دو جریان سیاسی ما هستند که گاهی برای تنوع قدرت را دست به دست می کنند و مردم هم دیگر فریب نمی خورند !!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج