مجلس یازدهم شبیه کدام دوره مجلس خواهد بود؟
۹۱۹۹۴۵
۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۶
۲۱۶۶ 
یک نماینده مجلس تأکید کرد: اگر در حال حاضر انتخاباتی برگزار شود، ترکیب مجلس یازدهم شبیه مجلس هفتم خواهد بود،، چون در آن زمان هم مردم ناراضی بودند، رغبتی به مجلس نبود و مجلس را از رأس امور بودن انداخته بودند. همچنین اتفاقات مختلفی در مجلس ششم افتاده بود.

تابناک: یک نماینده مجلس تأکید کرد: اگر در حال حاضر انتخاباتی برگزار شود، ترکیب مجلس یازدهم شبیه مجلس هفتم خواهد بود،، چون در آن زمان هم مردم ناراضی بودند، رغبتی به مجلس نبود و مجلس را از رأس امور بودن انداخته بودند. همچنین اتفاقات مختلفی در مجلس ششم افتاده بود.

در نهایت عکس‌العمل مردم به شکلی بود که آقای حداد عادل با ۱۷۰ هزار رأی، بیشترین رأی را در تهران آورد. قاسم میرزایی‌نیکو نماینده دماوند و فیروزکوه و عضو کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور به‌ پیش بینی ترکیب مجلس یازدهم پرداخت و گفت: اگر شرایط کنونی تداوم داشته باشد، مجلس آینده شبیه مجلس هفتم خواهد بود.

البته این موضوع منوط بر این است که اتفاقی نیفتد. او ادامه داد: اگر در حال حاضر انتخاباتی برگزار شود، ترکیب مجلس یازدهم شبیه مجلس هفتم خواهد بود. چون در آن زمان هم مردم ناراضی بودند، رغبتی به مجلس نبود و مجلس را از رأس امور بودن انداخته بودند. همچنین اتفاقات مختلفی در مجلس ششم افتاده بود. درنهایت عکس‌العمل مردم به شکلی بود که آقای حداد عادل با ۱۷۰ هزار رأی بیشترین رأی را در تهران آورد.

این نماینده مجلس تأکید کرد: بنابراین اگر شرایط کنونی تداوم پیدا کند، مشارکت مردم در انتخابات در شهر‌های بزرگ کاهش خواهد داشت. اما در شهر‌های کوچک در ده دوره مجلس، مردم بیش از ۵۰ درصد در انتخابات شرکت کرده‌اند. میرزایی نیکو گفت: در شهرستان‌های کوچک مردم اصلاح‌طلب در انتخابات شرکت می‌کنند، اما در کلان‌شهر‌ها با توجه به شرایط کنونی بعید است که مردم اصلاح‌طلب در انتخابات شرکت کنند.

مگر اینکه یک تحول اجتماعی به وجود بیاید. او با بیان اینکه باید تحول اجتماعی به‌منظور افزایش مشارکت مردم در انتخابات ایجاد شود، تصریح کرد: امیدوارم که تحول اجتماعی در کشور به وجود بیاید، چون سر تمام تندروی‌ها به دیوار خورده است و مشخص‌شده که تندروی‌ها به‌ جز خسارت چیزی به دنبال ندارد؛ بنابراین فکر می‌کنم که عقلای قوم به راه‌های منطقی و عقلانی حتماً توجه بیشتری می‌کنند.

انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:00 - 1398/07/27
هرکی رای بده خیانت به خودوخانواده شه
Iran, Islamic Republic of
09:21 - 1398/07/27
اصلاح طلب واصولگرا عین همند .ملت رو گذاشتید سر کار
Iran, Islamic Republic of
09:27 - 1398/07/27
مثل دورهای قبل مطیع و بدون اختیار
Iran, Islamic Republic of
10:10 - 1398/07/27
کدام مجلس وکدام رای وبه کی
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1398/07/27
ظاهرا"مهندسی آرا در دوره هفتم هم فعال و تاثیر گذار بوده است طبق اخبار منتشره بعد از انتخابات مجلس هفتم آرای آقای حداد عادل چیزی بیش از 2,880,000 رای بود و‌لی اعلان می فرمایند حدود177,000 رای حداقل در ساختن اعداد وارقام قبلش در فًای مجازی سرچ کنید بعد عدد سازی نمایید
United Arab Emirates
11:13 - 1398/07/27
''''' شبیه مجلس ' آتش زدن و آتش بازیها ' گلابی خورها' چرتی ها' و شعارهای مسخره ''
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۷
تلویزیون که باعث تفریح مردم نمی شود و مردم را افسرده کرده حالا صحن علنی مجلس هم که باعث خندیدن مردم میشود را کاری کنید که نمایش داده نشود
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1398/07/27
همه مجلسا مثل هم بودن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۷
نمایندگان مجلس زمان شاه به همین روش امور را میگذراند .
آنقدر که بفکر دور و بری ها وجیب خودشان بودن اصلا برای نیازهای مملکت تلاش نمی کردن .
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۷
بی انصافی است هر دوره ماشالله بد تر از دوره قبل مجلس کمپین خوش گذران و عافیت طلب هاست فرصت مناسبی است برای ایرانگردی و جهانگردی و ثروت اندوزی دریافت مدارک علمی برای خود و اعضای خانواده پس بر ما واجب است همکاری کنیم عزیزآن وارد مجلس شوند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج