پلیس راهور: کشته شدن ۹۰ زائر در مسیر مرز‌ها
۹۱۹۰۳۵
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۵
۷۶۱۳ 
معاون اجرایی پلیس راهور ناجا گفت: تعداد فوتی‌های تصادفات رانندگی درون و برون شهری در راه‌های ارتباطی استان‌های منتهی به مرزهای خروجی به کشور عراق از ۸ تا ۲۲ مهر ماه جاری ۹۰ نفر ثبت شده است.

ایرنا: معاون اجرایی پلیس راهور ناجا گفت: تعداد فوتی‌های تصادفات رانندگی درون و برون شهری در راه‌های ارتباطی استان‌های منتهی به مرزهای خروجی به کشور عراق از ۸ تا ۲۲ مهر ماه جاری ۹۰ نفر ثبت شده است.

سردار محمدحسین حمیدی سه‌شنبه شب افزود: این تعداد فوتی نسبت به مدت مشابه پارسال ۳۴ درصد افزایش دارد اما در زمینه تعداد مصدومان ناشی از تصادفات رانندگی در استان‌های ایلام، خوزستان، کرمانشاه، لرستان، مرکزی و همدان با کاهش ۱۹ درصدی همراه بوده است.

وی تعداد مصدومان تصادفات رانندگی را در این مدت ۹۱۰ نفر اعلام و اضافه کرد: این تعداد در مدت مشابه پارسال یکهزار و ۱۲۶ نفر بود.

سردار حمیدی با بیان اینکه از ۸ تا ۲۲ مهر ماه جاری ۶۶ تصادف منجر به فوت درون و برون شهری در استان های منتهی به مرزهای عراق روی داده است، اظهار داشت: این تعداد در سال قبل ۵۱ فقره بود که امال افزایش ۲۹ درصدی را نشان می دهد.

وی تعداد تصادفات منجر به جرح را ۶۶۷ فقره اعلام کرد و بادآور شد: این میزان در سال گذشته ۸۷۲ مورد بود که کاهش ۲۴ درصدی دارد.

سردار حمیدی مجموع تصادفات درون و برون شهری از ۸ تا ۲۲ مهر ماه جاری را ۷۳۳ فقره اعلام کرد و ادامه داد: این آمار در سال گذشته در همین مدت ۹۲۳ فقره بود که کاهش ۲۱ درصدی را نشان می دهد.

وی بیشترین تعداد تصادفات درون و برون شهری با تعداد ۱۵۴ فقره را مربوط به استان خوزستان اعلام کرد و افزود: این رقم در مقایسه با آمارهای سال قبل با کاهش ۳۶ درصدی همراه بوده است.

سردار حمیدی کمترین تعداد تصادفات درون و برون شهری روزهای یاد شده را مربوط به استان ایلام با ۶۳ فقره تصادف اعلام کرد و گفت: این رقم نیز در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۳۰ درصد کاهش داشته است.

به گفته وی بیشترین تعداد فوتی های تصادفات رانندگی با ۲۲ مورد فوتی به استان خوزستان تعلق دارد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش ۸۳ درصدی داشته و کمترین این آمار مربوط به استان لرستان با ۶ نفر است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:31 - 1398/07/24
فرار به جلو با دنده عقب!
Iran, Islamic Republic of
10:40 - 1398/07/24
این همه زوار را دولت چرا بدون امکانات روانه عراق میکند هالا کی پاسخ گو این کشته ها وزخمی ها. خواهد بود
Iran, Islamic Republic of
11:27 - 1398/07/24
یا خدااااا.....یعنی چی آخه... هشتاد درصد بیشتر از پارسال....
تو اون جاده ها چه خبره..؟
پلیس های راهور کجان...؟
مردم چیکار دارن می کنن.... ؟
آمار کشته های جنگ تو این مدت اینقدر نبوده....؟
قضیه مشکوک نیست به نظرتون..... ؟
یه جای کار نمی لنگه؟
شنیدن خبرهای مرگ و میر اینقدر برامون عادی شده یعنی... ؟
کربلا چه خبره دقیقا.... ؟

واقعا هنوز نفهمیدین که امام حسین تو کربلا نیست... ؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج