«اون» سوار بر اسب؛ تصمیم مهمی در راه است؟
۹۱۹۵۵۹
۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰
۸۳۲۹ 
خبرگزاری رسمی کره‌شمالی موسوم به کی‌سی‌ان‌ای همچنین تصاویری از اسب‌سواری کیم جونگ اون در کوهستان پکتو منتشر کرد. کیم جونگ اون معمولا پیش از اتخاذ تصمیم‌های مهم به این منطقه کوهستانی که مرتفع‌ترین نقطه در شبه جزیره کره است، می‌رود.

ایسنا: رسانه دولتی کره‌شمالی امروز (چهارشنبه) گزارش داد، کیم جونگ اون به مبارزه با تحریم‌های تحت رهبری آمریکا که "رنج و محنت زیادی" را به کشورش متحمل کرده، متعهد شد.

به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، اظهارات کیم جونگ اون،‌ رهبر کره‌شمالی در شرایطی مطرح می‌شود که اولین مذاکرات هسته‌ای کشورش با آمریکا در هفت ماه گذشته، بی‌نتیجه ماند.

خبرگزاری رسمی کره‌شمالی موسوم به کی‌سی‌ان‌ای همچنین تصاویری از اسب‌سواری کیم جونگ اون در کوهستان پکتو منتشر کرد. کیم جونگ اون معمولا پیش از اتخاذ تصمیم‌های مهم به این منطقه کوهستانی که مرتفع‌ترین نقطه در شبه جزیره کره است، می‌رود. نمونه‌هایی از آن، تصمیم به اعدام شوهر عمه قدرتمندش در سال ۲۰۱۳ و ورود به دیپلماسی با سئول و واشنگتن در سال ۲۰۱۸ است.

«اون» سوار بر اسب سفید؛ تصمیم مهمی در راه است؟

رسانه‌های کره‌جنوبی گمانه‌زنی کردند، احتمالا کیم جونگ اون استراتژی جدیدی در تعاملات با آمریکا مدنظر دارد زیرا او پیشتر از واشنگتن خواسته بود تا پیشنهادهای جدیدی برای از میان بردن بن‌بست دیپلماسی تا اواخر دسامبر ارائه کند.

آژانس خبری مرکزی کره (کی‌سی‌ان‌ای) گزارش داد: «او سوار بر اسب در ارتفاعات کوهستان پکتو، با احساسات عمیق غرق تفکر درباره راه مبارزات دشواری است که برای رسیدن به هدف بزرگ ساختن قدرتمندترین کشور با وجود ایمان و اراده محکم، به قدرتمندی کوهستان پکتو، باید پیمود.»

رسانه‌ دولتی کره‌شمالی معمولا تصاویری از کیم، خواهر و پدر او سوار بر اسب سفید منتشر می‌کند. این نمادی برای خاندان اوست. به گفته کره‌شمالی، کیم ایل سونگ، اولین رهبر کره‌شمالی سوار بر اسبی سفید با حاکمان استعماری ژاپن مبارزه می‌کرد.

طبق این گزارش، کیم جونگ اون همچنین از سایت ساخت و ساز در منطقه سامجیون بازدید کرد و از تحریم‌های سازمان ملل تحت رهبری آمریکا علیه کشورش انتقاد کرد. این خبرگزاری به نقل از کیم گزارش داد: با توجه به تحریم‌های بی‌وقفه و فشار نیروهای متخاصم، وضعیت کشور دشوار است و مشکلات و محنت زیادی پیش روی ما قرار دارد. اما مردم با این آزمایش‌ها قوی‌تر شده‌اند و روش توسعه خودشان را پیدا کردند و یاد گرفتند که چگونه همیشه در مقابل آزمایش‌ها پیروز شوند.

رهبر کره‌شمالی همچنین گفت: دردی که نیروهای متخاصم ضد ما (کره‌شمالی) به مردم کره‌ای تحمیل کردند به خشم آن‌ها تبدیل شد. مهم نیست که چه تلاش‌های مداومی از سوی دشمن صورت می‌گیرد، ما می‌توانیم با تلاش‌های خودمان خوب زندگی کنیم و راه خود را برای پیشرفت و شکوفایی هموار کنیم.

انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:10 - 1398/07/25
چرا معطلی زود بزن کار آمریکا را یک سره کن تا مردم کشورت از این رنج فلاکت بار راحت بشن وزندگی راحتی را آغاز نمایند
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1398/07/25
دیکاتور به تمام معنا......
Iran, Islamic Republic of
18:05 - 1398/07/25
درود بر مرد بزرگ کره
Iran, Islamic Republic of
19:27 - 1398/07/25
خدا شفاش بده
به مردم کشورش هم آزادی
Iran, Islamic Republic of
19:54 - 1398/07/25
اولا که اون درتصمیم گیری نتیجه برایش مهم بوده واگرباآمریکا مذاکره میکند برای باز کردن راهی برای پیشرفت مردم کشورش وبتواندازقفل شدن تحریم به نحوی درآید وقطعا تصمیم فوری وی درمورد کشور آمریکاست که عین مهره شترنج راه اقتصادی را به صورت کیش ومات تاکنون بازی کرده وحوصله اون را به سرآورده در تصمیم گیریش قطعا یک حرکت کیش ومات با آمریکابازی خواهدکرد وامکان تشدید حملاتی ازهردوطرف خواهد پیش آمد وبااین تفکرجدید یا ترامپ را ازریاست جمهوری درآینده پشیمان میکند ویا باحرکتش آمریکامجبوربه امتیازاتی به اون خواهددادچون الان بهترین موقعیت است برای اون
Iran, Islamic Republic of
19:59 - 1398/07/25
اون دراین بازی شطرنج باآمریکا پیش خواهدبرد قطعا این تصمیم گیری ربط به آینده ریاست جمهوری امریکاست وبهترین موقعیت جولان برای اون است.
-
20:20 - 1398/07/25
مردک دیکتاتور اسب از تو بهتر است
Iran, Islamic Republic of
21:30 - 1398/07/25
اسب و یه خر میبینم اسب بانژاد ونجیبه ولی خره ضحاک وخون اشامه خداوند به مردم کره رانجات بده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج