ماجرای تلخ جودی کومر در «آخرین دوئل»
۹۱۲۱۴۱
۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۴
۴۰۷۱ 
جودی کومر به فیلم "آخرین دوئل" به کارگردانی ریدلی اسکات پیوست.

ایران آرت: "جودی کومر" ستاره‌ی سریال "کشتن ایو" (Killing Eve) که یکشنبه شب گذشته جایزه‌ی امی بهترین بازیگر زن سریال‌های درام را تصاحب کرد، در حال مذاکره است تا به فیلم "آخرین دوئل" (The Last Duel) اثر جدید "ریدلی اسکات" ملحق شود.

ماجرای تلخ خانم بازیگر در «آخرین دوئل»

کومر در این فیلم که دیزنی و فاکس به تولید می‌رسانند در کنار "مت دیمون" و "بن افلک" بازی می‌کند. آخرین دوئل در قرن چهاردهم فرانسه روی می‌دهد و داستان مردی را دنبال می‌کند که از جنگ بازمی‌گردد و متوجه می‌شود که دوستش به همسر او با بازی کومر تجاوز کرده است. هیچکس حرف زن را باور نمی‌کند و سرباز از پادشاه فرانسه می‌خواهد با دوئل سرنوشت مرد را تعیین کند. این نبرد تن به تن آخرین دوئل قانونی در فرانسه است.

به گزارش 30نما، ورایتی می‌نویسد این فیلم هنوز چراغ سبز دریافت نکرده و استودیو همچنان در مورد پیشبرد پروژه مردد است. منابع نزدیک به فیلم می‌گویند اضافه شدن کومر باید فیلم را وارد مراحل بعدی کند. در این صورت، "آخرین دوئل" اوایل سال جدید میلادی فیلمبرداری خواهد شد "نیکل هولوفسنر" نویسنده‌ی "هرگز مرا خواهی بخشید؟" (Can You Ever Forgive Me?) فیلمنامه را با همکاری افلک و دیمون به نگارش درمی‌آورد.

کومر پس از بازی درخشان در سریال "کشتن ایو" در نقش یک زن آدمکش به شهرت رسید. او یکشنبه شب در هفتاد و یکمین دوره‌ی مراسم اهدای جوایز امی بر بازیگران متعددی از جمله "ساندرا او" همبازی او در "کشتن ایو" غلبه کرد. انتظار می‌رود پیش از "آخرین دوئل"، کومر در فیلمبرداری فصل سوم "کشتن ایو" حاضر شود.

کومر علاوه بر این قرار است در فیلم "مرد آزاد" (Free Guy) در مقابل "رایان رینولدز" بازی کند و اولین نقش سینمایی بزرگ خود را پس از فصل اول "کشتن ایو" تجربه کند. این فیلم سال آینده اکران خواهد شد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج