حریفان کاراته‌کا‌های ایرانی در لیگ جهانی روسیه
۹۱۴۵۰۱
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۹
۱۲۲۶ 
مرحله ششم لیگ جهانی کاراته وان قرعه کشی شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.

خبرورزشی: مرحله ششم لیگ جهانی کاراته وان روسیه از فردا با حضور ۶۴۲ کاراته کا از ۸۵ کشور در مسکو برگزار می‌شود و بر اساس قرعه کشی که امروز انجام گرفت، حریفان دور مقدماتی کاراته کا‌های کشورمان مشخص شدند.

براین اساس در بخش بانوان و در کاتا انفرادی:

فاطمه صادقی در گروه ۴ با کاتارو‌هایی از مراکش، ژاپن، آلمان، چین تایپه، ایتالیا (۲)، ترکیه، ژاپن، اسلواکی و اسپانیا همگروه است.

نگین باقری با کاتارو‌هایی از اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، ژاپن (۲)، مالزی، آمریکا، مصر و صربستان در گروه ۲ مبارزه خواهد کرد.

در وزن ۵۰- کیلوگرم: سارا بهمنیار دور اول با کارمن کلمنت از مجارستان و سپس با ایمانه طالب از الجزایر مبارزه می‌کند.

در وزن ۵۵- کیلوگرم: طراوت خاکسار پس از استراحت در دور اول با برنده لهستان و بلژیک مسابقهذخواهد داد.

در وزن ۶۱- کیلوگرم رزیتا علیپور با نینا راژینویچ از سوئیس و در صورت پیروزی با جوانا رکویچ از صربستان رودررو می‌شود.

شیما آل سعدی با کریستینا مه از استرالیا و در صورت برد برنده اوکراین و بلژیک را پیش رو دارد.

در وزن ۶۸+ کیلوگرم: حمیده عباسعلی پس از استراحت در دور نخست، دور دوم با برنده آلمان و روسیه مبارزه می‌کند.

در بخش مردان و درکاتا انفرادی:ابوالفضل شهرجردی در گروه ۱ با کاتارو‌هایی از کره جنوبی، اسپانیا، ژاپن (۲)، استرالیا، لهستان و ونزوئلا مبارزه خواهد کرد.

متین زارع در گروه ۸ با کاتارو‌هایی از ژاپن (۲)، آمریکا، ترکیه، اسلواکی و کویت همگروه است.

در وزن ۶۰- کیلوگرم مجید حسن نیا دور اول با عماد المالکی از عربستان سپس با دولت شیمیربکوف از قزاقستان دیدار می‌کند.

علی مسکینی پس از استراحت در دور اول با فردوسی فضل علیف از آذربایجان مسابقه دارد.

در وزن ۶۷- کیلوگرم هامون درفشی پور با کامیلو ولوزو از شیلی و در صورت پیروزی برنده گواتمالا و گرجستان را پیش رو دارد.

امیر مهدی زاده با هومت بخشعلیف از آذربایجان و در صورت برتری با برنده دیدار ژاپن و روسیه مصاف خواهد داد.

امیررضا میرزایی با بارنی ژیل از نیوزلند و در صورت برد با برنده قزاقستان و ایتالیا پیکار می‌کند.

سیدعلی کریمی با دینوس ژینوس از یونان و در صورت برتری با برنده بلژیک و عربستان را پیش رو دارد.

در وزن ۷۵- کیلوگرم بهمن عسگری دور اول با داستونبک اوتوبالایف از ازبکستان و در صورت پیروزی با برنده ژاپن و بلغارستان.

علی اصغر آسیابری با انیس گاریبویچ از کرواسی و در صورت پیروزی با کن نیشیمورا از ژاپن مبارزه می‌کنند.

در وزن ۸۴- کیلوگرم ذبیح اله پورشیب پس از استراحت در دور نخست، دور دوم با برنده اسلواکی و برزیل، مهدی خدابخشی با ویکتور کریستوسکی از مقدونیه و در صورت پیروزی با برنده اسلواکی و آذربایجان، مهدی قراری زاده با اربول ژورمالف از قرقیزستان و سپس در صورت برد با ایگور چیخمارف از قزاقستان مسابقه خواهند داد.

در وزن ۸۴+ کیلوگرم: سجاد گنج زاده دور اول استراحت در دور دوم با برنده کوراسائو و نروژ، صالح اباذری دور اول استراحت، در دور دوم با برنده کانادا و قرقیزستان دیدار می‌کنند.

درکاتای تیمی، تیم ایران با ترکیب (حسام زرین نعل، حسین زرین نعل و سعید کاظمی) با تیم‌های صربستان، مالزی، ایتالیا و روسیه در گروه ۲ همگروه است.

این رقابت‌ها از فردا به مدت ۳ روز و تا ۱۴ مهرماه ادامه دارد. در نخستین روز مسابقات کاتای انفرادی بانوان، کاتای تیمی مردان و رقابت‌های اوزان ۶۰-، ۶۷- و ۷۵- کیلوگرم مردان و اوزان ۵۰- و ۵۵- کیلوگرم بانوان انجام خواهد شد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج