سانچس: من راهی بهترین بارسلونای تاریخ شدم
۹۱۲۹۴۳
۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۶
۳۸۸۱
الکسیس سانچس، ستاره شیلیایی اینتر در مورد دوران حضور خود در بارسلونا صحبت کرد.

ورزش سه: الکسیس سانچس، ستاره شیلیایی اینتر در مورد دوران حضور خود در بارسلونا صحبت کرد.

الکسیس سانچس در سال 2011 و از اودینزه راهی بارسلونا شده و سه سال در این تیم بازی کرد. در آن مقطع بارسا بازیکنان بزرگ زیادی در خط حمله داشت و همین تعدد ستاره ها باعث جدایی مهاجم شیلیایی شد.

سانچس: من راهی بهترین بارسلونای تاریخ شدم

حالا قرار است این هفته الکسیس سانچس با لباس اینتر دوباره در نوکمپ مقابل بارسلونا به میدان برود و وی در مورد خاطرات خوب خود در بارسا صحبت کرده است.

الکسیس سانچس به وب سایت رسمی یوفا گفت: "وقتی من به بارسلونا رفتم گفته می شد که آن مقطع بهترین زمان بارسلونا در تاریخ بود. کارلس پویول برای من یک کاپیتان فوق العاده و بهترین کاپیتانی بود که من تاکنون در دوران حرفه ای خود داشته ام.

بارسلونا این را به شما می آموخت که با مالکیت توپ، فوتبال متفاوتی بازی کنید. در بارسا من پیشرفت زیادی داشته و کنار بازیکنانی با کیفیت که در یک جام جهانی قهرمان شده بودند بازی کردم. بازیکنان بارسلونا هر روز از لحاظ جسمی و ارتباطات در زمین پیشرفت می کردند."

الکسیس سانچس در مورد دیدار این هفته مقابل آبی اناری ها با لباس اینتر گفت: "بارسلونا در خانه بسیار قدرتمند بوده و آنجا با اعتماد به نفس بازی می کند. ما اگر در نوکمپ یک یا دو فرصت داشته باشیم نمی توانیم آنها را هدر دهیم. من در نوکمپ با لباس یونایتد بازی کردم و ما سه یا چهار موقعیت گلزنی را هدر دادیم.

سپس بارسلونا یکی دو شانس ایجاد کرد و با سه گل به پیروزی رسید. اگر می خواهید بارسلونا را شکست دهید، نباید هیچ شانس مسلمی را از دست بدهید."

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج