صعود سارا بهمنیار به فینال کاراته وان مسکو
۹۱۴۶۸۶
۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۹
۲۴۱۹ 
سارا بهمنیار جواز حضور در فینال ششمین مرحله لیگ برتر کاراته وان ۲۰۱۹ در مسکو را بدست آورد.

خبرگزاری ایسنا: سارا بهمنیار جواز حضور در فینال ششمین مرحله لیگ برتر کاراته وان ۲۰۱۹ در مسکو را بدست آورد.

در ششمین مرحله لیگ برتر کاراته وان ۲۰۱۹ در مسکو ، سارا بهمنیار کاراته کای وزن ۵۰- ایران با برتری برابر "لی رانران" از چین توانست به عنوان نخستین ورزشکار ایرانی جواز حضور در رقابت های فینال را بدست آورد.

صعود سارا بهمنیار به فینال کاراته وان مسکو

بهمنیار امروز در نخستین رقابت به مصاف "کارمن کلمنت" از مجارستان رفت و ۶ بر صفر پیروز شد. او سپس "یمانه طالب" از الجزایر را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد. بهمنیار در دور سوم "یی تینگ تانگ" از هنگ کنگ را ۲ برصفر شکست داد و در دور چهارم نیز با نتیجه ۳ بر یک از سد "نادیا مورالس گومز" از اسپانیا گذشت تا به نیمه نهایی برسد.

وی در نیمه نهایی نیز با نتیجه ۳ – ۳ (برنده با قانون سنشو) برابر حریف چینی به برتری رسید تا جواز حضور در فینال ششمین مرحله لیگ برتر کاراته وان ۲۰۱۹ در مسکو را بدست آورد.

وی برای کسب مدال طلا روز یکشنبه به مصاف "سارا هوبریش" از آلمان خواهد رفت.

بهمنیار در پنجمین مرحله رقابت ها در ژاپن موفق به کسب مدال طلا شده بود.

امروز همچنین رقابت های کومیته مردان در اوزان ۶۰- و ۶۷- برگزار شد و امیر مهدی زاده و مجید حسن نیا از دور رقابت ها حذف شدند. در وزن ۶۰- کیلوگرم، مجید حسن‌نیا ابتدا در دور نخست با نتیجه ۴ بر صفر از سد عماد المالکی از عربستان گذشت، اما در ادامه با نتیجه ۸ بر صفر مغلوب دولت شمیربوکوف از قزاقستان شد. با شکست کاراته‌کا قزاق در ادامه مسابقات، حسن‌نیا از دور مسابقات کنار رفت.

علی مسکینی دیگر نماینده ایران در این وزن نیز در دور نخست ۳ بر ۲ مقابل فردوسی فضل‌علیف از آذربایجان پبروز شد و در دور دوم نیز با نتیجه ۳ بر ۲ از سد عبدالله شعبان از کویت گذشت. او در دور سوم به مصاف آنجلو کریسچنزو از ایتالیا رفت و با نتیجه ۸ بر ۲ شکست خورد تا با شکست کاراته‌کا ایتالیایی در دور بعد، او نیز از ادامه مسابقات کنار برود.

امیر مهدی‌زاده هم در وزن ۶۷- کیلوگرم، در دور نخست به مصاف هومات بخشلیف از آذربایجان رفت و پس از تساوی ۶-۶ با قانون سنشو(امتیاز نخست) مغلوب شد و از دور مسابقات کنار رفت.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج