رکوردشکنی باشگاه اینتر در کسب درآمد
۹۲۳۱۲۰
۰۷ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۷
۴۲۴۸
باشگاه اینتر در فصل گذشته میزان درآمدهایش از منابع مختلف را به میزانی بی‌سابقه افزایش داد و یک رکورد جدید در این زمینه به ثبت رساند.

خبرگزاری تسنیم: باشگاه اینتر گزارش مالی‌اش در فصل 19-2018 را منتشر کرد که این گزارش نشان می‌دهد نراتزوری رکورد جدیدی برای کسب درآمد به ثبت رسانده اما هیچ سودی هم عایدش نشده است.

درآمد باشگاه اینتر نسبت به فصل گذشته 20 درصد افزایش داشته و به 417 میلیون یورو رسیده است. این رقم دو برابر چیزی است که باشگاه در بدو انتقال مالکیتش به گروه چینی سونیگ به ثبت رسانده بود.

افزایش 9 درصدی درآمدهای حاصل از عقد قرارداد با حامیان مالی و رسیدن آن به 138 میلیون یورو و نیز افزایش عواید حاصل از محل بلیت فروشی دلایل اصلی بالا رفتن درآمدهای باشگاه در فصل گذشته بوده است.

در فصل گذشته به طور متوسط 61 هزار نفر در بازی‌های خانگی اینتر به ورزشگاه رفتند که یک رکورد برای نراتزوری محسوب می‌شود، بهترین میانگین در ایتالیا و پنجمین آمار برتر در فوتبال اروپا بود.

با این حال، افزایش ضررهای مالی باشگاه و رسیدن آن به 48.8 میلیون یورو که بیشتر حاصل سرمایه‌گذاری‌های غلط در بخش نقل و انتقالات بود سبب شده که باشگاه از افزایش درآمدهایش سود چندانی نبرده باشد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج