افزایشِ ۱۰برابریِ وامِ ازدواج نسبت به سال ۹۲
۹۱۹۱۴۳
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳
۱۸۷۱ 
معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید پرداخت تسهیلات ازدواج نسبت به سال ۹۲، ۱۰ برابر شده است، گفت: با وجود افزایش تسهیلات ازدواج، بررسی‌ها نشان می‌دهد افزایش این وام کمکی به افزایش ازدواج نکرده است.

خبرگزاری ایسنا: معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید پرداخت تسهیلات ازدواج نسبت به سال ۹۲، ۱۰ برابر شده است، گفت: با وجود افزایش تسهیلات ازدواج، بررسی‌ها نشان می‌دهد افزایش این وام کمکی به افزایش ازدواج نکرده است.

افزایشِ ۱۰برابریِ وامِ ازدواج نسبت به سال ۹۲

محمد مهدی تندگویان در دیدار با معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده برای آغاز هماهنگی در امور مشترک دو نهاد گفت: معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جوانان موضوعات و دغدغه‌های مشترک زیادی با معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری دارد که مایل هستیم در این موضوعات به وحدت رویه و گفتمان واحد در دولت برسیم تا بتوانیم با هماهنگی و کار مشترک و هم‌افزا گام‌های مهم‌تر، اساسی‌تر و موثرتری برای جامعه هدفمان برداریم.

وی با بیان این که دولت تدبیر و امید در موضوع پرداخت وام ازدواج مشکلات را به صفر رسانده است، اظهارکرد: در این دولت پرداخت تسهیلات ازدواج نسبت به سال ۹۲ ۱۰ برابر شده است. با این وجود بررسی‌ها نشان می‌دهد افزایش وام و تسهیلات ازدواج کمکی به افزایش ازدواج نکرده است.

معاون وزیر ورزش و جوانان با ارائه گزارشی از آمار وام ازدواج و فعالیت‌های این معاونت گفت: با توجه به موضوعات مشترکی که داریم باید یک کار مشترک مطالعاتی و اجرایی برای رسیدن به وحدت رویه و جلوگیری از آسیب‌های جوانان و دختران و زنان کشور انجام دهیم.

معصومه ابتکار نیز در این نشست با اعلام آمادگی برای پژوهش مشترک و سریع در امور مشترک دو نهاد اظهارکرد: باید کار مشترک مطالعاتی و هماهنگ با برش استانی برای مقابله با آسیب های اجتماعی صورت بگیرد اما در کنار آن نیز می‌توانیم برنامه‌های اجرایی مناسب مثل آموزش‌های پایه ازدواج و مهارت‌های ارتباطی را با کمک و مشارکت یکدیگر در سطوح مختلف انجام دهیم.

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده با اشاره به فعالیت‌های خوب تشکلهای جوانان گفت: شبکه‌سازی تشکل‌ها در موضوعات تخصصی کار بسیار خوبی است که وزارت ورزش و جوانان انجام داده است و ما نیز مایل هستیم کارهای مشترکی را از طریق تشکل‌های زنان و دختران با تشکل‌های جوانان انجام دهیم.

همچنین اعظم کریمی - مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و توسعه اجتماعی جوانان - با اشاره به فعالیت خوب و موثر دفاتر مشاوره ازدواج و خانواده اظهارکرد: این دفاتر منابع کاملا علمی و تخصصی هستند که می‌توانند در پایش‌های مختلف مشکلات ازدواج به ما کمک‌های زیادی کنند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان وی افزود: آمار افراد مجردی که به دفاتر مشاوره ازدواج مراجعه می‌کنند به‌سرعت رو به افزایش است و این جای خوشحالی دارد که جوانان پیش از ازدواج وارد امر مشاوره می‌شوند تا زندگی بهتری را با مشاوره متخصصان امر ازدواج شروع کنند.

در پایان این جلسه نیز مقرر شد دفتر برنامه‌ریزی و توسعه اجتماعی جوانان و دفاتر معاونت زنان و امور خانواده ریاست جمهوری با تشکیل کارگروه‌های مشترک با هم‌افزایی به سیاستگذاری و اجرای برنامه‌های حوزه دختران و زنان و جوانان کمک کنند.

انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:26 - 1398/07/24
وامی که باهاش نمیشه یه جشن یا یه جهزیه گرفت به چه درد میخوره تازه درآمد بیچاره یه زوجم بعد گرفتن، قسط وامی که به هیچکارشون نخورد میمونند تا پنج سال برای اینکه اقلام و اجناس هفتاد برابر حقوق نیم برابر شده حالا وجدانا خر همچین خریتی میکنه که من امسال من کنن
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1398/07/24
وام میدید ماهی دومیلیون باید قسطش بدی کی میگیره
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1398/07/24
افزایش ده برابری وام و افزایش سی برابری اجناس یعنی پوچ
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1398/07/24
افرین به شما خونه خریدن و جهزیه که عین صد سال پیشه تکون نخورده .با وام ازدواج ته روستاهای دور افتادم نمیشه خونه ساخت
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1398/07/24
افزایش ۳۰۰برابری قیمت اجناس و کالاها رو هم بگو،خجالت داره والا
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1398/07/24
حالانمیشه اوناییکه وام گرفتن بهشون ببخشید.؟؟؟
این همه اختلاس چندهزارمیلیاردی
United States
13:32 - 1398/07/24
دقیقا ازش پول ملی نسبت به سال ۹۲ یک دهم شده
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1398/07/24
وام ازدواجی که نتونی پس بدی و ابروت پیش زامنت بره به چه درد میخوره

چقدر در میاریم یکو صد بدیم واسه قسط

یه مشت شل مغز هم نشستن فکر میکنن که جوونا ازدواج دوس ندارن چراااا دارن ولی کو پوووول
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1398/07/24
دوست عزیز خبری ازهزینه ها ودرآمدهاداری ؟
Iran, Islamic Republic of
19:38 - 1398/07/24
حقوقها و یارانه 12 برابر شده
Iran, Islamic Republic of
02:26 - 1398/07/25
فعلا که توی کلانشهرها ازدواج ساعتی راه افتاده ... چرا خودمان را گرفتار وام قسط بیکاری وبیعاری کنیم جیگر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج