سهم ۳۳هزار میلیاردی حقوق از بودجه سال آینده
۹۱۸۸۴۲
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵
۵۰۱۶ 
رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور گفت: سال آینده حداقل ۳۳ هزار میلیارد تومان به عنوان افزایش حقوق بین شاغلان و بازنشسته‌ها توزیع می‌شود.

خبرگزاری ایسنا: رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور گفت: سال آینده حداقل ۳۳ هزار میلیارد تومان به عنوان افزایش حقوق بین شاغلان و بازنشسته‌ها توزیع می‌شود.

محمدباقر نوبخت در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: ۱۳ هزار میلیارد تومان پاداش بازنشستگی و ۶۰۰۰ میلیارد تومان برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان نیز تصویب شده است.

وی با تأکید بر توجه دولت بر پرداخت حقوق و مزایای پرسنلی، تصریح کرد: در شرایط تحریم‌های بی‌نظیر علیه کشور، امسال ۱۳ هزار میلیارد تومان مطالبات گندم کاران به‌صورت کامل پرداخت شد.

رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور اضافه کرد: همچنین بر اساس تبصره ۱۴ قانون بودجه، دولت باید یارانه سه دهک معادل ۴ میلیون نفر را قطع کند که وزارت رفاه مسئولیت شناسایی و حذف این خانوارها را برعهده دارد.

نوبخت این مهم را بسیار حساس دانست و گفت: به نظر می‌رسد حذف یارانه غیرنیازمندان کار دشواری است و باید دقیق انجام شود.

وی همچنین ارزیابی خدمات پساسیل در لرستان را از اهداف سفر خود برشمرد و اضافه کرد: تاکنون بیش از ۷۰۰۰ میلیارد تومان برای جبران خسارات و ۸۰۰۰ میلیارد تومان نیز توسط نظام بانکی پرداخت شده است.

رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور ادامه داد: ۱۱۲۵ میلیارد تومان تسهیلات و ۲۹۵۰ میلیارد تومان اعتبارات و کمک بلاعوض نیز در لرستان پرداخت شده است.

نوبخت اضافه کرد: ۶ ماهه امسال از محل اعتبارات دولتی ۲۹ هزار میلیارد تومان برای طرح‌های عمرانی پرداخت کرده‌ایم که بیش از ۶۷ درصد تعهد است.

وی در خصوص تأمین اعتبار آزادسازی قلعه فلک الافلاک به‌صورت اوراق مالی، افزود: در سال جاری بیش از ۴۴ هزار میلیارد تومان از ۳۸۶ هزار میلیارد تومان از طریق اوراق مالی انجام می‌شود که اجرای طرح‌های عمرانی به این روش در اولویت قرار دارد.

رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور تأکید کرد:‌ برای حل مشکل تخصیص آب لرستان نیز مقرر شده کمیته‌ای با حضور معاونت امور زیربنایی برنامه‌وبودجه، مسئولان استان و وزارت نیرو ایجاد و این مشکل رفع شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1398/07/23
ا.پ می تواند باکمک وزارت خارجه به راحتی سالی صدعزارمیلیاردتومان درامدزایی کند
Iran, Islamic Republic of
19:36 - 1398/07/23
امیدوارم نمایندگان مجلس از طرح پلکانی افزایش حقوق کارکنان که بی عدالتی محض هست جلوگیری کنند و تفاوت بین کسی که تحصیلات عالی و یا سابقه کار بالاتر ویا تخصص فنی و مسئولیت دارد را با دیگرانی که فاقد این موارد هستند رعایت کنند که افزایش مساوی حقوقها به عنوان عدالت نخواهد بود و موجب سرخوردگی و ناامیدی نیروهای متخصص و کاربلد که سهم اصلی را در هر اداره دارند میشود وصدالبته این کار سالیان بعد شامل افرادی که امروز تازه کار هستند نیز میشود که میببنند با طی سالیان از عمر خود با فردی که تازه سر کار آمده هیچ فرقی ندارند
Iran, Islamic Republic of
01:08 - 1398/07/24
یعنی چند درصد اضاف میشه؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج