کودک تا بچگی نکند بزرگسال خوبی نخواهد شد
۹۲۱۰۵۸
۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹
۲۷۵۵ 
رییس دانشگاه فرهنگیان:
رییس دانشگاه فرهنگیان گفت: اگر ما برای فرزندان خود وقت بگذاریم و آن‌ها را برای دوره‌های بعد آماده کنیم هنر کرده‌ایم.

خبرگزاری ایلنا: رییس دانشگاه فرهنگیان گفت: اگر ما برای فرزندان خود وقت بگذاریم و آنها را برای دوره‌های بعد آماده کنیم هنر کرده‌ایم.

کودک تا بچگی نکند بزرگسال خوبی نخواهد شد

مراسم بزرگداشت و آیین ملی هفته پیوند اولیا و مربیان با حضور محسن حاجی میرزایی؛ وزیر آموزش و پرورش و حسین خنیفر؛ رییس دانشگاه فرهنگیان صبح امروز در پردیس نسیبه دانشگاه فرهنگیان برگزار شد.

خینفر در این برنامه عنوان کرد: حضرت امیر فرموند؛ فرزندان خود را برای روزگار پیش رو تربیت کنید و مثل خودتان تربیت نکنید. کودک تا بچگی نکند بزرگسال خوبی نخواهد شد، اما لازمه تربیت او آموزش و تربیت است.

وی ادامه داد: به قول کانت هنر مملکت داری و هنر تعلیم و تربیت ممتازترین هنرها هستند، اگر ما برای فرزندان خود وقت بگذاریم و آنها را برای دوره‌های بعد آماده کنیم هنر کرده‌ایم. پدر و مادر نباید فرزندان را مجبور کنند که دنبال رویای خودشان بروند همانطور که جامعه به پزشک نیاز دارد به معلم و مشاغل خوبی هم نیاز دارد.

رییس دانشگاه فرهنگیان اضافه کرد: ما نباید بچه‌های را کپی خود بار بیاوریم و باید در زمان کودکی به آنها رحم داشته باشیم. ما باید خودمان را آماده کنیم تا بهترین اقدامات آموزشی و تربیتی را برای فرزندان خود لحاظ کنیم.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1398/07/30
اتفاقا جوانان هم تا جوانی نکنند بزرگسالان خوبی نخواهند شد.
Iran, Islamic Republic of
05:52 - 1398/08/01
درود به شرفت مملکتو یه شبه درس کردی بااین جمله
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج