سکوت مارکیزیو پس از سرقت مسلحانه شکست
۹۲۳۹۷۶
۰۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۸
۲۲۲۷ 
کلودیو مارکیزیو که دو روز پیش هدف حمله سارقان مسلح در منزلش قرار گرفت به این اتفاق تلخ واکنش نشان داد.

ورزش سه: کلودیو مارکیزیو که اخیرا از فوتبال بازنشسته شده و فعلا به استراحت مشغول است، دو شب پیش شاهد یک اتفاق بسیار تلخ بود. او به همراه همسرش در منزل حضور داشت که 4 سارق مسلح وارد خانه شده و به ضرب و زور او را مجبور به دادن پول، اشیای گرانقیمت و جواهرات کردند. سارقین پس از رسیدن به هدف خود از محل گریختند. این سرقت از آن لحاظ عجیب بود که منزل مارکیزیو در یک محله‌ی امن و حفاظت شده واقع شده و این سرقت حیرت پلیس را برانگیخته است.

سکوت مارکیزیو پس از سرقت مسلحانه شکست

مارکیزیو پس از این اتفاق در صفحه رسمی توییتر خود نوشت: « اگر وارد خانه کسی می شوی تا دزدی کنی تو یک مجرم هستی. اگر اسلحه را به سمت صورت یک زن نشانه می روی، تو یک ترسو و احمق هستی. بعد از همه این کارها چیزی که گیرت می آید، یک جوک احمقانه است، فرد بی ارزشی هستی. از همه تشکر می کنیم که کاری کردند تا ما احساس کنیم در خانه هستیم.»

در تحقیقات اولیه مشخص شده که سارقان با شرایط آشنا بوده اند و توانسته‌اند کد ورودی محل زندگی مارکیزیو را به درستی وارد کرده و وارد خانه شوند. این 4 سارق پس از دزدی توسط ماشینی که بیرون از خانه منتظر آنها بود از محل دور شدند. پلیس در حال بررسی دوربین های مداربسته برای تعیین هویت این افراد است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج