برق‌گرفتگی در جایگاه خبرنگاران در ورزشگاه آزادی
۹۱۱۷۳۹
۰۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۹
۴۷۶۰ 
در سیستم دو شاخه برق جایگاه خبرنگاران مشکلی به وجود آمد و یکی از خبرنگاران مدعی شد که او را برق گرفته است. به همین خاطر مسئولان ورزشگاه وارد عمل شدند و مشکل را بر طرف کردند.

خبرگزاری ایسنا: نیمه اول دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و سپاهان با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید.

هواداران پرسپولیس، بازیکنان و کادر فنی سپاهان را هم زمان گرم کردن و هم هنگام ورود به زمین برای شروع مسابقه، هو کردند و علیه امیر قلعه‌نویی سرمربی سپاهان شعار دادند.

شایان مصلح، بازیکن فعلی سپاهان و سابق پرسپولیس قبل از شروع مسابقه به سمت هم تیمی‌های سابق خود رفت و با آن‌ها دیدار کرد. او از طرف هواداران پرسپولبس نیز مورد تشویق قرار گرفت.

قلعه‌نویی قبل از شروع مسابقه با گابریل کالدرون، سرمربی پرسپولیس لحظاتی گفت‌ و گو خوش و بش کرد.

در یکی دو صحنه زمانی که جونیور براندائو، بازیکن برزیلی پرسپولیس موقعیت از دست داد و یا در کنترل توپ ناموفق عمل کرد، صدای اعتراض هواداران پرسپولیس درآمد.

در اواسط نیمه و زمانی که داور به سود پرسپولیس ضربه کرنر اعلام کرد قلعه‌نویی به تصمیم او شدیدا معترض و همین موضوع موجب شد تا هواداران پرسپولیس دوباره به شدت علیه قلعه‌نویی شعار بدهند و از طرف دیگر هواداران هر دو تیم با همدیگر درگیری لفظی پیدا کنند.

در سیستم دو شاخه برق جایگاه خبرنگاران مشکلی به وجود آمد و یکی از خبرنگاران مدعی شد که او را برق گرفته است. به همین خاطر مسئولان ورزشگاه وارد عمل شدند و مشکل را بر طرف کردند.

همچنین با اعتراض برخی خبرنگاران افراد متفرقه حاضر در جایگاه خبرنگاران از این جایگاه خارج شدند.

زمانی که علیه قلعه‌نویی شعار سر داده می‌شد، او به یکی از مسئولان کنار زمین تذکر می‌داد که حواسش به شعار دهنده‌ها باشد. البته قلعه‌نویی در اواخر نیمه زمانی که شعار هواداران شدت گرفت با دست به سینه‌اش کوبید و به نوعی به کنایه حرف آن‌ها را تصدیق کرد.

در اواخر نیمه زمانی که مهدی کیانی به خاطر خطا کارت زرد گرفت، حسین کنعانی‌زادگان نیز چون برای اعتراض با سرعت به سمت داور رفت از او کارت زرد گرفت و همین مساله باعث اعتراض نیمکت نشینان پرسپولیس به داور شد و در این بین محسن خلیلی، سرپرست پرسپولیس همکارت زرد دریافت کرد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Poland
19:41 - 1398/07/04
خوش رقصی داور برای سپاهان ایشان تو لیگ قبلی هم پنالتی الکی گرفت بعدا معلوم شد از نزدیکان یکی از مسولین سپاهان هست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج